18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak świat modelingu miesza kobietom w głowach
E................t • 2013-03-24, 20:57
Materiał pochodzi z oficjalnego konta FB Alicepoint - popularnej polskiej "szafiraki" znanej na całym Świecie.

Przedstawiona przez Alicepoint modelka, którą określa mianem "HOT" to Karlie Kloss zaś moja faworytka to Danielle Sharp.

Panowie, sami oceńcie jak świat modelingu miesza kobietom w głowach:



I rzeczona Danielle:

Zgłoś
Avatar
JacobX14 2013-03-24, 21:01 16
Kobiety to mają pojebane, słuchają siebie nawzajem (w sprawach wyglądu), jednocześnie nienawidząc się nawzajem w każdej innej sprawie, jednocześnie nas mężczyzn opinia kobiet jak "Pani" Alicepoint mocno pierdoli.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-03-24, 21:02
chłopie tam chodzi o MODĘ a nie o zderzaki... nie ma modelek z większymi cyckami - zauważ to - bo cycki robią problemy a idealna MODELKA jest właśnie płaska bo w razie konieczności (czyli nie za często) można takiej ubrać stanik modelujący (tworzący) "piersi".

a swoją drogą Danielle robi robotę.
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-03-24, 21:06
Ta pierwsze ma też funkcję podkładki na piwo.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-03-24, 21:09 1
@RockyWood Moda ma dużo związanego z prezentowaną sylwetką, tzn. jaki typ budowy ciała jest pożądany. Zauważ, że seksbomba z lat 50 XX wieku Merlin Monroe dziś jest uważana za zbyt pulchną. To jest trend - zauważ że śmiertelna choroba jaką jest anoreksja to wymysł XX i XXI wieku.
Zgłoś
Avatar
papaj 2013-03-24, 21:10
tej nizej zajebalby miedzy cyce
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-03-24, 21:25 43
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2013-03-24, 22:58 2
a ja i tak wolę jebać kości pokryte skórą i widzieć ruch każdego pod nią mięśnia
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-03-24, 23:22
Można się spierać co jest lepsze - brak cycków czy silikon zamiast cycków. Idealna modelka to niekoniecznie będzi ta sama kobieta, za którą obejrzy się największa liczba facetów. Zawód modelki to pewne wymagania co do figury i sylwetki. Kobiety o pełnych biodrach są zdecydowanie niepożądane.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-25, 5:00 3
Pierdolicie od rzeczy, jakoś od lat media przekonują nas że "pełne kształty sa sexi" i "prawdziwa kobieta musi mieć cyc i pupę" a jednak największe wzięcie wśród facetów mają kobiety o szczupłej sylwetce, popatrzcie sobie na Wasze znajome, nawet te z brzydkimi ryjami ale chude mają wielkie powodzenie, zaś te minimalnie choćby grubsze, nawet z buziami jak anioły i cycami DD nie mają większego startu do nikogo. Problem z moddelkami jest taki, że z 10% z nich ma przeraźliwie chude sylwetki a reszta jest idealnie piękna, doskonale szczupła ale przy każdej "wojnie" z anoreksją nie pokazuje się tych normalnych modelek tylko te od połykania wacików nasączonych sokiem i jedzenia jednego jogurtu dziennie przekonując nas, że 100% modelek tak wygląda. Obejrzycie sobie jakiekolwiek pokazy mody i spróbujcie policzyć ile jest prawdziwie chudych a ile szczupłych modelek a potem odpowiedzcie sobie szczerze na jedno ale zajebiście ważne pytanie: ile z tych szczupłych wyrzucilibyście z łóżka?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-03-25, 10:09
Co to za Danielle?
Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-03-25, 10:12 1
w sumie nie jest taka zła tylko tamta poza jest hujowa

Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-25, 10:22 9
Alicepoint jest popierdolona - tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
misiekk76 2013-03-25, 10:25 15
...nigdy nie przypuszczałem, że to powiem, ale wygląda na to, że podobają mi się otyłe kobiety... :/
Zgłoś
Avatar
Avitus 2013-03-25, 10:26 1
Panowie prawda jest taka że facet nie pies na kościach spał nie będzie. Nie wiem jak wy ale ja jeszcze nie widziałem modelki która by mi się spodobała chodzi tu przede wszystkim o ciało wiadomo też że należy tępić otyłość ale moim zdaniem najlepsze są dziewczyny o normalnych budowach bez żadnych tam kurwa "sexy boczków" czy czegoś innego a jeszcze lepiej jak są trochę wysportowane. Kobietom popierdoliło się w głowach chcą być takie jak modelki pomimo iż jak podejrzewam mała grupa facetów to lubi ale co tam bede się podobała innym pierdolniętym kobietom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie