18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Jak rozwydrzone dziecko
Veni_Vidi • 2024-07-05, 10:02
Pod zakaz i po trawie, czyli popis w wykonaniu blacharza z pickupa.

Za przepychanie człowieka przed maską powinien dożywotnio pożegnać swoje prawo jazdy.



Znak B-2



Faktycznie nie widać...
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-05, 10:51 2
Kurwy drogowe oznaczyłyby dobrze ten remont.

Zapierdalasz 3-4 km, żeby pod koniec zobaczyć znak, że nie ma przejazdu.

Konfitura rowerowa niech podjedzie na najbliższy posterunek w Redzie i dokona samopodpierolenia wtargnięcia na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym.

"Zgodnie z przepisem art. 14 ust. 1 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym, pieszemu nie wolno wtargnąć na jezdnię, a więc wejść na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd nawet na przejściu dla pieszych."

Ucz się przygłupie.
Zgłoś
Avatar
Palolem 2024-07-05, 10:57 6
turor napisał/a:

Kurwy drogowe oznaczyłyby dobrze ten remont.
Zapierdalasz 3-4 km, żeby pod koniec zobaczyć znak, że nie ma przejazdu.
Konfitura rowerowa niech podjedzie na najbliższy posterunek w Redzie i dokona samopodpierolenia wtargnięcia na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym.
"Zgodnie z przepisem art. 14 ust. 1 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym, pieszemu nie wolno wtargnąć na jezdnię, a więc wejść na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd nawet na przejściu dla pieszych."
Ucz się przygłupie.



A to ty byłeś w tym pickupie?
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-05, 10:58
Palolem napisał/a:

A to ty byłeś w tym pickupie?



Tak , ja , moja matka, dzieci, prochy dziadka i co tam jeszcze dasz radę dorzucić
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-05, 11:08 11
[ Dodano 2024-07-05, 11:09 ]
turor napisał/a:

Kurwy drogowe oznaczyłyby dobrze ten remont.
Zapierdalasz 3-4 km, żeby pod koniec zobaczyć znak, że nie ma przejazdu.
Konfitura rowerowa niech podjedzie na najbliższy posterunek w Redzie i dokona samopodpierolenia wtargnięcia na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym.
"Zgodnie z przepisem art. 14 ust. 1 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym, pieszemu nie wolno wtargnąć na jezdnię, a więc wejść na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd nawet na przejściu dla pieszych."
Ucz się przygłupie.



Ośmieszaj się dalej
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-07-05, 11:33
Te psychol
Zaryzykowałeś życie własnego dzieciaka chodząc z nim między samochodami po jezdni?
Widzisz tam chodnik? Wyznaczone tymczasowe przejście dla pieszych?
Gratuluję!
To że typ łamie prawo drogowe, nie uprawnia innych do nie przestrzegania przepisów.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-05, 14:12 7
turor napisał/a:

Kurwy drogowe oznaczyłyby dobrze ten remont.
Zapierdalasz 3-4 km, żeby pod koniec zobaczyć znak, że nie ma przejazdu.
Konfitura rowerowa niech podjedzie na najbliższy posterunek w Redzie i dokona samopodpierolenia wtargnięcia na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym.
"Zgodnie z przepisem art. 14 ust. 1 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym, pieszemu nie wolno wtargnąć na jezdnię, a więc wejść na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd nawet na przejściu dla pieszych."
Ucz się przygłupie.


Obawiam się iż zrobiłeś z siebie kretyna. Dla swojego dobra lepiej już nic nie pisz.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2024-07-05, 20:06
Pierdolą się z tym remontem kaszuby jebane....
Zgłoś
Avatar
qu4si 2024-07-06, 8:46
Nie zesrajcie się. Jaki ten świat poukładany nie wolno łamać przepisów. Codziennie widzę podobne sytuacje i co, trzeba mieć nudne życie żeby to nagrywać i wstawiać do neta. Po to sobie kupił pikapa. ale zauważyłam już że gdy jadę do dużego miasta to tam wszyscy wytresowani do przepisów. Niby śmieją się z policji i straży miejskie czy polityków ale każdy skacze jak mu zagrają.

[ Dodano: 2024-07-06, 08:50 ]
PS ale też jest różnica. Gdy zamiast jechać na około w drogę kierunkową, wiade pod prąd i napotkam prawidłowo jadący samochód to nie kozacze że jestem król i zjeżdżaj mi z drogi tylko przepraszam i cofam. To też trzeba wiedzieć kiedy co mogę. Bo są takie ameby że łamią przepisy i jeszcze mają pretensje
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 16:43
Dobrze chłop zrobił, nie ma nic gorszego niż przepisowe pizdy...

...no poza żydami oczywiście.
Zgłoś
Avatar
smc Dzisiaj 0:26
qu4si napisał/a:

, wiade pod prąd i napotkam prawidłowo jadący samochód to nie kozacze że jestem król i zjeżdżaj mi z drogi



Kiedyś takiemu wjebałem płytę chodnikową przez przednią szybę do środka. Nie wiem, czy przeżył, ale wtedy nie było rowerzystów z kamerkami, więc gdy gość był zajęty próbą przywrócenia sobie czynności życiowych, pojechałem dalej.
Zgłoś