18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wysokogatunkowy 2012-12-06, 20:45 3
Jakby potrafili myśleć to by w policji nie robili.
A jeżeli byli poszkodowani, to nie mogą ruszyć pojazdu
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-12-06, 20:52 198
Jeśli sa osoby poszkodowane, ranne, policja nie może zjechać. Musi zabezpieczyć wszystkie ślady, wszystko zmierzyć. A przyjdzie taka wszechwiedząca kurwa i udaje mądrzejszego od wszystkich. Specjalista od wypadków z kamerką. Ciekawe jakby jego mama się rozkurwiła i wylądowała w szpitalu czy by tak chętnie kazała zatrzeć wszystkie ślady aby ruch na ulicy był płynny. Kutafonik bez zajęcia.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-06, 20:56 6
Bo pomiary się robi 4-6 godzin, następnie kolejne 4 godziny wypisywania protokołów itp. Tak działa ten popierdolony kraj.

@up

Wydaje mi się, że co innego jeśli udział w wypadku (czynny) bierze pieszy i pojazd a co innego jeśli w wyniku stłuczki i ostrego hamowania obrażenia ponieśli pasażerowie autobusu. W takim przypadku chyba nie jest problemem (biorąc pod uwagę utrudnienia w funkcjonowaniu części miasta) zrobić odpowiednią dokumentacje, wymierzyć i postawić samochód ciężarowy z naczepą (bo tak się fachowo nazywa autobus bez pasażerów) na bok i puścić ruch tramwajowy.
Zgłoś
Avatar
p................y 2012-12-06, 20:57 1
nie było rannych pierdolił tak bo wiedział ze kamerzysta ma racje.
hejcior napisał/a:

Bo pomiary się robi 4-6 godzin, następnie kolejne 4 godziny wypisywania protokołów itp. Tak działa ten popierdolony kraj.



nie kraj. kraj nie jest winny, winni ci co siedzą w jego ławie...
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2012-12-06, 21:09 8
Bambi~ napisał/a:

policja nie może zjechać


Bambi debilu jeden, policja stoi na ( Znak P-21 " powierzchnia wyłączona z ruchu")Wiec nie przeszkadza w ruchu drogowym
Kurwa a co ci chodzi chcesz zabłysnąć na Sadistic.pl
Ja pierdole normalnie Porażka przez duże P
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-12-06, 21:10 1
hejcior napisał/a:

Bo pomiary się robi 4-6 godzin, następnie kolejne 4 godziny wypisywania protokołów itp. Tak działa ten popierdolony kraj.

@up

Wydaje mi się, że co innego jeśli udział w wypadku (czynny) bierze pieszy i pojazd a co innego jeśli w wyniku stłuczki i ostrego hamowania obrażenia ponieśli pasażerowie autobusu. W takim przypadku chyba nie jest problemem (biorąc pod uwagę utrudnienia w funkcjonowaniu części miasta) zrobić odpowiednią dokumentacje, wymierzyć i postawić samochód ciężarowy z naczepą (bo tak się fachowo nazywa autobus bez pasażerów) na bok i puścić ruch tramwajowy.



chciałbyś wprowadzić w taki sposób ruchome przepisy prawne. Nie zdajesz sobie jaki byłby przez to chaos. Łatwo powiedzieć, pochopnie osadzić, zdjąć autobus i po sprawie. Gorzej jak wyjdzie4 zupełnie co innego niż się wydaje. No ale ruch jest najważniejszy.
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2012-12-06, 21:31 17
Ja bym był za tym aby za "Panowie funkcjonariusze, dwóch debili..." gość został skuty , zawieziony na dołek i oskarżony o zniesławienie ^^ by się nauczył gdzie jego miejsce i żeby nie wkurwiał. Od tego jest "Nadzór ruchu" żeby ten ruch usprawniać w czasie takich korków, a policja ma robić co do niej należy i na pewno gadanie Pana od kamery im w tym nie pomoże ani nie przyśpieszy.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-12-06, 21:35 1
gatun0 napisał/a:

Jakby potrafili myśleć to by w policji nie robili.



No tak... zostaje jeszcze biedronka i ten dom weselny na wiejskiej
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-12-06, 21:37
kolejny dowód na to że tramwaje są niepotrzebne bo nie potrafią skręcać
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-12-06, 21:38
Przede wszystkim w tym miejscu chodnik i ulica są tak wąskie, że nie ma gdzie zjechać, a zaraz dalej jest duże skrzyżowanie. Gdyby kogoś interesowało miejsce ujęte na nagraniu, to jest to niedaleko Placu Bankowego w Warszawie, Aleja Solidarności. Wklepcie sobie w google maps współrzędne 52.245775N, 21.004487E
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-12-06, 21:45 3
Chciałbym zobaczyć tego fiuta jak go drogówka zatrzyma za prędkość... Wtedy pewnie będzie można usłyszeć "Panie Władzo... może chociaż bez punktów co?" Mądraliński kurwa w dupe jebany...
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-06, 21:47
Bambi~ napisał/a:



chciałbyś wprowadzić w taki sposób ruchome przepisy prawne. Nie zdajesz sobie jaki byłby przez to chaos. Łatwo powiedzieć, pochopnie osadzić, zdjąć autobus i po sprawie. Gorzej jak wyjdzie4 zupełnie co innego niż się wydaje. No ale ruch jest najważniejszy.



Wiem, że w zasadzie żadno rozwiązanie nie jest ani idealne ani łatwe, ale przyznasz chyba, że jegomość w mundurze stał jak fiut i nei robił nic przez dłuższą część materiału (nie wiem oczywiście co robił wcześniej i później). Takie drobnostki są właśnie powodem całego burdelu. Dla czego policjant będący na miejscu zdarzenia nie może prowadzić czynności powodujących wyjaśnienie / przyśpieszenie postępowania (pomiary, oględziny co kolwiek)i co za tym idzie usuwania skutków wypadku i odblokowania tych 40 tramwajek tylko stoi i...w zasadzie nie robi nic.
Ogarnij ile to jest 40 tramwajów, to już nie jest tylko problem tego miejsca, zaczyna ich brakować w pozostałej części miasta gdzie powiiny być już jakiś czas temu, ludzie nie dojeżdżają gdzie chcieli dojechać. To się nazywa efekt domina o ile się nie mylę więc działania "pod wpływem potrzeby chwili i sytuacji" - przy wykorzystaniu mózgu - powinny mieć miejsce. W końcu zwą nas homo sapiens - człowiek myślący, to nie tytuł ale zobowiązanie!
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-12-06, 21:51
tramwajem na pobocze zjechać?
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2012-12-06, 21:55 4
Ktoś życzliwy powinien do odpowiedniej komendy podesłać materiał - gośc sepleni w ktoryms momencie nazwe bloga ("Jestem blogerem" no kuuuurwa - jeszcze troche i beda sie ludzie chwalić, że komentuja na onecie

Typ powinien zaliczyć pałowanie i się troche nauczyć pokory. Jezeli można mowic o dziennikarstwie w ogole w tak żałosnej odsłonie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie