18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
w6667812 2014-01-01, 10:26 17
kolego, daj troche hajsu, to też z chęcią pośmigam na takim quadzie...
na razie jedyne na co mnie stac, to rower 'gorski' za 1,5 tysia, ktory tez daje sporo frajdy, ale to nie to samo co naped 4x4
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2014-01-01, 11:32
Ja w ubiegłe wakacje byłem na bardziej sadystycznym zlocie
10 tysięcy komarów i meszek się na mnie zleciało .
Po tym incydencie odrywać od kompa już mi się odechciało
Zgłoś
Avatar
atha 2014-01-01, 12:11 4
A ja w wakacje sprzedałem swoją cr-kę i nie mam zamiaru kupować znowu motocykla. Jazda w terenie jest wspaniała, emocjonująca i mógłbym szaleć po wszystkich lasach, bagnach i pagórkach świata do końca życia. Ale przyszedł taki czas, że postanowiłem wziąć się w garść, zaoszczędzić trochę kasy i dorosnąć. No ale pewnie jak zrobi się ciepło i zobaczę kolegów śmigających na dwóch kółkach to pewnie moje postanowienia weźmie chuj tak jak i moje oszczędności.
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2014-01-01, 12:19 55
Oderwal sie od kompa na 8 minut i 44 sekundy i "cfaniakuje" .
Zgłoś
Avatar
deejay89 2014-01-01, 12:44 3
na facebooku tez pojawila sie opcja podsumowująca 2013 rok, mozecie sprawdzic, jak ja go spedzilem :p
Zgłoś
Avatar
Ghostface 2014-01-01, 13:59 4
Już się nie mogę doczekać, aż znowu będzie w miarę ciepło i odpalę swój motor, żeby polatać sobie po lasach i poligonach. To jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić po ciężkim dniu, wkurwieniu się na wybrankę serca czy po prostu, żeby się wyluzować. Wbijasz się w buciory, kask, odpalasz pod dupskiem 60KM i przemierzasz lasy - czego chcieć więcej? ;d
Zgłoś
Avatar
atha 2014-01-01, 16:22
@up Ja z motocykla przerzuciłem się na wędkarstwo. Taniej, bezpieczniej, ciszej, ogólnie większy relaks. Ale nie wiem jak długo wytrzymam bez tych pięknych maszyn jednak to jest jakiś rodzaj miłości i mimo, że nie raz da ci w dupsko to do tego wracasz.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-01-01, 16:25
życzę wszystkim nolajfom, którzy nie mogą oderwać się od kompa żeby mieli kasę chociaż na porządnego kłada:D
Zgłoś
Avatar
jacek44 2014-01-01, 16:44 4
w6667812 napisał/a:

kolego, daj troche hajsu, to też z chęcią pośmigam na takim quadzie...
na razie jedyne na co mnie stac, to rower 'gorski' za 1,5 tysia, ktory tez daje sporo frajdy, ale to nie to samo co naped 4x4



was wszystkich już pojebało w tym kraju. tylko kurwa daj i daj. Wypierdalaj do roboty, a nie żebrzesz jak jakiś jebany rumun.
Zgłoś
Avatar
Ghostface 2014-01-01, 16:53 3
atha napisał/a:

@up Ja z motocykla przerzuciłem się na wędkarstwo. Taniej, bezpieczniej, ciszej, ogólnie większy relaks. Ale nie wiem jak długo wytrzymam bez tych pięknych maszyn jednak to jest jakiś rodzaj miłości i mimo, że nie raz da ci w dupsko to do tego wracasz.


Mój ojciec to zapalony miłośnik wędkarstwa. Parę razy próbowałem, ale jednak zastrzyk adrenaliny to coś od czego nie można uciec - dokładnie tak, jak mówisz.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2014-01-01, 20:43
a ja... scroll sroll scroll heheh scroll sroll scroll hehe
Zgłoś
Avatar
Bradley93 2014-01-01, 20:43
no spoko, dajcie kase na coś takiego to pośmigam. Są lepsze rzeczy żeby wydać na nie kase.
Zgłoś
Avatar
jajo21 2014-01-01, 20:47 2
Nie ma nic lepszego niż zapach gotującego się błota na gorącym silniku Asfalt jest dla amatorów
W takim kontekście można nazywać mnie brudasem, nie mam nic przeciwko, off-road to nie pasja to stan umysłu
Zgłoś
Avatar
donbianchi 2014-01-01, 20:56 7
'życzę oderwania się od kompa" szczerzę to do niedawna też wszystkim znajomym 'no life' tego życzyłem. Zdałem sobie jednak sprawę, że nie wszystkich kręci to co mnie, mam znajomych dla którym drogą do szczęścia są kolejne lvl czy artefakty. Dlatego moim zdaniem ważne by być szczęśliwym i nie ważne co te szczęście daje, dla jednego jest to motoryzacja, dla innych podróże, a dla kogoś granie na kompie.

Także szczęścia sadole w nowym roku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie