18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
D................k 2013-08-12, 12:04 1
Na początku wszyscy troszczą się o prawa i potrzeby szarego obywatela, a po otrzymaniu mandatu zamieniają się w populistyczne, partyjne tuby. Z nim pewnie będzie podobnie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-12, 12:06 3
"Bardzo" ich masakrują. Tak że się dostać do sejmu nie potrafią.
Zgłoś
Avatar
asco 2013-08-12, 12:13 19
KNP to oprocz Korwina glownie mlodzi ludzie, ktorym telewizyjna propaganda nie wyprala mozgow. To ludzie, ktorzy maja dosc ucisku i okradania i chca walczyc o wolnosc.
Zastanow sie czemu tak maja ciezko aby sie dostac - bo cale koryto robi co moze aby nikogo z nich tam nie wpuscic. Jezeli tacy ludzie jak Berkowicz beda u wladzy to momentalnie Ci, ktorzy rozkradali ten kraj znajda swoje miejsca w wiezieniach. Jak powiedzial Winnicki : Komuna jeszcze nie padla ale ja dobijemy. Zyjemy w czasach gdzie przyjdzie nam na dobre rozliczyc zdrajcow i wierze wlasnie w Nowa Prawice. CALA RESZTA juz klamala - wiec i tak nie mam innego wyboru jak zaglosowac na tych, ktorzy zdejma ucisk urzedniczy i rozlicza oszustow. A jezeli chcesz nadal glosowac na tych, ktorzy Cie juz oklamali - to glosuj smialo - tylko nie kwicz pozniej jak to zle Ci sie zyje. Pamietam jak Donalda za bohatera wiele osob mialo - i co ? Z KNP jest ta roznica, ze Korwin od kilkudziesieciu lat mowi TO SAMO a nie zmienia pogladow pod wybory. Tylko barany wola uslyszec, ze panstwo da i bedzie cudownie. A oni klamiai zapominaja dodac tego, ze panstwo samo nie da. Bo Panstwo ma jedynie tyle ile zabierze obywatelom.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-12, 12:13 1
Zmasakrował ich, ale co z tego jak naród ma to w dupie, i tak sobie zagłosują na POPIS.
Zgłoś
Avatar
asco 2013-08-12, 12:14
To zrobmy wszyscy wreszcie cos aby Ci obludnicy zostali rozliczeni. My tu bedziemy zyli i nasze dzieci...
Zgłoś
Avatar
zeuso2stopach 2013-08-12, 12:16
Jestem dumny że bohater tego materiału, z takim zawzięciem ciśnie te lewackie kurwy!! Piwo!
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-08-12, 12:30 1
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-08-12, 12:44
Moja prawda jest mojsza.
Zgłoś
Avatar
palililili 2013-08-12, 12:48 1
Tego typka zabija kiedys pewnie
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-12, 12:48 1
o taaak, znowu gimboprawaki sie poPISali, wsrod lewakow znalazl sie tusk, kaczka. ja pierdole
czemu dla was prawusie kazdy kto sie z wami nie zgodzi to jest odrazu lewakiem? macie naprawde zajebiste pojmowanie rzeczywistosci.
Zgłoś
Avatar
jeff89 2013-08-12, 12:51
a typ na drugim planie w 4:35 wali Nitrobolon
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-12, 12:51 2
mare30ks napisał/a:

o taaak, znowu gimboprawaki sie poPISali, wsrod lewakow znalazl sie tusk, kaczka. ja pierdole
czemu dla was prawusie kazdy kto sie z wami nie zgodzi to jest odrazu lewakiem? macie naprawde zajebiste pojmowanie rzeczywistosci.



Bo to socjaliści "ynteligencie"
To że nazywają się prawicowymi bądź centro-prawicowymi nie oznacza że nimi są.
PO jaki i PiS i reszta to lewackie kurwy i czego byś nie napisał to tego nie zmienisz.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-08-12, 12:52
Młody zbuntowany, ilu takich zna historia? Mówi niegłupio, choć montaż materiału średni. Pytanie jak jego poglądy będą wyglądać za 10 - 15 lat.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-12, 12:58
SZAJBAAA napisał/a:



Bo to socjaliści "ynteligencie"
To że nazywają się prawicowymi bądź centro-prawicowymi nie oznacza że nimi są.
PO jaki i PiS i reszta to lewackie kurwy i czego byś nie napisał to tego nie zmienisz.



ah tak elYto
biedna Polska nie ma prawicy przy korycie, co za strata, i dlatego rzadza nami lewaki pod roznymi przykrywkami, ja pierdole ale macie najebane pod kopulami

wy chyba naprawde wiezycie w to co gadacie o wszechwladzy lewactwa w niedopuszczaniu szlachetnej prawicy do wladzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie