18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S................l 2015-04-11, 0:44 11
szkoda, że tak mało jest śmisznych historyjek o czosnkach, szkoda, że czosnki nie mają do siebie tyle dystansu co Ty.
Zgłoś
Avatar
TwoiOjcowie 2015-04-11, 0:51
@Szymszel , zamknij sie , ssij

podoba mi się, daję okejkę
Zgłoś
Avatar
S................l 2015-04-11, 0:53 157
okejkę kurwa? jebnij się w łeb
Zgłoś
Avatar
onion 2015-04-11, 0:55 9
dowcip śmieszny dystans to podstawa, a każdy, kto miast śmiechnąć buldupi w komentach z powodu cebuli, sam jest pierdolonym cebularzem to mówiłem ja, onion
Zgłoś
Avatar
grave22 2015-04-11, 2:42 8
onion i twoiojcowie jestescie zywymy przykladami spierdolenia sadistica . Tak sadtistic to teraz w wiekszosci gimbusy. teksty na poziomie( siij. daje okejnie smiechnac buldupi. Za samo uzywanie tak zjebanych slow admini powinni tutaj dawac ostrzezenia
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-04-11, 8:32 35
TwoiOjcowie napisał/a:

@Szymszel , zamknij sie , ssij
podoba mi się, daję okejkę



onion napisał/a:

dystans to podstawa, a każdy, kto miast śmiechnąć buldupi w komentach z powodu cebuli, sam jest pierdolonym cebularzem



I to są adresaci takich antypolskich żartów.

Cebularzem i polaczkiem są tylko te zbitki słabych genów, które mają z takich żartów ubaw lub są ich autorami.
Czuję się Polakiem i często nie jestem z tego dumny, bośmy naród zawistny, zakłamany i zakompleksiony.
Ale mamy również tragiczne doświadczenia historyczne, które naszą mentalność upodliły. Polska znikała z map, była okupowana, rozbierana, najeżdżana, a inteligencję konsekwentnie nam mordowano. Mamy jednakże również wiele pięknych kart historii, spektakularne sukcesy w bitwach przeciw przeważającym liczebnie wrogim armiom, piękną kulturę i tradycję. I naprawdę jest szansa na porzucenie komuszej mentalności niewolniczej polegającej na opluwaniu współrodaków i staniu się normalnym, dumnym narodem.
Nie dokonamy tego bez wyzbycia się zawiści i przez takie bezmyślne plucie na siebie samych. Uważacie, że samoupadlanie to oznaka dystansu do siebie? Współczuję...
Zgłoś
Avatar
Z................j 2015-04-11, 8:42 5
Normalni ludzie powinni dostawac odszkodowania za to ze musza zyc wsrod cebularzy
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2015-04-11, 10:29 5
Kurwa wszędzie to pierdolenie o cebuli. O cebuli i dystansie do siebie tym razem konkretnie. Ponad tysiąc lat historii Państwa Polskiego (sam nie wiem czy to dobrze napisałem bo z jednej strony przymiotnik a z drugiej nazwa własna), na której kartach zapisaliśmy się wielkimi zwycięstwami, wieszczami znanymi na całym świecie, naukowcami wyprzedzającymi swoje czasy, dumą Polaka walczącego. A tu sobie za symbol obrali cebulę. Rozumiem, że to głupie żarty ale to już nie mogą być te sandałki ze skarpetkami? To mnie jakoś tak nie wkurwia.
Gratuluję autorowi dystansu do siebie. Też chciałbym go tyle mieć, ale jakoś duma mi nie pozwala....
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-04-11, 12:01 2
grave22 napisał/a:

onion i twoiojcowie jestescie zywymy przykladami spierdolenia sadistica . Tak sadtistic to teraz w wiekszosci gimbusy. teksty na poziomie( siij. daje okejnie smiechnac buldupi. Za samo uzywanie tak zjebanych slow admini powinni tutaj dawac ostrzezenia



Z tego co tu wszyscy mówią, sadistic należy już od jakiegoś czasu do właściciela kwejka... także, nie mamy co liczyć na powrót czasów świetności sadola...biada nam, biada...
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2015-04-11, 16:26 5
_Optimus_ napisał/a:

Kurwa wszędzie to pierdolenie o cebuli. O cebuli i dystansie do siebie tym razem konkretnie. Ponad tysiąc lat historii Państwa Polskiego (sam nie wiem czy to dobrze napisałem bo z jednej strony przymiotnik a z drugiej nazwa własna), na której kartach zapisaliśmy się wielkimi zwycięstwami, wieszczami znanymi na całym świecie, naukowcami wyprzedzającymi swoje czasy, dumą Polaka walczącego. A tu sobie za symbol obrali cebulę. Rozumiem, że to głupie żarty ale to już nie mogą być te sandałki ze skarpetkami? To mnie jakoś tak nie wkurwia.
Gratuluję autorowi dystansu do siebie. Też chciałbym go tyle mieć, ale jakoś duma mi nie pozwala....



A ja pierdole tradycję i podboje sprzed 400 lat i wielkie odkrycia jak teraz normalnie rodziny nie da się założyć i wszędzie te pierdolenie o średniej krajowej 3500zł netto

Tak, już posmarowałem

Cytat:

KrisCFC napisał/a:



Z tego co tu wszyscy mówią, sadistic należy już od jakiegoś czasu do właściciela kwejka... także, nie mamy co liczyć na powrót czasów świetności sadola...biada nam, biada...



Co Ty pierdolisz, właściciel kasuje hajs i jak jest bilans na plus co miesiąc to nie wpierdala się w to co tutaj się ukazuje na głównej

prze kilkanaście lat jak istnieje Sadol co raz ciężej wymyslic gniotacego jajca suchara czy dowcip, a na porcje wykurwistych nowych filmików zza wschodniej granicy czy naszej ojczyzny nie mamy wpływu
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2015-04-11, 21:51 1
ZRYJ_GRUZ_CYGANIE_ napisał/a:

Tak, już posmarowałem


Nie chcę, żebyś coś smarował.
Ale tradycja też ma znaczenie. Nie zaprzeczysz. Zarobki i w tym momencie chujowe Państwo to osobna kwestia. Mówiłem tylko o symbolice chujowej, słabej i kurewsko wprost głupiej- cebuli. Kurwa cebuli
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-04-12, 2:18 3
@Cały_Internet Dostałbyś za ten jeden komentarz kratę piwa, ale mam tylko jedno konto.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2015-04-12, 9:53 1
od dawna jestem zdania, że cebulaki powinny stąd wypierdalać, założyć własne państwo Cebulandię i tam się z siebie wyśmiewać, a nie MÓJ KRAJ.
JEBANI ZDRAJCY I KUTASIARZE

idę po maść...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-04-12, 10:49
A jak kogoś trafi piorun, to będzie rażona cebula? Z dupy takie "żarty"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie