18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
bleblebator1 2022-09-29, 10:35 3
W sam raz , aby własnym ciałem oczyścić pole minowe
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-09-29, 10:49 5
Pies chyba myślał, że będzie następny. Wyszedł bezszelestnie. Po angielsku.
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-09-29, 11:54 19
A jeszcze niedawno gnoje popierali misję specjalną i wstawiali propagandowe klipy z motywem "Z".
Chuj może sobie jeszcze kulasa połamać, a i tak skończy jako Gruz 200.
Nie takich ruskij mir do pionu stawiał.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2022-09-29, 12:12 2
Dokładnie. Ruskie teraz się obudza z letargu
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-29, 12:23 8
Pamietam że za Komuny ludzie tez robili niewiarygodne rzeczy, żeby tylko z woja sie wymigać.
Jedną z anegdot, pamiętam, ze goś przyjechał do jednostki z misiem, kazali mu się ubrac w mundur, a on powiedział, że jak nie będzie munduru dla misia, toon sie nie ubierze.
Na to kucharz spytał czy ma tez przygotowac porcje zupy dla misia....
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-09-29, 12:28
Kiedyś to się stosowało metodę na butelkę albo z octem, żeby tylko palec złamać, a tu widzę że się onuce w tańcu ze (sz)Mateczką Rasiją nie pierdolą
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-09-29, 13:51 9
stopwar napisał/a:

A jeszcze niedawno gnoje popierali misję specjalną i wstawiali propagandowe klipy z motywem "Z".
Chuj może sobie jeszcze kulasa połamać, a i tak skończy jako Gruz 200.
Nie takich ruskij mir do pionu stawiał.


Bo to są jebane, tępe i tchórzliwe sowieckie pizdy. Przede wszystkim tępe. 'Z" jak Zjeby.

Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-09-29, 17:39
Niedługo takich też będą brać. Jako tarcze lub wykrywacze min... coś się znajdzie.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-09-29, 18:06
OOO kurwa dzięki za część pierwszą.
Zgłoś
Avatar
Majchol 2022-09-29, 20:33
Jeszcze się kurwa zdziwi jak powiedzą mu "nadpęknięta kość się w koszarach zagoi, na front towarzyszu - macie drugą rękę, pistolet chwycicie".
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-29, 20:35 6
ja pierdole
Zgłoś
Avatar
freaky 2022-09-29, 20:53
Jego matka powiedziała "złamał" czy stwierdziła, że "za mało"? xD
Zgłoś
Avatar
StiepanB 2022-09-29, 21:57 2
To juz nie pierwszy taki filmik. Jak widać ROSJANIE pierdola służbę wojskową i nje mana zamiaru służyć mateczce Rosji. Niech ktoś wytlumaczy hujmanowi i innym zjebom - normalne Rosjanie nie chcą ginąć w tym konflikcie jak psy i gotowi sa by im połamali rece i nogi - byle by nie isc na fron i ginac/zabijać innych. Hujman nie ogarnia chyba, ze w Rosji mieszkają normalnie ludzie, którzy tak samo jak Polacy - maja w dupie swoj rzad i swojego naczelnika. Kretyn cieszy się ze smierci rosyjskiego dziecka, kobiety lub starca - co jest godne pożałowania... no ale ukraińskiej spierdolinie sie nie dziwie - dostaje rozkazy to szczeka za hrywienki.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-30, 4:06 1
StiepanB napisał/a:

nie ogarnia chyba, ze w Rosji mieszkają normalnie ludzie, którzy tak samo jak Polacy - maja w dupie swoj rzad i swojego naczelnika. Kretyn cieszy się ze smierci rosyjskiego dziecka, kobiety lub starca - co jest godne pożałowania... no ale ukraińskiej spierdolinie sie nie dziwie - dostaje rozkazy to szczeka za hrywienki.



No czy tacy normalni to ja nie wiem, jakoś przez pół roku dawali przyzwolenie na to, nawet na przykładzie tych blogerów pro rosyjskich, najpierw popierali wojne, szydzili z Ukraińców a potem spierdolili do Gruzji ja zaczeli mobilizować, dopóki wojna ich nie dotykała bezpośrednio, dawali na nią milczące przyzwolenie

Prawdziwymi rosjanami są dla mnie ci którzy opuścili kraj przed mobilizacją, nie chcąc być częścią tej zbrodniczej machiny a nie te szczury które uciekają przed mobilizacją i nagle wielkich przeciwników wojny udają w tych obsranych zbrojach, najgorszy możliwy sort tchórzliwych onuc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie