18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Psycholciu 2014-02-17, 22:54 2
ma ktoś link? podesłałbym mojej ex.
Zgłoś
Avatar
jabadabaryba 2014-02-18, 16:01
facebook.com/SpottedZielonaGora macie po prawej jakby ktoś chciał przeprowadzić konwersację albo jest zainteresowany
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-18, 16:27 3
SteelMike napisał/a:



Ja pierdole. Taka akcja ma na imię - kupujemy obywatelstwo przez ślub, a potem rozwód. Nikt Cię nie wyrucha, nikt nerki nie wytnie. Idziesz na ślub, bierzesz kasę, po jakimś czasie rozwód i każdy jest zadowolony.



A akcja, którą ja opisałem nazywa się wycinanie nerek i ruchanie ludzi... Skończ pierdolić bo jeśli myslisz, że 100% tego kończy sie happy endem to polecam wycieranie ucha papierem toaletowym bo masz gówno zamiast mózgu...
Zgłoś
Avatar
mruczenie 2014-02-18, 16:44 4
Ale wy jesteście naiwni Ta cała "Izabela" to nic jak zwykły fake Pani nazywa się Marzena: yourmiss.eu/marzenalodz,profil,pokazProfil,1922
Zgłoś
Avatar
Póhó 2014-02-18, 16:53
@Up

Pani Martyno popsuła Pani zabawę :<
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-02-18, 16:54
W sumie jakby potrollować takich ludzi na PW żeby podali prawdziwe dane itp. ale to trzeba mieć konto jakiejś koleżanki bo na fb jest kiedy było zakładane
Zgłoś
Avatar
jokero42 2014-02-18, 16:59
@mruczenie, blondyneczko pokaż cycki
Zgłoś
Avatar
sebf 2014-02-18, 17:01
Cytat:

marzena+strozewska

Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-18, 17:09
ProVVe napisał/a:



A akcja, którą ja opisałem nazywa się wycinanie nerek i ruchanie ludzi... Skończ pierdolić bo jeśli myslisz, że 100% tego kończy sie happy endem to polecam wycieranie ucha papierem toaletowym bo masz gówno zamiast mózgu...



O kurwa, znawca. Organizowałeś takie akcje że wiesz jak przebiegają i jak się kończą? Nie? To stul pysk, albo przynajmniej nie spinaj tak dupska.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2014-02-18, 17:20
teken napisał/a:

Huehuehue potrolluję sobie panią Izabele.
Ciekawe czy osra dupę

Obrazek



Jak już skończysz to wpierdol screena z rozmowy
Zgłoś
Avatar
Novik 2014-02-18, 17:58
upierdol suke i nich siedzi
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-02-18, 18:05 1
teken napisał/a:

Huehuehue potrolluję sobie panią Izabele.
Ciekawe czy osra dupę

Obrazek



chuj, że to fikcyjny profil ale miłego trollowania
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-02-18, 18:11
Za obywatelstwo amerykańskie dużo więcej trzeba zapłacić, niestety
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-02-18, 19:34
ProVVe napisał/a:


A akcja, którą ja opisałem nazywa się wycinanie nerek i ruchanie ludzi... Skończ pierdolić bo jeśli myslisz, że 100% tego kończy sie happy endem to polecam wycieranie ucha papierem toaletowym bo masz gówno zamiast mózgu...



Odstępstwa od reguły są wszędzie, więc nie pierdol. tak samo Krysia z warzywniaka, gdzie po ziemniaki ganiasz, może coś odjebać i Ci kutasa uciąć.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-18, 22:23
Dziwne to prawo. Szczerze mówiąc jako wolny człowiek powinienem móc wziąć ślub z kim mi się podoba i chuj do tego jakiemuś urzędasowi czy ja swoją partnerkę kocham, lubię czy wręcz mam ją w dupie. Skoro ja z własnej woli wyrażam chęć i druga strona też wyraża chęć to jakim cudem jakaś pizda urzędnicza może to podważać.

Jak już się bierze ślub za kasę to wielkie halo, ale jak baby głównie wychodzą za mąż dla kasy za bogatych facetów to już wszystko jest ok. Pierdolenie jakieś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie