18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
Lobo24 2024-08-27, 19:55 23
Widziałem coś takiego na żywo to mnie zszokowało i zdołowało. Pracowałem w psychiatryku. Przywieźli raz młodego łebka. Skończył pełnoletność w poprawczaku.
Był tam za morderstwo jakiegoś żula i teraz jako 18latek miał iść do ciupy. Aby tego uniknąć dokładał bardzo mocnych starań by wylądować na cmentarzu. \musieliśmy założyć mu kaftan (co stosuje się bardzo rzadko) i taki hełm z miękkiego materiału. Chłopak młody, zdrowy, błyskotliwy, dobrze wyglądający i równocześnie z taką rządzą śmierci, że na moment nie można było go zostawić samego. Skakał na głowę, rzucał się na ściany i odgrażał, że w końcu mu się uda.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-08-27, 20:18 7
@Lobo24: i udało mu się? Taki zdrowy to chyba nie był, chyba że tego żula tak jakoś niechcący ubił
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-08-27, 21:00 1
to chyba motoseksualista ubolewający nad utratą mitorka
Zgłoś
Avatar
Mez 2024-08-27, 22:34 7
Normalnie żal mi się go zrobiło. Mam nadzieje że w końcu mu się uda.
Zgłoś
Avatar
misiekdiablo1 2024-08-27, 22:36 11
Pobiegł w stronę wiaduktu, więc może jeszcze go tu zobaczymy
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-27, 22:38 1
On chce więcej wyciągnąć z PZU!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-27, 22:42 2
Lobo24 napisał/a:

Widziałem coś takiego na żywo to mnie zszokowało i zdołowało. Pracowałem w psychiatryku. Przywieźli raz młodego łebka. Skończył pełnoletność w poprawczaku.
Był tam za morderstwo jakiegoś żula i teraz jako 18latek miał iść do ciupy. Aby tego uniknąć dokładał bardzo mocnych starań by wylądować na cmentarzu. \musieliśmy założyć mu kaftan (co stosuje się bardzo rzadko) i taki hełm z miękkiego materiału. Chłopak młody, zdrowy, błyskotliwy, dobrze wyglądający i równocześnie z taką rządzą śmierci, że na moment nie można było go zostawić samego. Skakał na głowę, rzucał się na ściany i odgrażał, że w końcu mu się uda.



Są tacy, co swoje rządze przelewają na całe narody...
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-08-28, 0:16 2
Muzyka?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-28, 0:19 3
Black_Hole napisał/a:

Muzyka?



The Cranberries, niezwykłe The Cranberries
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-08-28, 1:04
Dolores ,the Cranberries też popełniła samobója.
Zgłoś
Avatar
obccy22 2024-08-28, 1:28
darek1234 napisał/a:

The Cranberries, niezwykłe The Cranberries



Oj tak, zgadza się 😉
Zgłoś
Avatar
42069 2024-08-28, 8:51
Przejebana akcja, oby chłopak wyszedł na prostą
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-08-28, 10:24 1
Lobo24 napisał/a:

Widziałem coś takiego na żywo to mnie zszokowało i zdołowało. Pracowałem w psychiatryku. Przywieźli raz młodego łebka. Skończył pełnoletność w poprawczaku.
Był tam za morderstwo jakiegoś żula i teraz jako 18latek miał iść do ciupy. Aby tego uniknąć dokładał bardzo mocnych starań by wylądować na cmentarzu. \musieliśmy założyć mu kaftan (co stosuje się bardzo rzadko) i taki hełm z miękkiego materiału. Chłopak młody, zdrowy, błyskotliwy, dobrze wyglądający i równocześnie z taką rządzą śmierci, że na moment nie można było go zostawić samego. Skakał na głowę, rzucał się na ściany i odgrażał, że w końcu mu się uda.



Gdzie jest nagranie się pytam
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-28, 19:54
Lobo24 napisał/a:

Widziałem coś takiego na żywo to mnie zszokowało i zdołowało. Pracowałem w psychiatryku. Przywieźli raz młodego łebka. Skończył pełnoletność w poprawczaku.
Był tam za morderstwo jakiegoś żula i teraz jako 18latek miał iść do ciupy. Aby tego uniknąć dokładał bardzo mocnych starań by wylądować na cmentarzu. \musieliśmy założyć mu kaftan (co stosuje się bardzo rzadko) i taki hełm z miękkiego materiału. Chłopak młody, zdrowy, błyskotliwy, dobrze wyglądający i równocześnie z taką rządzą śmierci, że na moment nie można było go zostawić samego. Skakał na głowę, rzucał się na ściany i odgrażał, że w końcu mu się uda.



wiadomo jak się potoczyła dalsza historia tego chłopaka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie