18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
rimogyz 2012-12-07, 19:45
Max Ibuprom napisał/a:

To jak faktycznie musza stać i jest to uzasadnione to wystarczyło powiedziec Panu nadgorliwemu jak wygląda sprawa zamiast mamrotać pod nosem "żeby zamieszania nie robić..." kurwa jaki to jest argument? Czemu polacy tak strasznie nie potrafią ze sobą rozmawiać i odrazu się napuszają zamiast zapytać-odpowiedzieć, uzasadnić jak homo spiens? Jest powód żeby tam stać? To niech krótko i zwięźle ten powód przedstawi, takim tonem żeby się pan bloger odpierdolił, nie ma powodu żeby stać to wypierdalać, ale osobiście nei sądze żeby blokowlai pół miast bez potrzeby...
"bo ja nei mam obowiązku odpowiadać..." nie kurwa, ma usta, mózg a do tego jest osobą publiczną, rodak zadaje pytanie, a szanowny panicz "nie ma obowiązku odpowiadać...: <facepalm> Co za mentalność :/
i jeden i drugi agent zajebiści po prostu... -.-

Biedny ten naród, ludzie tacy dziffni kurwa, wielkie ambicje, wielkie ego i całkowity brak dystansu do siebie, swoich obowiązków... i na każdym kroku "problemiki"... :/



A teraz wyobraź sobie, że co 5 minut na miejscu zdarzenia pojawi się jakiś typek, który będzie wymagał obszernego sprawozdania (takich jest naprawdę cała masa - a każdy chciałby wiedzieć więcej i w dodatku jest inżynierem i chciałby się również podzielić swoją fachową wiedzą o sytuacji). Dlatego - "Nie mam obowiązku udzielać informacji." - krótko, na temat i koniec niepotrzebnej dyskusji prowadzącej do nikąd zamiast wchodzić w meandry sprawy. Tak trudno to pojąć?
Zgłoś
Avatar
dadek69 2012-12-08, 9:46
typowy słoik, któremu nic w znienawidzonym mieście karmiącym go nie odpowiada
Zgłoś
Avatar
K3NJI 2012-12-08, 20:11
Bambi~ napisał/a:

Jeśli sa osoby poszkodowane, ranne, policja nie może zjechać. Musi zabezpieczyć wszystkie ślady, wszystko zmierzyć. A przyjdzie taka wszechwiedząca kurwa i udaje mądrzejszego od wszystkich. Specjalista od wypadków z kamerką. Ciekawe jakby jego mama się rozkurwiła i wylądowała w szpitalu czy by tak chętnie kazała zatrzeć wszystkie ślady aby ruch na ulicy był płynny. Kutafonik bez zajęcia.



kolego nie bulwersuj sie tak, przeciez on tylko ma na imie pszemek i jaka fajna muzyczke wkleil w filmik:)
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-12-08, 20:14
Zgaduję miasto: warszawka?
Zgłoś