18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak świat modelingu miesza kobietom w głowach
E................t • 2013-03-24, 20:57
Materiał pochodzi z oficjalnego konta FB Alicepoint - popularnej polskiej "szafiraki" znanej na całym Świecie.

Przedstawiona przez Alicepoint modelka, którą określa mianem "HOT" to Karlie Kloss zaś moja faworytka to Danielle Sharp.

Panowie, sami oceńcie jak świat modelingu miesza kobietom w głowach:



I rzeczona Danielle:

Zgłoś
Avatar
Av3k 2013-03-25, 10:27 1
Tylko szkoda że ta na dole nie ma sutków
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-25, 10:46
Nie wiem kim jest ta baba, ale po prostu zazdrości porządnych cycków. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-03-25, 10:56 24
Cytat:

pie**olicie od rzeczy, jakoś od lat media przekonują nas że "pełne kształty sa sexi" i "prawdziwa kobieta musi mieć cyc i pupę" a jednak największe wzięcie wśród facetów mają kobiety o szczupłej sylwetce, popatrzcie sobie na Wasze znajome, nawet te z brzydkimi ryjami ale chude mają wielkie powodzenie, zaś te minimalnie choćby grubsze, nawet z buziami jak anioły i cycami DD nie mają większego startu do nikogo. Problem z moddelkami jest taki, że z 10% z nich ma przeraźliwie chude sylwetki a reszta jest idealnie piękna, doskonale szczupła ale przy każdej "wojnie" z anoreksją nie pokazuje się tych normalnych modelek tylko te od połykania wacików nasączonych sokiem i jedzenia jednego jogurtu dziennie przekonując nas, że 100% modelek tak wygląda. Obejrzycie sobie jakiekolwiek pokazy mody i spróbujcie policzyć ile jest prawdziwie chudych a ile szczupłych modelek a potem odpowiedzcie sobie szczerze na jedno ale zajebiście ważne pytanie: ile z tych szczupłych wyrzucilibyście z łóżka?


chyba cie pojebalo
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2013-03-25, 11:05 1
dokładnie, nie wiem gdzie kolega bloodwar żyje, ale w Polsce jeśli ta z DD ma ładną buzię to na pewno ma co najmniej nie mniejsze wzięcie niż te wieszaki z niekoniecznie zachęcającymi buźkami
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-03-25, 11:14 1
Jeżeli chodzi o wzięcie - spójrzcie na twarze i figury kobiet, które są w ciąży i mają faceta. Czyli taki normalny związek, nie mówię tu o samotnych matkach-ofiarach dzieciorobów.
Efektem waszych spostrzeżeń pozostawiam wam do oceny. Nie liczy się, która ma wzięcie i przez to bierze ją co rusz inny facet średnio co miesiąc. Ta "brzydsza" z DD i boczkami może nie będzie mogła się pochwalić milionem fiutów które odwiedziły jej cipę, ale za to będzie jeden w miarę stały i chętny ją ładować przez więcej niż jedną imprezę.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-03-25, 11:19
miczel1 napisał/a:

w sumie nie jest taka zła tylko tamta poza jest hujowa

Obrazek



Akurat wstawiona tutaj modelka to Karlie Kloss i jeśli tak spinacie dupy o chudość to jest jedną z lepiej prezentujących się modelek. Wiadomo anoreksja w modzie nie jest ale nie wszystkie dziewczyny idące na wybieg zakładają że muszą być chude, niektóre już takie są i wykorzystują po prostu atut że taka sylwetka jest porządana w modelingu, gorsze rzeczy odbywają się w zwykłych domach gdzie dziewczyna zrobi wszystko żeby wyglądać tak jak modelki (głodzi się, diety nie wiecej niż 300 kcal na dzień, albo najlepiej na samej wodzie) to jest dopiero zaburzenie. Ale co do samych wymagań to faktycznie zdarzają się agencje które mają tak rygorystyczne zasady zawierania umowy że ręcę opadają. Moja bliska przyjaciółka ma umowę w polskim D'Vision, wysoka i normalnie wyglądająca, gdzie dziewczyna przy wzroście prawie 178 cm może ważyć 60 kg i dobrze wtedy wygląda to w umowie zawarte jest że ma ważyć nie więcej niż 50 kg. Obecnie wygląda tragicznie. Całe szczeście od czegoś takiego się odchodzi. To tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-03-25, 11:27 1
Zasłoniłeś swoje dane, ale zostawiłeś poszlakę gdzie szukać Adamie Żelazny
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-03-25, 11:52 1
Przykro mi drogie panie, ale kobieta musi mieć biust.
Cytując klasyka: "cycki to fajna rzecz, każda kobieta powinna je mieć".
Zgłoś
Avatar
blapel 2013-03-25, 12:02
Duży zimny browar za rzeczoną Danielle
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-25, 12:54
Oto ja- ten, który ma monopol na prawdę, a moje twierdzenia to prawda niezaprzeczalna .
Stwierdzam, że bloodwar w swym komentarzu napisał jedynie niezaprzeczalną prawdę
Cytat:

pie**olicie od rzeczy, jakoś od lat media przekonują nas że "pełne kształty sa sexi" i "prawdziwa kobieta musi mieć cyc i pupę" a jednak największe wzięcie wśród facetów mają kobiety o szczupłej sylwetce, popatrzcie sobie na Wasze znajome, nawet te z brzydkimi ryjami ale chude mają wielkie powodzenie, zaś te minimalnie choćby grubsze, nawet z buziami jak anioły i cycami DD nie mają większego startu do nikogo. Problem z moddelkami jest taki, że z 10% z nich ma przeraźliwie chude sylwetki a reszta jest idealnie piękna, doskonale szczupła ale przy każdej "wojnie" z anoreksją nie pokazuje się tych normalnych modelek tylko te od połykania wacików nasączonych sokiem i jedzenia jednego jogurtu dziennie przekonując nas, że 100% modelek tak wygląda. Obejrzycie sobie jakiekolwiek pokazy mody i spróbujcie policzyć ile jest prawdziwie chudych a ile szczupłych modelek a potem odpowiedzcie sobie szczerze na jedno ale zajebiście ważne pytanie: ile z tych szczupłych wyrzucilibyście z łóżka?



Od siebie dodam, że panicz Machol, w komencie pierdoli głupoty
Machol napisał/a:

Jeżeli chodzi o wzięcie - spójrzcie na twarze i figury kobiet, które są w ciąży i mają faceta. Czyli taki normalny związek, nie mówię tu o samotnych matkach-ofiarach dzieciorobów.
Efektem waszych spostrzeżeń pozostawiam wam do oceny. Nie liczy się, która ma wzięcie i przez to bierze ją co rusz inny facet średnio co miesiąc. Ta "brzydsza" z DD i boczkami może nie będzie mogła się pochwalić milionem fiutów które odwiedziły jej cipę, ale za to będzie jeden w miarę stały i chętny ją ładować przez więcej niż jedną imprezę.



Dla każdej dziewczyny liczy się jej własne zdanie. Jeśli liczy się dla niej by przelecieć jak najwięcej towaru powinna być szczuplutką, zajebistą rakietą. Lecz jeśli liczy się dla niej co innego, a sex może być rzadki, okazyjny np raz na parę tygodni to sobie pozwoli na troszkę tłuszczyku na boku. Poza tym każda potwora ma amatora więc są wyjątki od mojego pierdolenia i koniec tematu.

Pojebane są natomiast dziewczyny popadające w skrajności- anoreksja zamiast bycia szczupłą albo nadwaga 30kg zamiast lekkiego wrzucenia na luz i przytycia paru niezauważalnych kilogramów.

Jestem znawcą i proszę respektować mój autorytet i moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-03-25, 13:13
Won ze szkieletami i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
rolnik1809 2013-03-25, 13:35 1
Ta pani na drugim zdjęciu to Danielle Sharp polecam! ^^
Zgłoś
Avatar
Coval2 2013-03-25, 14:03
W dupach się poprzewracało!
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-03-25, 15:36
@rolnik1809 Dude przecież napisałem jak nazywa!
Zgłoś
Avatar
rolnik1809 2013-03-25, 15:59 1
@Episkopat Cycuszki odwróciły moją uwagę od opisu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie