18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
l................y 2009-10-05, 21:24
ok, wiec proszę:

i kilka tyg wcześniej


źródło:
http://bezwypadkowe.net/
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:30
i? jakiś tępy jesteś? czy jak? mysle ze sprawa pojęcia wypadkowości jako błędu rzeczowego została już wyjaśniona?

3jeczka była dobrze jebnięta mechanicznie uszkodzona.... nikt nie odnisł większych obrażeń lub śmierci... JEST BEZWYPADKOWA WEDLE PRAWA
Zgłoś
Avatar
Sonka 2009-10-05, 21:31
Ja pierdole strasznie mi auto powypadkowe ... Lekko pukniete drzwi, koszt naprawy nie wiecej niż 1000 zł.... Zazdrość to zła cecha... Co do lawety pewnie na niej stoi bo nie ma wykupionego ubezpieczenia w polsce co oznacza, że nie może się poruszać po naszych drogach. Simple.
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 21:33
co Ty starasz się wyjaśnić... prowadzisz tutaj jakieś dywagacje n/t tego że niesłusznie nazwano bezwypadkowym, nie dla tego że jest rozje*** w trzy dupy, tylko że nikt nie leżał po tym wypadku 7 dni w szpitalu. Jeśli coś się utarło że bezwypadkowe=bez śladów na karoserii to trzeba to nazywać po imieniu a nie pierdolić kotka za pomocą mlotka
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:37
dlatego w sądzie chłopczyku w życiu byś nie wygrał

"IGNORANTIA IURIS (LEGIS) NEMINEM EXCUSAT" łac. nieznajomość prawa nikogo nie usprawiedliwia
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 21:42
odnosząc się do Twojej wypowiedzi przypomniał mi się jeden artykuł o studentach prawa - jak mniemam po Twoim zachowaniu jesteś jednym z nich i ELYTĄ tego narodu:
"W czasach gdy 77% procent Polaków jest magistrem, pozostałe 45% ma doktorat, a większość z nich nie opanowała nawet elementarnych podstaw matematyki zaistniała potrzeba tworzenia się elit społecznych. Jedną z nich, samozwańczą, jest elita studentów prawa. Mając dobry wynik na maturze z historii lub w przeważającej wyższości po prostu płacąc wysokie czesne możesz dołączyć do elity tego narodu. Daje to liczne uprawnienia, między innymi siedzące miejsce w autobusie, możliwość szydzenia ze studentów wszystkich innych kierunków, pracowników McDonalda, kierowców taksówek, roznoszących ulotki. Elita tego narodu w wieku 19 lat musi dbać o swój image chodząc w dobrze skrojonych garniturach na wykłady, do klubu, a nawet do pobliskiego spożywczaka. Mile widziany też laptop i ostentacyjnie śledzone na każdym wykładzie nowinki giełdowe."
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:51
Jestem studentem informatyki...

Pozdrawiam Oskar

ciesze sie ze czytasz artykuły z wykopu:)

ale ten artykuł był z przymrożeniem oka i przejaskrawieniem owych zjawisk:)
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 21:57
siwy_oscar napisał/a:

Jestem studentem informatyki...

....

ale ten artykuł był z przymrożeniem oka i przejaskrawieniem owych zjawisk:)



Uff... całe szczęście że jesteś studentem informatyki - nie chciałbym żeby taki nieuk reprezentował mnie gdziekolwiek, tym bardziej w sądzie...
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 22:03
nie róbmy off topu... jestem rad ze masz firefox'a i Podkreśla błędy:D Miara człowieka nie jest raczej jest znanie zasad ortografii:).. polecam Ci inny artykuł z wykopu który język jest najtrudniejszy na świecie... ale chodziło o gramatykę... nawiasem mówiąc...
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-05, 22:06
Stłuczka.

Straszne.

Sadystyczne... takie.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-10-05, 22:16
lee_shay napisał/a:

nie chciałbym żeby taki nieuk reprezentował mnie gdziekolwiek, tym bardziej w sądzie...



lee_shay napisał/a:

co Ty starasz się wyjaśnić... prowadzisz tutaj jakieś dywagacje n/t tego że niesłusznie nazwano bezwypadkowym,



Nie unoś się tak, bo dostaniesz jeszcze ostrzeżenie i po co Ci to na początku samym?

A chłopaki ( no i kilka dziewczyn też ) nie powiedzieli wcale, ze auto jest w DOBRYM STANIE, tylko ze WG PRAWA jest bezwypadkowe. A to różnica. Czyli koleś zostaje NIETYKLANY bez względu na to jak bardzo się zbulwersujesz.

Masz rację, koleś powinien pisać prawdę tj. napisać, że auto było naprawiane. Ale możesz to przekazać w odrobinę grzeczniejszy sposób.
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-10-05, 22:34
allegro.pl/item734440740_lakiernictwo_lakierowanie_blacharstwo_wawa.html

A co do bmw z pierwszego posta- auto jest bezwypadkowe, kolizyjne. No chyba, że ktoś na tyle ucierpiał, ze została wezwana karetka.
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-05, 22:49
tylko że jak już ktoś napisał jakbym kupowała samochód, to gówno mnie obchodzi czy ktoś w nim zginął czy tylko leżał w szpitalu 3 dni na obserwacji (to już bezwypadkowe, tak?). ma być niepuknięte i chuj. więc dla mnie jak karoseria jest wgnieciona / urwane drzwi / inne uszkodzenie mechaniczne to to NIE JEST samochó bezwypadkowy.
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 23:00
a dla każdego handlarza i policjanta wezwanego do kolizji nie jest:)

wypadkowe....
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-05, 23:10 1
Ja pierdole... prawo prawo, chuj z prawem, co Wam kurwa jest, ograniczeni jakimś jebanym prawem jesteście czy co? Chuj kogo obchodzi, a według prawa to a tamto...kurwa zbulwersowałem się tą niewolniczą postawą.

Jak ktoś kupuje samochód to go nie obchodzi czy ktoś w nim zginął czy odniósł jakieś obrażenia, bo to liczy się tylko stan auta. Jeśli samochód jest gdzieś uszkodzony to pisanie, że jest bezwypadkowy to zwykłe cfaniactwo i debilizm, w końcu to samochód został uszkodzony i to jemu się stało ała wiec jest poszkodowany
Pisanie, że jest bezwypadkowy po stłuczce rozumie tylko w przypadku kiedy ta uszkodzona część została wymieniona na nową, chociaż wypadało by o tym wspomnieć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie