18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Do zdarzenia doszło w piątek, 12 lipca. Na zarejestrowanym przez internautę nagraniu widać samochód osobowy marki Renault Megane, którego kierowca w ciągu kilkunastu sekund popełnia kilka wykroczeń drogowych.

Brawura i brak rozsądku tego kierującego sprawiły, że stworzył poważne zagrożenie na drodze. Po analizie nagrania przesłanego przez internautę, policjanci zatrzymali pirata drogowego. Okazał się nim 49- letni mieszkaniec Mławy. Jadąc ul. Warszawską, wyprzedzał pojazdy w miejscu niedozwolonym, na skrzyżowaniu dróg oraz przejściu dla pieszych – a to wszystko na odcinku drogi, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych, 35 punktów karnych i stracił prawo jazdy."
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 17:55
Niestety nie ogarniam twojej polszczyzny i nie wiem jak żeś składał te zdania.

stiff88 napisał/a:

Kurwa, andrewjar ty jesteś dziecko przechodzące na pasach, zapierdalając zwracasz na wszystko uwagę, gdyby ta ciężarówka tylko musła hamulec, i jeśli prowadzący renówkę ogarnia, zacząłby hamowac. ale skoro ciężarówka nie hamuję to "dlaczego ja mam hamować" ?wiem że koleś ostro pojechał po bandzie, ale bez jaj.. a po drugie.. zajebiścię się tu robi.. coraz wiecej podpierdalaczy..

i już komentarze znikają.. -.-

Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 17:58 1
Dr. andrewjar ?

i jakiś ból dupy wyczuwam... na codzień tico czy matizem śmigasz?
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 18:00 1
stiff88 napisał/a:

Dr. andrewjar ?

i jakiś ból dupy wyczuwam... na codzień tico czy matizem śmigasz?



Zwykły użytkownik sadola. Na co dzień do wyboru VW Passat TDi Kurwa lub Yamaha R6
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 18:02 2
"TDi Kurwa" ?? wiesz że miejsce diesla jest na polu? a nie na drodze..
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-23, 18:05 5
A ja, wszystkim tym, którzy nagrywającego nazywają "ubekiem" i "podpierdalaczem", szczerze i z całego serca życzę, aby się znaleźli na pasach w momencie gdy "niewinny" kierowca z nagrania, wykonuje swój "prawidłowy" manewr wyprzedzania w "dozwolonym" miejscu.
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 18:06 2
fantomasik zawsze przechodzisz przez pasy na twardziela? nie rozglądasz się czy na danym pasie nic nie zapierdala ;>?

-.- następny..
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 18:08 1
stiff88 napisał/a:

"TDi Kurwa" ?? wiesz że miejsce diesla jest na polu? a nie na drodze..



A kto powiedział że tym śmigam po ulicach BTW dla mnie super auto.
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 18:10
andrewjar dla przypomnienia: "Na co dzień do wyboru VW Passat TDi Kurwa lub Yamaha R6 " czy tylko pochwalić się chciałeś paskiem ??
Zgłoś
Avatar
andrewjar 2013-07-23, 18:12
Passat to normalny samochód dla zwykłych ludzi nie ma sie czym chwalić
stiff88 napisał/a:

andrewjar dla przypomnienia: "Na co dzień do wyboru VW Passat TDi Kurwa lub Yamaha R6 " czy tylko pochwalić się chciałeś paskiem ??

Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 18:14 1
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-23, 18:29 3
stiff88 napisał/a:

fantomasik zawsze przechodzisz przez pasy na twardziela? nie rozglądasz się czy na danym pasie nic nie zapierdala ;>?

-.- następny..



Zawsze, bo liczę, że będę warzywem i dostanę zajebiste odszkodowanie od takiego idioty jak ty. JEST OGRANICZENIE DO 40KM/H W MIEJSCU GDZIE SĄ DWIE KURWA SZKOŁY!! Jeśli tego nie rozumiesz, to idź się zabij. Zrobisz przysługę temu krajowi i temu społeczeństwu.
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-07-23, 18:29 3
W wakacje jest chyba jakiś festiwal głupoty na drogach. Jeżdżę trochę w nocy i ostatnio naliczyłem już kilku idiotów wyprzedzających w miejscach, w których kompletnie nie widać co jedzie z przeciwka. Mój faworyt to jakiś młody gość, mniej więcej w moim wieku w Renault 19, który najpierw wyprzedził mnie jadąc około 120km/h na zakręcie i tylko szczęście uratowało jego głupie dupsko, bo jeszcze 2 sekundy i zaliczyłby czołowe zderzenie z Volvo FH12. Kilka chwil później ten sam gość wyjeżdżał z podporządkowanej również przy dość znacznej prędkości, w miejscu, w którym trzeba się zatrzymać bo widoczność jest ograniczona przez gęsto rosnące krzaki. Szkoda tylko, że przez takich idiotów giną niewinni ludzie, a droga to nie pierdolony tor, o czym zdaje się mało kto wie mając 20 lat.
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-07-23, 18:32 4
stiff88, ty chyba naprawdę jebnięty jesteś...

Nie dość, że wyjeżdżasz do gościa z pojebanymi tekstami typu "jeździsz matizem" albo "chwalisz się paskiem", jakby to miało jakiś związek z filmem, to jeszcze bronisz tego skurwiela w megance.

Sam lubię zapierdalać, ale staram się robić to w ramach jakiegoś rozsądku, a z drugiej strony mam świadomość, że jak mnie jebną na foto/wideo/suszarę, albo sam jebnę w kogoś/coś to mogę mieć pretensje tylko do siebie, a nie biadolić.

PS Tak, jestę ekspertę

PPS Z twoich wypowiedzi wynika, że rower - TO MAX, na co cię stać...
Zgłoś
Avatar
stiff88 2013-07-23, 18:46
kkubam no to zapraszam do mojego pierwszego komentarza I zajebiścię oceniasz człowieka i to na co go stać. Wielki czarny kutas ci w dupę
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-07-23, 19:26 3
koleś to zwykly podpierdalacz. Dla poklaskujących życze Wam takiego samego ogona, bo na pewno jeździcie wszedzie przepisowo Ktoś ładnie napisał, jeszcze chwilę i będzie kraj ubeków skoro kierowcy zamiast solidarnie stawiać opór aparatowi ucisku to podsyłają filmy na policje

poza tym czemu tam nie ma fotopstryczka? zajebałoby mu fotke na drugim pasie to by dostał to samo.
Ale fotopstryczek stoi na końcu prostej bo zarabia na sukienki premiera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie