18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................b 2010-08-22, 19:25
ocb? nie rozumiem co na koncu powiedzial..
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-08-22, 19:26 5
"Nie paczałem na licznik"
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-08-22, 19:26 36

proste ...
Zgłoś
Avatar
think666 2010-08-22, 19:27 7
@upupup
- Ja się nie przyznaję, ja jechałem 130
- A Pan?
- 130, ale nie patrzyłem na licznik -

edit: zawsze spóźniony.
Zgłoś
Avatar
KurtSmolorz 2010-08-22, 19:37
aleee to staaaareee az wasow dostalo i na bak bylo...

a co do filmiku ,hehe pan C. dobre numery odstawia
Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-08-22, 19:55
aveyron, sądzisz, że nikt tego nie widział czy co?

KurtSmolorz, nie pierdol, daj linka albo GTFO
Zgłoś
Avatar
Janus92 2010-08-22, 20:03 3
Człowieku Widmo, czy na prawdę uważasz, że ktoś czyta Twoje posty? Jesteś tylko zjawą, tudzież duchem, więc z definicji nie istniejesz w umyśle ludzi inteligentnych, aczkolwiek masz szansę zaistnienia w duszach tępych Polaków.
Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-08-22, 20:12 2
Janus92, tak, tak właśnie sobie myślę, i wiesz co? w sumie mam głęboko Twoje zdanie w tej kwestii, natomiast odpowiem Ci, mogę chyba pisać co mi się podoba, wolny kraj. Wkurząją mnie trolle od których zaroiło się od kiedy na komixxach, demotach, mistrzach czy innych tego typu ścierwach zaczęły się pojawiać tematy z sadistica, dawno tu nie wchodziłem z tego własnie powodu, denerwują mnie tacy ludzie, i wiem, że to nie przynosi żadnego skutku kiedy zwraca się uwagę itp. ale na czymś muszę po prostu odreagować. Z resztą nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć, i nie udawaj takiego pseudo-inteligentnego. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2010-08-22, 20:18
@up,up
poluzujcie gumę...
Zgłoś
Avatar
Janus92 2010-08-22, 20:30
Człowiek Widmo napisał/a:

Janus92, tak, tak właśnie sobie myślę, i wiesz co? w sumie mam głęboko Twoje zdanie w tej kwestii, natomiast odpowiem Ci, mogę chyba pisać co mi się podoba, wolny kraj. Wkurząją mnie trolle od których zaroiło się od kiedy na komixxach, demotach, mistrzach czy innych tego typu ścierwach zaczęły się pojawiać tematy z sadistica, dawno tu nie wchodziłem z tego własnie powodu, denerwują mnie tacy ludzie, i wiem, że to nie przynosi żadnego skutku kiedy zwraca się uwagę itp. ale na czymś muszę po prostu odreagować. Z resztą nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć, i nie udawaj takiego pseudo-inteligentnego. Pozdrawiam


Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-08-22, 20:37 2
Janus92 napisał/a:

...więc z definicji nie istniejesz w umyśle ludzi inteligentnych, aczkolwiek masz szansę zaistnienia w duszach tępych Polaków.



po 1 primo:

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że obraziłeś niektórych tym zdaniem i wjechałeś sam na siebie - skoro możesz czytać moje posty jesteś nieinteligentny, tępy (?) sam wyciągnij wnioski

po 2 primo:

po wstawieniu obrazka, czujesz się usatysfakcjonowany czy po prostu nie wiesz co odpowiedzieć?

ps. wcale mnie tym nie sprowokowałeś, doszukałem się po prostu kolejnego argumentu.

Bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
Janus92 2010-08-22, 20:53 1
Kurwa mać, co się tak spinasz, mój post miał być odgórnie sarkastyczny, nic do Ciebie nie mam.
EOT.
Zgłoś
Avatar
Griin 2010-08-22, 21:26 2
@CzlowiekWidmo
Wiesz co znaczy 'primo' ?
primo to pierwsze/pierwszy, wiec teraz spojrz co napisales:
'po pierwsze pierwsze', 'po drugie pierwsze'

Dzieciak chcial zablysnac, ale mu nie wyszlo...
Zgłoś
Avatar
think666 2010-08-22, 21:33 10
@up
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego jak banda indywidualistów. Dlatego wytłumaczę wam zasady, które musicie przestrzegać w tym domu. Po pierwsze primo przyszliście tu do pracy, a nie na papierochy, pogaduchy i strojenie głupich min. Po drugie primo w tych kartonach są fajerwerki warte 30 tysięcy dolarów USA, a w tym domu fajerwerki odpalam tylko ja. A po trzecie primo ultimo: nikt nie otwiera tych drzwi!
- Dlaczego?
- Bo tam jest zamknięty Rambo.
- Aaaa, kto to jest Rambo?
- Nie twoja sprawa, Bambo."

aha i jeszcze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie