18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nastuh 2024-06-29, 3:32 16
To który kurwa jest synem kogo.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-06-29, 6:58 3
Śławek i Edek
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-06-29, 7:13 1
Jego to nie rusza, a jednak jakiś taki gadatliwy....
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-29, 8:14 8
To w lombardach pytają po co komu kasa?
Chuj to kogo interesuje. Przecież tam nie chodzą bogaci bo im się nudzi.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-29, 8:36 2
Velture napisał/a:

To w lombardach pytają po co komu kasa?
Chuj to kogo interesuje. Przecież tam nie chodzą bogaci bo im się nudzi.



oni się znają, bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-29, 10:22 1
Jakie rozjebał się nie rozjebał się na sąsiadów tylko powiedział fakty i tyle.... Nie powiedział gdzie sąsiad mieszka ani nic takiego nie podał

[ Dodano: 2024-06-29, 10:22 ]
Velture napisał/a:

To w lombardach pytają po co komu kasa?
Chuj to kogo interesuje. Przecież tam nie chodzą bogaci bo im się nudzi.



Zdziwił byś się właśnie.....
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-29, 10:32 2
I na kij aferę robić i szerzyć telenowele. Powiedział to powiedział a niektóre stulejarstwo już sobie trzepie. Wielu ludzi mówi a nie sorry pierdoli bo pierdoli.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-29, 10:48 4
psyhepl napisał/a:

oni się znają, bardzo dobrze


silwerbalk napisał/a:

Zdziwił byś się właśnie.....


Mówię o tych co sprzedają a nie o kupujących. Bogaty nie lata do lombardu sprzedawać hobbystycznie za gówniany hajs.
Tam sprzedają biedni z długami i/lub uzależnieni na używki.

No na logikę. Na chuj mam lecieć do lombardu sprzedać coś za bezcen skoro mogę to po prostu na olx wyjebać 2x drożej niż lombard oferuje i poczekać kilka dni aż ktoś kupi. Nie możesz czekać kilku dni? No właśnie, dla takich jest lombard. Co nie mogą czekać. Bogaty jak jest bogaty to na chuj ma latać sprzedawać do lombardu?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-29, 12:12
Jak sąsiedzi są tacy jak on, to kreski są z mąki żytniej, a palą suszony szczaw.
Zgłoś
Avatar
TomRar 2024-06-29, 12:33 3
Velture napisał/a:

Mówię o tych co sprzedają a nie o kupujących. Bogaty nie lata do lombardu sprzedawać hobbystycznie za gówniany hajs.
Tam sprzedają biedni z długami i/lub uzależnieni na używki.
No na logikę. Na chuj mam lecieć do lombardu sprzedać coś za bezcen skoro mogę to po prostu na olx wyjebać 2x drożej niż lombard oferuje i poczekać kilka dni aż ktoś kupi. Nie możesz czekać kilku dni? No właśnie, dla takich jest lombard. Co nie mogą czekać. Bogaty jak jest bogaty to na chuj ma latać sprzedawać do lombardu?



No i właśnie sam sobie zaprzeczasz. Słuchaj, jak ktoś jest bogaty i ma jakieś śmieci na sprzedaż, to albo je wywala albo właśnie sprzedaje w lombardzie za grosze i ma sprawę załatwioną tu i teraz. Po co ma wystawiać na olx i codziennie męczyć się z telefonami od januszów "panie dam (20% ceny) i jestem za 15 minut", a potem jeszcze pakować, wysyłać i może zwrot bo się januszowi nie spodobało. Co mu to zmieni czy skasuje za elektrośmieć 200zł czy 400zł, skoro i tak ma siana pod dostatkiem?

Na dowód tego w tym serialu pan z lombardu jest właśnie taki jeden bogaty klient co ma firmę i często sprzedaje jakieś drogie telefony, konsole itd za połowę ceny, bo woli kilka rzeczy sprzedać w 2 minuty, niż przez kwartał męczyć się z OLXem.
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-06-29, 12:42 1
Velture napisał/a:

To w lombardach pytają po co komu kasa?
Chuj to kogo interesuje. Przecież tam nie chodzą bogaci bo im się nudzi.



sie nie zesraj, to dla fabuły a oni się dobrze znają. ważne, że ciebie nie pytają
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-06-29, 13:13 9
"Trudne sprawy" też tu kurwa będziecie wrzucać?
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2024-06-29, 14:52 3
Ja pierdolę jak filmik wrzuca na YouTube to już myślą że to prawda. Jesteście jak stary dziady co życie znają z gazet, tylko prasę zmieniliście na media społecznościowe

[ Dodano: 2024-06-29, 15:28 ]
Jakbyście byli ślepi to w tle za żulem jest srebrny przycisk YouTube
Zgłoś
Avatar
avalanch 2024-06-29, 16:23
xPaJaCx napisał/a:

Ja pierdolę jak filmik wrzuca na YouTube to już myślą że to prawda. Jesteście jak stary dziady co życie znają z gazet, tylko prasę zmieniliście na media społecznościowe
Jakbyście byli ślepi to w tle za żulem jest srebrny przycisk YouTube



Taaa, napewno się ugadali żeby powiedział coś takiego, naaaa pewno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie