18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu

Cytat:

ROSJA. Około stu nazi-skinheadów uzbrojonych w pałki, kije i pręty metalowe napadło na uczestników koncertu rockowego w rosyjskim mieście Miass w obwodzie czelabińskim. Kilkanaście osób trafiło do szpitala. Według niepotwierdzonych relacji jedna osoba nie żyje.

Telewizja Rossija-24 podała, powołując się na świadków, że śmierć poniosła 14-latka, która zmarła od ran zadanych nożem. Według agencji ITAR-TASS, która powołuje się na miejscową milicję, rannych jest 11 osób i nie ma ofiar śmiertelnych. Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały.

Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi.

Na miejsce wezwano 14 karetek pogotowia.

W Rosji ruch neonazistowski liczy około 70 000 członków (w latach 90. było ich tylko kilka tysięcy). Z 2008 roku z ich rąk zginęło 110 osób, a 487 zostało rannych.

Zgłoś
Avatar
o................k 2010-09-01, 11:40 1
"Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały."

ewidentnie w drugiej minucie widac jak koles na srodku strzela w strone sceny; )
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-09-01, 11:42 3
szkoda że na koncertach konkwisty88 nie bywało odwrotnie... nie rozumiem- muzyka też pseudo punkowa...
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2010-09-01, 11:56 7
Oglądałem jakiś czas temu program o różnego typu gangach, ugrupowaniach itd.. No i było o skinheadach w Rosji, oni tam nic nie wiedzą o ideologii, dziadostwo gorsze niż dresy, zresztą w Polsce też nie jest lepiej.
Zgłoś
Avatar
Elmoon 2010-09-01, 11:57 61
Powinni zrobić taki wjazd na koncert Biebera
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-09-01, 12:09
nom znam takiego jednego skina z Kielc... wciąż wierzy że Rosja zaatakuje Polskę w przeciągu roku... - to się nazywa narodowiec
Zgłoś
Avatar
grzyb6 2010-09-01, 12:20
szaszki pewnie mieli wykrywacze metali
Zgłoś
Avatar
Mr. Hans 2010-09-01, 13:09 3
aveyron napisał/a:

nom znam takiego jednego skina z Kielc... wciąż wierzy że Rosja zaatakuje Polskę w przeciągu roku... - to się nazywa narodowiec



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale hujz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pierdolic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą
Zgłoś
Avatar
Ziperland 2010-09-01, 13:23
Ich styl zachowania i usuwania problemow mowi jakimi sa ludźmi. prymitywnymi.
Zgłoś
Avatar
tytrydsdf 2010-09-01, 13:25
rosja
To rutynowe ubijanie ludzi żeby więcej nowych mogło wejść. (słyszałem że zyski z biletów zwiększają się o 300% minus prowizja za usługę)
Zgłoś
Avatar
vass 2010-09-01, 13:30 2
Te pojeby nazi-skinheadzi pierwsi by do gazu trafili.
Zgłoś
Avatar
Nevan 2010-09-01, 13:32 14
Czego to ludzie nie zrobią, żeby się na Sadistica dostać...
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-09-01, 13:32 9
Cytat:

Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale hujz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pierdolic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą


Misiu kolorowy - to jakiej słuchasz muzyki nie ma znaczenia, ja też słucham metalu i różnego typu pochodnych dnb... jednak w dużej części mam poglądy neonazistowskie, choć tej opcji z filmiku na górze nie popieram.....HEJ
Zgłoś
Avatar
johnsson 2010-09-01, 13:34 42
Zgłoś
Avatar
think666 2010-09-01, 13:34 8
TulipanCzorny napisał/a:

Oglądałem jakiś czas temu program o różnego typu gangach, ugrupowaniach itd.. No i było o skinheadach w Rosji, oni tam nic nie wiedzą o ideologii,


Z nimi jak ze starymi katolikami, Dżizas był żydem, a pierwsi skinheadzi byli czarni i słuchali ska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie