18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Jak Rumuni sprzedają 'złoto'
sQeh • 2012-05-21, 10:27
Na trasie Pieńsk-Zgorzelec grupa Romów zatrzymywała przypadkowych kierowców i sprzedawała im piękne, żółte sygnety. Swoich potencjalnych klientów informowali, że nie mają pieniędzy na paliwo, a oferowany w zamian z pomoc towar jest wykonany ze szczerego złota . Tuż po godzinie 11:00 zatrzymała ich zgorzelecka policja. Przy handlarzach znaleziono 3 sygnety wykonane najprawdopodobniej z tombaku, a przy podróżującej z nimi kobiecie pokaźny plik banknotów Euro. Zapis wideo jednej z takich.

Zgłoś
Avatar
xJokerx 2012-05-21, 21:51
"Nikt nie kradnie tak jak cygan"
Zgłoś
Avatar
twojstarysasiad 2012-05-21, 22:29
Kurwa ................ Dałem sie tydzien temu wyjebać jednemu z nich na trasie katowice.........
a co najlepsze jak byłem w lombardzie to jubiler dawal 99 % na to ze to zloto . Dopóki nie polał swoim plynem
Jebane rumunce na turasów cisną ... bajer i historyjka perfekcyjna plus te dziecko z baba , z reszta za 200 zł nie wziasc fingla wartego w skupie 1200 to krzywda.
No cóz dałem sie wyruchac ,ale tyle co te kurwy sie najezdza przy tych cenach paliwa to watpie ,aby byli duzo do przodu

Eeeeeeee chyba sie wkurwie i sam zaczne to robic ,bo sam jestem ciekawy jaka dniowka wyjdzie jeszcze filmik zmontuje najlepiej :p i wstawie
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2012-05-21, 22:31 1
do wora i do jeziora
Zgłoś
Avatar
Kine 2012-05-21, 22:47
Przypomniała mi się historia znajomego, który będąc na wojażach gdzieś w Chinach (Guang - zho czy cos w tym stylu), kupil iPhone'a od jakiegos zoltego ktory zarzekał się że ukradł z fabryki. Pokazał, włączył, wszystko fajnie elegancko, potem jakoas zaczarował, i koniec końców znajomy kupił za 1000yuanów (ok 400zł) bezwartościową atrape:P
Zgłoś
Avatar
MtKrybnik13 2012-05-22, 1:43
Trafiłem na podobne ścierwo w Rybniku. Patrze merc w miarę nowy E klasa z lat 2003-2006 na niemieckiej blasze. Więc jako że po niemiecku biegle i legitymuję się poza polskim również niemieckim paszportem to zatrzymuję się z myślą "pomogę w połowie rodakowi" Podchodzę do auta i zagaduję po niemiecku (koleś nie wyglądał na czystego roma) a ten mi że on tylko po angielsku i ta sama historia. Oczywiście odjechałem 100m dalej tak żeby móc ich obserwować i telefon na policję. Przyjechali spacyfikowali to gówno. Po prostu morda mi się cieszyła jak pakowali ich do suki bo okazało się że auto kradzione.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-05-22, 11:16
Polacy tez tak robia.
Pod Zielona Gora spotkalem na orlenie polaka i gadka ze potrzebuje na paliwo bo mu braklo.
Kasy nie ma a plastiku zapomnial.
Na moje spierdalaj sie bardzo oburzyl bo on przeciez biznesmen w garniturze zlotym zegarku itp.
Kumpel dal sie zlapac na tekst zaraz jak dojade to wysle ci przelew tylko daj dane.
I 100 zl poszlo sie bujac.
Zgłoś
Avatar
dreadlock 2012-05-22, 15:32
Dokładnie ten sam kakaowy skurwiel próbował mnie oszukać na podwarszawskiej S8. Jadę, patrzę koleś z mapą lata po trasie, zatrzymałem się, pytam czy wszystko ok, a ten od razu podaje mi wizytówkę i ściąga sygnet Był mocno zdziwiony jak mu oddałem wizytówkę i prawie przejechałem po stopie.
Zgłoś
Avatar
Masan 2012-05-22, 16:00
MtKrybnik13 - Mnie jakiś rok temu zatrzymał właśnie w takim mesiu w Rybniku dokładnie na raszowcu taki brudas. Przez moją pazerność straciłem stówę :/. Także, jeśli szanowna policja zgarnęła to ścierwo które mnie oszukało to jestem spełniony
Zgłoś
Avatar
Orsi 2012-05-31, 23:29
Mogliby sprzedawać cokolwiek prawdziwego przynajmniej by coś robili
Zgłoś