18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
D................7 2014-02-18, 22:34
Wytłumaczcie mi coś spiskowcy... Jesli chcę komuś wyciąć nerkę a potem sprzedać go do burdelu to na jaki chuj miał bym robić fejkowe ogłoszenie o fejkowym (nielegalnym) ślubie, ponosić koszty itp zamiast wziąć jakąkolwiek pijaną pizdę z kurwa BARU w GLASGOW czy innego Middletown? Pytam się- NA CHUJ? Żeby łatwiej wpaść?

Idźcie snuć swoje teorie gdzieś indziej. Np na "nowaatlantyda" czy jak to tam szło.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-18, 22:42
Catacombe napisał/a:



O kurwa, znawca. Organizowałeś takie akcje że wiesz jak przebiegają i jak się kończą? Nie? To stul pysk, albo przynajmniej nie spinaj tak dupska.



W dupie byłeś gówno widziałeś szczylu... Pomieszkasz na swoim i popracujesz troche to się czegoś może hołoto nauczysz...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-18, 22:45
A co, skupujesz nereczki czy burdel z porywanymi dziwkami prowadzisz?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-18, 22:46
SteelMike napisał/a:



Odstępstwa od reguły są wszędzie, więc nie pierdol. tak samo Krysia z warzywniaka, gdzie po ziemniaki ganiasz, może coś odjebać i Ci kutasa uciąć.



Prawda co nie zmienia faktu, że nawet nasze CSI - Polska podawały info o takich wymyślnych pozyskiwaniach ludzie czy to pod nóż czy na dziwki... Świat jest pełen skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-18, 22:48
A bardziej serio, odpowiesz mi na moje pytanie sprzed 2 postów? #2964388

nie bierzesz pod uwagę, że czasem się puszcza takie info, żeby ludzie choć trochę bali się robienia tego typu wałów?
Zgłoś