18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25

Cytat:

ROSJA. Około stu nazi-skinheadów uzbrojonych w pałki, kije i pręty metalowe napadło na uczestników koncertu rockowego w rosyjskim mieście Miass w obwodzie czelabińskim. Kilkanaście osób trafiło do szpitala. Według niepotwierdzonych relacji jedna osoba nie żyje.

Telewizja Rossija-24 podała, powołując się na świadków, że śmierć poniosła 14-latka, która zmarła od ran zadanych nożem. Według agencji ITAR-TASS, która powołuje się na miejscową milicję, rannych jest 11 osób i nie ma ofiar śmiertelnych. Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały.

Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi.

Na miejsce wezwano 14 karetek pogotowia.

W Rosji ruch neonazistowski liczy około 70 000 członków (w latach 90. było ich tylko kilka tysięcy). Z 2008 roku z ich rąk zginęło 110 osób, a 487 zostało rannych.

Zgłoś
Avatar
talmiszun 2010-09-01, 17:20
2:06 - słychać strzały.
Zgłoś
Avatar
TwojMatka 2010-09-01, 19:33
Kochany Czelabińsk.
Zgłoś
Avatar
Galazka 2010-09-01, 19:37
Ludzie to zwykłe kapiszony...a łomy? pewnie tez sztuczne
Zgłoś
Avatar
iLikeAdolf 2010-09-01, 20:19
Mr. Hans napisał/a:

Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale hujz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pierdolic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą


ta ortografię też pierdol ...
Zgłoś
Avatar
arachnia 2010-09-01, 20:38
Mr. Hans napisał/a:



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale hujz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pierdolic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą



Jesli tak bardzo ta Polske kochasz, to naucz sie najpierw języka polskiego, bo póki co to go dobrze kaleczysz.

Mr. Hans napisał/a:


ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą


i niemców, bo tam czasmi tez polki znajda "jakąs prace"
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-09-01, 21:45 1
Dr Acula napisał/a:

Jak szybko zakończyć koncert rockowy



Cytat:

Co ciekawe, po zakończeniu całej zadymy, wznowiono koncerty i festiwal... trwał dalej - pisze newsru.com.


On nie został zakończony
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2010-09-02, 0:05
Ciekawe jakby im się to udało na Sonisphere gdzie było tylko 70 tyś metali , albo na Donington gdzie było 120 tyś
Zgłoś
Avatar
diekamienia 2010-09-02, 6:58
neo-dzieci-skini powinny później złożyć ofiarę z siebie dla hitlera i skoczyć do komory albo sie spalic
nazistowski "bóg" przynajmniej by mial z kim grac w szachy w piekle
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-02, 8:22 1
te strzały to ze smoleńska echo
Zgłoś
Avatar
thoms 2010-09-02, 11:26
ja bym ich z miłą chęcią wpuścił do naszego sejmu mogli by siedzieć aż by im się jazdaaa nie skończyła tam...
Zgłoś
Avatar
Trollu 2010-09-02, 15:16
Mr. Hans napisał/a:



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale hujz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pierdolic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą



weź Ty najpierw naucz się kurwa pisać panie "wogulke"
Zgłoś
Avatar
Badylarz 2010-10-29, 13:30
Byłem, jestem i będę za karą śmierci. "Skin znaczy debil" - hasło wiecznie żywe. Łysą trzodę z dziką rozkoszą bym powystrzelał!!!
Zgłoś
Avatar
Fan4tyk 2010-10-29, 15:56
"Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi. " To się to .. xD Nie chcieli wpierdol dostać
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-06-02, 9:57


Skinheadzi nie mogli się pogodzić z tym że nie zaproszono ich na Anty-Rasistowski koncert
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-24, 15:50
Elmoon napisał/a:

Powinni zrobić taki wjazd na koncert Biebera


Pedały na pedałów?

Swoją drogą, naziści zniknęli wraz z upadkiem III rzeszy. Nauczcie się w końcu.

Rozjebmy swój kraj w imię patriotyzmu!
Zgłoś