18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Do zdarzenia doszło w piątek, 12 lipca. Na zarejestrowanym przez internautę nagraniu widać samochód osobowy marki Renault Megane, którego kierowca w ciągu kilkunastu sekund popełnia kilka wykroczeń drogowych.

Brawura i brak rozsądku tego kierującego sprawiły, że stworzył poważne zagrożenie na drodze. Po analizie nagrania przesłanego przez internautę, policjanci zatrzymali pirata drogowego. Okazał się nim 49- letni mieszkaniec Mławy. Jadąc ul. Warszawską, wyprzedzał pojazdy w miejscu niedozwolonym, na skrzyżowaniu dróg oraz przejściu dla pieszych – a to wszystko na odcinku drogi, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych, 35 punktów karnych i stracił prawo jazdy."
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 21:39
a przy zmianie biegu czekać aż turbo znowu zrobi swoje..
i kolego poczytaj o benzynach... nowych też na turbo jak twoje ukochane dieselki
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 21:43
stiff88 napisał/a:

a przy zmianie biegu czekać aż turbo znowu zrobi swoje..
i kolego poczytaj o benzynach... nowych też na turbo jak twoje ukochane dieselki


Niestety nie stać mnie na nowy samochód dlatego jeżdżę oszczednym dieslem a jak chce mieć osiagi o których mówisz to wole jak wyżej pisałem Yamahe R6.
PS. Diesel nie jest moim ukochanym silnikiem, dużo bardziej wole benzynke V8 ale no cóż
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 21:48
andrewjar tak jasne wszystko z głową, i nie o osiągi chodzi? powiedz to chłopakom którzy kupę siana pchają w swoje 4 kółka, żeby były ładniejsze, szybsze i sztywniejsze masz 2 lata, a piszesz jak stary dziadek. ale jak widać mało testosteronu ci "pompka" do krwi podaje.

i jeszcze jedno.. jak jesteś ze wsi, kup sobie konia i na nim popierdalaj, spalanie zero i może ciszej będzie? ale tego to nie wiem, konia nie mam.

22 lata. sorki

R6 ok, ale i tak wole popierdalać swoi autkiem niż motocyklem
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 21:49
stiff88 napisał/a:

andrewjar tak jasne wszystko z głową, i nie o osiągi chodzi? powiedz to chłopakom którzy kupę siana pchają w swoje 4 kółka, żeby były ładniejsze, szybsze i sztywniejsze masz 2 lata, a piszesz jak stary dziadek. ale jak widać mało testosteronu ci "pompka" do krwi podaje.

i jeszcze jedno.. jak jesteś ze wsi, kup sobie konia i na nim popierdalaj, spalanie zero i może ciszej będzie? ale tego to nie wiem, konia nie mam.

22 lata. sorki



Nie jestem ze wsi. Za mało pompka mi daje, jak by tak było to nie jeździł bym motórem przy których twoje 6500 obr/min to nic w porównaniu z 18000 obr/min.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-07-23, 21:49 3
Kurwa!!!
Czy wy zawsze musicie odbiegać od tematu, sprowadzając go do rozmów o dupie marynie?!?!
Klekot czy benzyniak co to za różnica?!?!
Każdy jeździ tym co lubi albo czym mu oszczędniej jeździć.

Temat o jakimś pajacu, który robi sobie co chce na drodze a wy tutaj o wyższości silników się napinacie
Zgłoś