18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Krzys139 2009-10-05, 20:44
Rozumiem ze uwazasz to auto za powypadkowe? Moim zdaniem to mogla byc stluczka parkingowa. Wiec pohamuj sie troszke.
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 20:47 2
uważasz że auto może być "postłuczkowe"? kiedy kończy się stłuczkowość a zaczyna powypadkowość? bo nie kumam... a może Ty sprzedajesz ten samochód?
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 20:49
Wypadek mamy wtedy kiedy osoba jest znajdującą sie w jednym z pojazdów ulega obrażeniom które zatrzymują ją w szpitalu na okres 7dni i więcej albo osoba ginie w wypadku.... inne przypadki to stłuczki
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 20:52
siwy_oscar napisał/a:

Wypadek mamy wtedy kiedy osoba jest znajdującą sie w jednym z pojazdów ulega obrażeniom które zatrzymują ją w szpitalu na okres 7dni i więcej albo osoba ginie w wypadku.... inne przypadki to stłuczki



chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi... chodzi o stan karoserii... jeśli miałem dzwona i skasowałem swoje auto tak że nie wiadomo co to za marka a nie leżałem w szpitalu to miałem stłuczkę? czyli teoretycznie mogę napisać że mam auto bezwypadkowe - no bo nikt nie zginął

pomyśl logicznie proszę
Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-10-05, 21:00
Wszystkie kurna są bez wypadkowe, serwisowane w ASO i oczywiście garażowane. Powtarzają to jak mantrę pajace :/
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:02
Stwierdzenie wypadek bądź stłuczka nie mówi o stanie auta ale o stanie pasażerów myślisz pojęcia i tyle... to właśnie jest wykorzystują sprzedawcy...
Zgłoś
Avatar
pawelhc 2009-10-05, 21:03
siwy_oscar napisał/a:

Wypadek mamy wtedy kiedy osoba jest znajdującą sie w jednym z pojazdów ulega obrażeniom które zatrzymują ją w szpitalu na okres 7dni i więcej albo osoba ginie w wypadku.... inne przypadki to stłuczki



Mój kumpel zaliczył raz dachowanie, wstał i otrzepał się tylko, a samochód poszedł na złom. Szkoda, bo gdybym wiedział to co teraz wiem, to sprzedalibyśmy je jako bezwypadkowe

a tak na poważnie, to widać jak na dłoni jakie ma uszkodzenia, więc nie można zarzucać nieuczciwości sprzedawcy, chociaż określenie tego samochodu bezwypadkowym jest trochę niefortunne.
Zgłoś
Avatar
l................y 2009-10-05, 21:03
Świetne bezwypadkowe auto:
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:04
kolizja.wieszjak.pl/zasady-postepowania/200113,Stluczka-czy-wypadek.html
Zgłoś
Avatar
Martina 2009-10-05, 21:07
bezwypadkowy, spalone wnętrze. brilliant po prostu.
Zgłoś
Avatar
justeen 2009-10-05, 21:10
siwy_oscar napisał/a:

Stwierdzenie wypadek bądź stłuczka nie mówi o stanie auta ale o stanie pasażerów myślisz pojęcia i tyle... to właśnie jest wykorzystują sprzedawcy...


to po uj pisza, że jest auto bezwypadkowe, kogo obchodzi czy ktoś kto jeździł tym autem trafił do szpitala na 7 dni i więcej czy umarł?
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:10
Auto spłonęło.... co nie znaczy ze musiało ulec kolizji bądź wypadkowi.... zacznijcie myśleć... porostu sprzedawcy wiedza co pisza a Wy wszystko sprowadzacie do Wypadku o którym już pisałem czym jest wedle prawa i słownika... porostu to bezwypadkowe to takie w którym nikt nie zginoł i nie odniósł obrazen na 7dni i tratatata
Zgłoś
Avatar
nikos 2009-10-05, 21:13
lee_shay czepiasz się o pierdy, przecież widać w jakim stanie są te sam.
piszą bezwypadkowy bo to w sensie prawnym to prawda wiec im tego nie zabronisz bo to legalne i jak piszą bezwypadkowy to w domyśle jest napisane " samochód nie został rozjebany w 3 dupy i poskładany z 8" . Te sam co pokazałeś wcale nie muszą być w makabrycznym stanie 1. uderzony lekko a 2 spalony. Sprzedawcy nie ukryli rzeczywistego stanu sam.
Zgłoś
Avatar
siwy_oscar 2009-10-05, 21:23
dlaczego tak piszą? zaznaczają opcje na oto moto gdzie ktos również jak WY nie znał definicji tworzac serwis ... powien być określany stopień uszkodzeń mechanicznych i uj.... w Polsce się przyjęło ze wypadek to auto bite i chu... a to nie oto chodzi

Jeszcze jedno...."samochód sprawny technicznie" tzn ze przejdzie badanie na stacji kontroli pojazdów a takie wgniecenie w drzwiach akurat go nie dyskwalifikuje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie