18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Oskarek 2009-10-05, 23:37
Zabrzmi smiesznie ale wracalem z mcdonalda i mi cola z kubkiem sie przewrocila a ja schylilem sie po cole ;p
w tym momencie koles obok zmienil pas na moj a ja przywalilem mu lekko w tyl bo bylo czerwone swiatlo a ja bylem pewny ze jest pusto ;p no nic polamalem zderzak na 3cm i tyle za to koles mial caly tyl wgnieciony ja jechalem Vectra B a on A ktore auto jest bezwypadkowe? Moje czy nasze czy zadne?
No bo po moim nic nie widac jak zmieni sie zderzak a on bedzie musial zmienic kilka rzeczy?
Zgłoś
Avatar
smbdfromnowhere 2009-10-05, 23:44
Jedno i drugie jest, uwaga, uwaga, pokolizyjne. Jedno proste słowo, a jak ułatwia życie.
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-05, 23:45
Cała ta kategoria, powypadkowy/bezwypadkowy jest mało precyzyjna, zamiast tego powinno być uszkodzony/nieuszkodzony.
Co z tego, że coś zostało uszkodzone skoro zostało naprawione i jest ta część jak nowa, samochód do maszyna, nie człowiek, wymieniona część nie jest gorsza jakościowo, wręcz przeciwnie, lepiej gdyż jest mniej zużyta np. zawieszenie czy coś...
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-10-06, 7:08
"Masz rację, koleś powinien pisać prawdę tj. napisać, że auto było naprawiane."

Czytajcie ze zrozumieniem, bo matury nie zdacie.
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-06, 10:05
Nie wiem kto jest większym non konformista ja czy Wy... nowy paradoks:P

@Desecrator

Mylisz ze auto naprawiane jest lepsze bo części mniej zużyte najczęściej wkłada się w nie części używane.... ba czujniki poduszek (nowe)sa takie ze nawet autoryzowany serwis nie daje na nie gwarancji... na poduszki po kolizji tez.... auto po kolizji na 60% ma pokrzywiona ramę szczególnie auta nowej generacji maja do tego tendencje ze względu na kontrolowane Stefy zgniotu auto ma się złożyć a pasażerowie przeżyć takie sa dziś założenia... a pokrzywiona rama mowi sama za siebie:)
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-06, 11:23
rozjebać pół auta, wyklepać i nie przyznawać się, że było stuknięte, tak? i wpisać że bezwypadkowe i jest okej, tak?
dżizas kurwa ja pierdolę

mój instruktor nauki jazdy sprzedawał ostatnio samochód, w mojej obecności odebrał telefon i uczciwie powiedział - samochód był puknięty w lewe drzwi, drzwi są wymienione, nie ma poduszki powietrznej przy tych drzwiach. prosto, uczciwie a samochód i tak sprzedał. i tak powinno być
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-06, 12:12
ale my nie mówimy o uczciwości tylko o pojęciu wypadku... i bez wypadkowości.... nie mówimy czy ktoś zataja stan techniczny tylko o głupocie ludzi którzy myślą ze jak pisze bez wypadkowy to nie był puknięty brał udział w kolizji.... TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Czytajcie moje posty ze zrozumieniem uczą chyba tego w szkole?
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-06, 15:14
Martina napisał/a:

rozjebać pół auta, wyklepać i nie przyznawać się, że było stuknięte, tak? i wpisać że bezwypadkowe i jest okej, tak?
dżizas kurwa ja pierdolę



Nie to miałem na myśli, klepanie odpada, ja miałem na myśli tylko części, które da się wymienić na całkiem nowe i wtedy można powiedzieć, że samochód jest bez wad.
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-10-06, 15:55 1
Chcesz kupić bezwypadkowe/bezkolizyjne/nieruszone auto? Wypierdalaj do salonu.
Zgłoś
Avatar
Desecrator 2009-10-06, 17:05
Jest pewien mały problem... w salonach już nie sprzedają japońskich samochodów z okresu 1992-2000, a takie mi się tylko podobają ;]
Konkretnie Honda Civic VI Coupe było by najmilej widziane w moim garażu, może za rok sobie kupię
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-10-06, 18:24
Czas wybrać się do Japonii... :i
Zgłoś
Avatar
pawelzz 2009-10-06, 20:32 1
cytat hehe
Mylisz ze auto naprawiane jest lepsze bo części mniej zużyte najczęściej wkłada się w nie części używane.... ba czujniki poduszek (nowe)sa takie ze nawet autoryzowany serwis nie daje na nie gwarancji... na poduszki po kolizji tez.... auto po kolizji na 60% ma pokrzywiona ramę szczególnie auta nowej generacji maja do tego tendencje ze względu na kontrolowane Stefy zgniotu auto ma się złożyć a pasażerowie przeżyć takie sa dziś założenia... a pokrzywiona rama mowi sama za siebie:)

rama w nadwoziu samonośnym? piszą wszyscy rozmowa typu k...... czy jest tu jakiś mechanik, blacharz albo choć jedna osoba która wie o czym pisze? zna technologie naprawy?
rozmowa laików, ktoś coś usłyszy, gdzieś dzwonią ale nie wiadomo gdzie, jak dewotki na ławce które na wszystkim się znają, ile mieliście samochodów? ile razy byliście przy naprawie albo sami naprawialiście cokolwiek, a może motoryzacje znacie z gazet typu Auto ... itp, niektórzy nie mają nawet prawa jazdy, nie wiedza co to świeca zapłonowa a uważają się za ekspertów od poduszek i czujników, może jak ktoś się wogóle nie zna to niech nie pisze nic, nie da się tego czytać chyba że w kategorii żart,
"bo sąsiad miał",," a kolega powiedział",, "a znajomy to a tamto" ,,"a słyszałem że to.."
powtarzanie zasłyszanych informacji częściowe, niepełne, poprzekręcanych.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-05-20, 0:36
Cytat:


uważasz że auto może być "postłuczkowe"? kiedy kończy się stłuczkowość a zaczyna powypadkowość? bo nie kumam... a może Ty sprzedajesz ten samochód?


Jak zrobisz prawo jazdy (ale najpierw musisz skończyć gimnazjum a potem jeszcze parę lat do 18tki)
to będziesz wiedział że prawo jasno to definiuje:
Stłuczka (czytaj: kolizja) jest wtedy kiedy obrażenia w wyniku zdarzenia powodują rozstrój zdrowia na okres nie przekraczający siedmiu dni.
Do wypadku dochodzi gdy sa poszkodowani a ich obrażenia powodują rozstrój zdrowia na okres powyżej 7 dni.

Debilu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-05-20, 11:46
Desecrator napisał/a:

Civic VI Coupe



Klasyczny sebkowóz
Zgłoś