18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
"Do zdarzenia doszło w piątek, 12 lipca. Na zarejestrowanym przez internautę nagraniu widać samochód osobowy marki Renault Megane, którego kierowca w ciągu kilkunastu sekund popełnia kilka wykroczeń drogowych.

Brawura i brak rozsądku tego kierującego sprawiły, że stworzył poważne zagrożenie na drodze. Po analizie nagrania przesłanego przez internautę, policjanci zatrzymali pirata drogowego. Okazał się nim 49- letni mieszkaniec Mławy. Jadąc ul. Warszawską, wyprzedzał pojazdy w miejscu niedozwolonym, na skrzyżowaniu dróg oraz przejściu dla pieszych – a to wszystko na odcinku drogi, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych, 35 punktów karnych i stracił prawo jazdy."
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-07-23, 14:17 14
Może go klocek cisnął?
Zgłoś
Avatar
Loki91 2013-07-23, 15:07
35? Nieźle. Mojemu bratu zanim zdążyli odebrać prawko to miał już chyba 42 z fotoradarów.
Wiem, że nie ma się czym chwalić
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 15:17 22
Jak dla mnie to czyste "strzelanie z ucha" ze strony nagrywającego. Jeszcze trochę i znów będzie Państwo ubeków.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-23, 15:34 148
@up. W takim razie z całego serduszka życzę Ci, żeby w Ciebie, czy też w kogoś Ci bliskiego wpierdolił się taki kretyn który zachowuję się tak jakby cała droga należała do niego, panie "wchuj prawilny" z dynastii JP
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 16:01 6
@UP. Czyżby synek komendanta
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-23, 16:52 48
andrewjar napisał/a:

@UP. Czyżby synek komendanta



Listonosza podobno
Zgłoś
Avatar
camson 2013-07-23, 16:59 4
I bardzo dobrze. Stop debilom drogowym. Sam lubię zapierdalać i wyprzedzać w niekoniecznie dozwolonych miejscach, ale kurwa bez przesady.
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 17:06 4
A.J.K.S napisał/a:



Listonosza podobno



I za to masz browara
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-07-23, 17:19 14
Kurwa strzelanie z ucha ? A gdyby na tamtych pasach przechodziło akurat Twoje dziecko czy żona/dziewczyna ? Wtedy byś wylewał żale czemu nikt nie powstrzymał tego szaleńca wcześniej i kto mu dał prawko... Tak się kurwie śpieszyło to teraz będzie pieszo zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2013-07-23, 17:34 6
O, moje miasto.

40km/h ograniczenia nie jest tam bez powodu. Tam są dwie szkoły (właśnie między nimi rozgrywa się akcja filmu) i sporo przejść dla pieszych. Na całe szczęście, debil zapierdalał w okresie wakacyjnym, a dodatkowo boisko podstawówki jest remontowane, więc dzieci tam prawie nie chodzą.
Zgłoś
Avatar
adrrys 2013-07-23, 17:38 6
zajebiście, teraz prócz tajniaków i fotoradarów jeszcze anonimowi podpierdalacze.
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-07-23, 17:43 5
ale kierunkowskaz kulturalnie włączył przed wyprzedzaniem
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 17:52 1
Kurwa, andrewjar ty jesteś dziecko przechodzące na pasach, zapierdalając zwracasz na wszystko uwagę, gdyby ta ciężarówka tylko musła hamulec, i jeśli prowadzący renówkę ogarnia, zacząłby hamowac. ale skoro ciężarówka nie hamuję to "dlaczego ja mam hamować" ?wiem że koleś ostro pojechał po bandzie, ale bez jaj.. a po drugie.. zajebiścię się tu robi.. coraz wiecej podpierdalaczy..

i już komentarze znikają.. -.-
Zgłoś
Avatar
k................5 2013-07-23, 17:52 1
1000zł i zabrane prawko hahahahaha
Śmiesznie jest w tym kraju....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie