18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak świat modelingu miesza kobietom w głowach
E................t • 2013-03-24, 20:57
Materiał pochodzi z oficjalnego konta FB Alicepoint - popularnej polskiej "szafiraki" znanej na całym Świecie.

Przedstawiona przez Alicepoint modelka, którą określa mianem "HOT" to Karlie Kloss zaś moja faworytka to Danielle Sharp.

Panowie, sami oceńcie jak świat modelingu miesza kobietom w głowach:



I rzeczona Danielle:

Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-25, 16:50
Świat mody to po prostu jedna wielka ściema, by napędzać przemysł tekstylny i jego peryferia. Baby są na tyle ciemne, że łykają to jak pelikany, a wręcz gardłują najbardziej na ten temat.
Co sie dziwić, że te modelki wyglądają jak androgeniczne stwory, skoro wiekszość projektantów to jebane pedały.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-03-25, 21:19
I to mnie rozpierdala, baby ślepo wierzą w słowa jakiegoś pedałka w damskich ciuszkach, który mówi im jaka figura jest IDEALNA niż posłuchać NORMALNYCH facetów co sądzą o tym. A potem na pokazie mody widzimy takie oto wieszaki bo modelkami nazwać tego nie idzie :/
Zgłoś
Avatar
V................n 2013-03-25, 22:56
Daj więcej Danielle
Zgłoś
Avatar
meme2 2013-03-26, 8:10
A ja wam powiem jedno, nie ważne czy ma 32 kg i miseczkę A, 55kg i miseczkę DD czy 85kg i miseczkę E lub większą najważniejsze, żeby podobała się swojemu facetowi, który nie zostawi jej dla lepszego ruchadełka, które wyssie go z kasy i rzuci
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-03-27, 1:25
Skończmy to pierdolenie o szopenie. Każdy lubi to co lubi.
Tym optymistycznym zdjęciem pożegnam się i życzę udanej nocki

Zgłoś