18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-12, 13:08
mare30ks napisał/a:



ah tak elYto
biedna Polska nie ma prawicy przy korycie, co za strata, i dlatego rzadza nami lewaki pod roznymi przykrywkami, ja pierdole ale macie najebane pod kopulami

wy chyba naprawde wiezycie w to co gadacie o wszechwladzy lewactwa w niedopuszczaniu szlachetnej prawicy do wladzy



Gdybym nie wierzył to bym nie pisał.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-12, 14:43
mare30ks napisał/a:

o taaak, znowu gimboprawaki sie poPISali, wsrod lewakow znalazl sie tusk, kaczka. ja pierdole
czemu dla was prawusie kazdy kto sie z wami nie zgodzi to jest odrazu lewakiem? macie naprawde zajebiste pojmowanie rzeczywistosci.


Nie dyskutuj z nimi. Zaraz będziesz okrzyknięty lewicowcem.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-12, 15:19
i tak juz zostalem jakis czas temu lewakiem, komuchem wiec co mi tam. wkoncu zgodnie z ich logika kazdy kto nie jest prawicowcem odrazu jest komuchem, poplecznikiem stalina, mao, kima, merkel, i chuj wie kogo jeszcze:)
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-08-12, 17:19
mare30ks napisał/a:

i tak juz zostalem jakis czas temu lewakiem, komuchem wiec co mi tam. wkoncu zgodnie z ich logika kazdy kto nie jest prawicowcem odrazu jest komuchem, poplecznikiem stalina, mao, kima, merkel, i chuj wie kogo jeszcze:)


Nie chcę ciebie martwić ale socjalizm nigdzie nie wyrósł sam. Lenin został nasłany przez Prusy z błogosławieństwem UK, w celu wyłączenia Rosji nie tyle co z Wojny a co z jakiejkolwiek gospodarczej suwerenności i dyktowania warunków wyciągania z niej cennych surowców. Niestety Lenin się zerwał ze smyczy i poważnie potraktował socjalizm robiąc komunizm.
A kiedy doszedł już do władzy rozpoczęła się wywiadowcza inwazja na wszystkie większe kraje i ważniejsze kraje, instalowanie tam agentów do przekabacania lokalnej elity i powolne kształcenie nowych elit socjalistycznych.
Te elity które się nie dały całkowicie komunizmowi były pierwszymi socjalistycznymi elitami np. naziści w Niemczech/Austrii. A potem dołączyli do nich komuniści z czasem kiedy grzechy ZSRS wychodziły na wierzch.
Na przykładzie Róży Luksemburg i wojny domowej w Hiszpanii, widać wyraźnie że socjalizmu tak łatwo się nie łykali ludzie żeby mówić "to tak po prostu jest że ludzie z czasem chcąc socjalizmu".
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-12, 17:44
widze ze lepiej nie stosowac niekiedy skrotow myslowych ale chodzilomi o to, ze w oczach gimboprawakow zostalem jak tylko sie z nimi nie zgodzilem

a to jakie mam poglady polityczno-gospodarcze to juz moja i inna sprawa
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-08-12, 19:26
mare30ks, wiem o czym mówiłeś i znam tą technikę działania. Ja ci tylko tłumaczyłem skąd się wzięło ogólnie takie stwierdzenie, nawet z ust poważniejszych ludzi.
A jak cię jakiś gimbus od Kurwina atakuje to każ mu wskazać co lewicowego robisz i niech płacze kiedy nie ma riposty na to.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-12, 19:37
dla gimbusow wystarczajacym dowodem lewactwa jest to ze sie z nim w jednej lub wiekszej ilosci pogladow nie zgadzasz, i dyskutuj tu z takim

co nie oznacza ze czasami nie jest fajnie wejsc do jego piaskownicy i sypnac mu czasem piaskiem po oczach, niech sie pieni dalej
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-12, 20:48
@marek30ks, bo "kurwin" to jedyny, nieomylny, jaśnie oświecony prawak. A przynajmniej takie można odnieść wrażenie.
Zgłoś