18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Avatar
Lobo24 2024-08-28, 20:16 2
elim napisał/a:

wiadomo jak się potoczyła dalsza historia tego chłopaka?



Niestety nie wiem. Młody chłopak z Pragi. Takich historii w psychiatryku jest dużo. Tam się skupiają. W OBI spotkasz kilku budowlańców.
W psychiatryku często można spotkać młode z silną wolą śmierci. Śpiewają melodie o słodkim dźwięku zbliżającego się pociągu. Siadają razem przy stolikach i dywagują gdzie lepiej zrobić samobója czy na stacji metra Wilanów- bo tam pociągi mają największa prędkość czy po prostu skoczyć z mostu. Straszne się słucha takach dywagacji młodych osób w sidle wieku.
Zgłoś
Avatar
relanium 2024-08-31, 2:19
Lobo24 napisał/a:

Niestety nie wiem. Młody chłopak z Pragi. Takich historii w psychiatryku jest dużo. Tam się skupiają. W OBI spotkasz kilku budowlańców.
W psychiatryku często można spotkać młode z silną wolą śmierci. Śpiewają melodie o słodkim dźwięku zbliżającego się pociągu. Siadają razem przy stolikach i dywagują gdzie lepiej zrobić samobója czy na stacji metra Wilanów- bo tam pociągi mają największa prędkość czy po prostu skoczyć z mostu. Straszne się słucha takach dywagacji młodych osób w sidle wieku.



zastanawiałeś się kiedyś, skąd ta chęć śmierci?
Zgłoś
Avatar
pdonn 2024-08-31, 23:30
a da się nieskutecznie zabić?
Zgłoś
Avatar
chada 2024-09-02, 1:36
relanium napisał/a:

zastanawiałeś się kiedyś, skąd ta chęć śmierci?



w momencie kiedy śmierć wyglądą 100x atrakcyjniej od kontynuowania życia a szczególnie kiedy wiesz że to się jeszcze rozkręci to jasne że chcesz tego uniknąć za wszelką cenę, jak już dawno życie straciło swoją wartość to taka cena wydaje się błacha. Jeden w takiej sytuacji odpierdoli kogoś i siebie a drugi po prostu sie wpierdoli pod pociąg.
Zgłoś