18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
makabrax 2014-02-06, 22:00 1
ładnie mu to tam wyszło, tylko nie wiem kogo tu bardziej pokarało
Zgłoś
Avatar
realus 2014-02-06, 23:01 7
Kurwa no rozumiem lewopasownika na autostradzie,ale w mieście jak jedzie się te 55 a typ obok 48 a typ za toba chciałby 90(i napierdala tymi "długimi" bo on musi zapierdalać) to chuj mu w dupe,może akurat się komuś życie uratuje.
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-06, 23:11 1
W sumie, gdyby zmieniono rucha na lewostronny... to i tak nikt by nie zauważył.
A lewopasmowców to wysłać do ruskich - niech spróbują przetrwać.
Zgłoś
Avatar
StewieG 2014-02-06, 23:36 11
co za pizda i dalej jechał lewym pasem
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-06, 23:58 2
Tez czesto jezdze lewym bo na prawym takie koleiny, ze zawieszenie idzie urwac... a jak sie komus spieszy i chce w miescie ladowac ponad 100 to niech koleinami wyprzedza
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2014-02-07, 0:21 8
Kto powiedział, że gość jechał szybko ? A może chciał jechać 50 a gości przed nim jechał 35/40 i dlatego się wkurwiał ?. Do tego stwarza zagorzenie bo jazda ze zbyt wolną prędkością jest zagrożeniem. Mówimy tu o 30 na 50siątce i utrudnianie ruchu za co też można dostać mandat. A w konsekwencji mamy buraka który się spienił i spowodował wypadek gdzie ucierpiał najbardziej gość jadący z naprzeciwka. Było warto ? Na to pytanie niech sobie każdy sam odpowie stawiając się na miejscu gościa z naprzeciwka.

Proponuje czasem pomyśleć szerzej i użyć więcej wyobraźni aniżeli widzieć tylko czubek swojego egoistycznego kinola.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-02-07, 3:11 3
@up
Nie wiem, czy zauważyłeś (może masz oczy w dupie), ale gość pojechał w końcu te swoje szybciej i teraz zbiera nakrętki z coli na nowe auto. Więc, zdecydowanie, prędkość wyższa niż prędkość lewopasownika nie była bezpieczna.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-07, 10:53 4
Ruch dwupasmowy jest pod każdym względem lepszy ale cebulaki tego nie akceptują przez zazdrość że ktoś ich może wyprzedzić
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-02-07, 12:00 20
Słuchajcie pizdeczki w rurkach co sądzą że lewym można zapierdalać. To że jedziecie zgodnie z ograniczeniem nie daje Wam prawa do blokowania lewego pasa poza obszarem zabudowanym. Bo może komuś się spieszy i chce jechać szybciej. A Was to chuj obchodzi. Nie jesteście policją. To jego sprawa czy zapłaci mandat.

W mieście jeżeli ma się wolny prawy pas i nie będzie się za chwilę skręcać w lewo to też należałoby zmienić na prawy.

Jak mnie wkurwia takie stwierdzenie bo jadę zgodnie z ograniczeniem. I chuj kurwa. Każdy jeździ jak uważa i odpowiada za siebie. Płaci też sam mandaty i zbiera punkty do kolekcji. Nie bawcie się w stróży prawa.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2014-02-07, 21:32 2
wysłać tam Korwina to zrobi z nim porządek
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-02-07, 21:41 1
Najlepsi są TIRowcy, którzy blokują lewy pas w korkach Niby mądrzy ludzi a tacy głupi.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-02-07, 21:43 1
a lewopasownik jak na prawdziwą kurwę przystało nic sobie z tego nie zrobił
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-02-07, 21:50 5
Wy kurwa tępaki, na filmiku widać jak wasz "lewopasownik" wyprzedza 3 auta i zabiera się za czwarte. Do czego więc według Was,mistrzowie, służy lewy pas? Po to żeby sobie kurwa był i nikt nie miał na niego wjazdu chyba, że zapierdala dwie paki?
Idiota siedzący na zderzaku sam się pokarał, dobrze chujowi.
Poza tym chuj w dupę obu, to jednopasmówka.
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-02-07, 23:42
Nic z tego nie zrozumiałem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie