18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ru_ziolo 2013-03-17, 18:37 17
Dobrze z PEKAŚKI wali. W tych ich wojnach trzeba mieć pecha żeby zostać trafionym.
Zgłoś
Avatar
okrężnica 2013-03-17, 18:41 3
Chciał lobowany pocisk puścić spryciarz jeden..
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-17, 18:58 17
Zawsze mnie zastanawiało - skoro w takich konfliktach obie strony krzyczą "Allah akbar!" i obie są gorliwymi muzułmaninami - którą stronę będzie trzymał Allah?
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-03-17, 20:00
Jakie PK przecież to krowa!
Zgłoś
Avatar
nsa 2013-03-17, 21:50 5
dobrze kompensuje:)
a nuta tocooton eyed joe by rednex;)
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-03-17, 21:56 18
bloodwar napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało - skoro w takich konfliktach obie strony krzyczą "Allah akbar!" i obie są gorliwymi muzułmaninami - którą stronę będzie trzymał Allah?



Tych, którzy wyjebali więcej kóz.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-17, 22:09 8
nsa napisał/a:

dobrze kompensuje:)
a nuta tocooton eyed joe by rednex;)



nikt nie pytal
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-03-17, 22:13 53
up a chuj ci do tego czy kto pytał, kolega próbuje być miły
Zgłoś
Avatar
bulix1 2013-03-17, 22:48
nie mogłem się doczekać żeby to wyłączyć
co za HUJNIA
Zgłoś
Avatar
Mavver57 2013-03-17, 23:07
To nie jest przypadkiem M60 ?
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-03-17, 23:08
zespół pieśni i tańca "Czelabińsk"

Mavver57 napisał/a:

To nie jest przypadkiem M60 ?



zdecydowanie pk/pkm ;]
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-03-17, 23:15 1
bloodwar napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało - skoro w takich konfliktach obie strony krzyczą "Allah akbar!" i obie są gorliwymi muzułmaninami - którą stronę będzie trzymał Allah?



To oczywiste, żadnej - bo Allah nie istnieje.

Mavver57 napisał/a:

To nie jest przypadkiem M60 ?



Na pewno nie. USA widocznie ich nie dozbrajała jak należy, po prostu zabrali ze sobą własny sprzęt skąd przyjechali z Jemenu, Omanu, Arabii Saudyjskiej itd.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-17, 23:56 1
Dobrutro napisał/a:

To oczywiste, żadnej - bo Allah nie istnieje.


Żaden bóg nie istnieje. To wszystko wymysł szamanów i później imamów, księży, i chuj wie jakich omamów. Po to, żeby na ludzkich instynktach strzyc kasę. Bo każdy człowiek potrzebuje w coś wierzyć. Ja akurat wierzę w kasę. Wiem że jest, i jak mam, to spełnię wszystko. Zauważcie, im wyżej postawieni księża w hierarchii 'kościelnej' tym większy kałdun noszą. Kiedyś, trafiłem na młodego księżulka. Nie spodziewałbym się. Koleś normalnie pił browara, jarał szlugi, nieco się spiliśmy i taka gadka co kto w życiu robi. No, jest księdzem po seminarium i dostał przydział do jakiejś parafii. Ja O_O a on kontynuuje, że jest spoko, chociaż na początku dostał jakąś małą parafię, ale za to ma mieszkanie od "Kościoła" gratis, wyżywienie go nie obchodzi, bo dostaje pieniądze na te wydatki, i miesięcznie ma około 3 klocki na łapę, pod warunkiem odprawienia 5 mszy(?) w tygodniu, jakoś tak. Coś tam jeszcze, nie chcę ściemniać i wyolbrzymiać, bo nie pamiętam dokładnie. Tacę też tam jakoś rozliczali, odpalić proboszczowi (lwią część), organiście, i pozostałym księżom. Jakieś niebiedne sumki wychodziły. Także wikt i opierunek za darmo, a kasa na przepierdol. Nie tak dosłownie, bo nie można pokazać ludziom, że ich datki na tacę nie idą na remont kościoła czy coś, tylko w kielnię księży. Aczkolwiek Rydzyk nie ma z tym problemu, i kto mu skoczy? I kurwa najlepsze na koniec. Nie rozliczają się od dochodów. No, ponoć. Już nie wnikałem, jak i w zwolnienia chorobowe i emerytury. Nie wiem, jak z tym. Osobiście nie chce mi się w to wierzyć, że takie gówno działa, może ktoś mi napierdolił głupot. Może ktoś lepiej obeznany się wypowie, może to ja pierdolę głupoty mi wciśnięte. Bo chcę się mylić.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-18, 0:09 1
skid07 napisał/a:

up a chuj ci do tego czy kto pytał, kolega próbuje być miły



nie spotka sie tu z odwzajemnieniem

Kaprys napisał/a:


Ja akurat wierzę w kasę.



czyli z czystym sumieniem mozna powiedziec ze jestes sprzedajna kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie