18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pater patriae 2013-01-01, 15:23 55
DR_DRE, mam takiego kaca, że Ci zazdroszczę, ale tylko dzisiaj, bo on minie, a wspomnienia zostaną.
i pewnie rzeżączka
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-01, 16:32 18
@up czasami lepiej niektórych rzeczy nie pamiętać tak jak to że ona miałą 150 KILO
Zgłoś
Avatar
wcz_e 2013-01-01, 16:35 1
DR_DRE Ty chuju! znów mam depresję....
Zgłoś
Avatar
Pasikoniol 2013-01-01, 16:38 5
ja zazdroszczę tym, co wstali dzisiaj o normalnej porze, kiedy było jeszcze jasno.
Zgłoś
Avatar
inteq93 2013-01-01, 16:41 1
Nerds, nerds everywhere
Zgłoś
Avatar
Tomor666 2013-01-01, 16:48
Ja tam grałem w grę...
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-01, 16:51 2
Stary to na prawdę nie jest niewykonalne wyjść do ludzi i zorganizować się z jakąś domówką, wokoło jest masa osób które tak samo jak Ty nie mają co z sobą zrobić, My jak się zaczęliśmy organizować to w pewnym momencie powstały dwa problemy:
1) Czy wszyscy się pomieścimy
2) Na którą imprezę iść, tak żeby nikogo nie urazić, bo przecież wiadomo że wszędzie na raz być się nie da a z drugiej strony na prawdę trudno wybrać do kogo wpaść. Tak się złożyło że część osób bawiła się do 2giej na jednej imprezie a potem poszła na drugą.

To nie jest takie trudne.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-01-01, 16:56 3
Cytat:

Stary to na prawdę nie jest niewykonalne wyjść do ludzi i zorganizować się z jakąś domówką, wokoło jest masa osób które tak samo jak Ty nie mają co z sobą zrobić, My jak się zaczęliśmy organizować to w pewnym momencie powstały dwa problemy:
1) Czy wszyscy się pomieścimy
2) Na którą imprezę iść, tak żeby nikogo nie urazić, bo przecież wiadomo że wszędzie na raz być się nie da a z drugiej strony na prawdę trudno wybrać do kogo wpaść. Tak się złożyło że część osób bawiła się do 2giej na jednej imprezie a potem poszła na drugą.

To nie jest takie trudne.



Jak bym chciał to bym zorganizował, po prostu złożyło, że nie mam dla kogo, najbliżsi kumple woleli siedzieć sami ze swoimi dziewczynami a nieznajomych nie będę do domu sprowadzał. Bywa i tyle, nie będę płakać dzień jak co dzień.
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-01-01, 17:05
DR DRE to ty jesteś zapalonym słuchaczem metalu?? Skoro to co napisałeś to prawda to naprawdę twój styl życia jest pełen wrażeń
Zgłoś
Avatar
DMN 2013-01-01, 17:14 8
@Kawagawa to zajebiscie, ze wykorzystales moment zeby sie pochwalic jaki to nie jestes towarzyski.
Jak widzicie gosc spedzil sylwka jak spedzil, nie ma kompleksow i na pewno nie potrzebuje takich rad
Piwo za dystans do siebie.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-01-01, 17:28
A ja nie wiem, nie pamiętam czekam na zdjęcia....
Zgłoś
Avatar
Powodzian 2013-01-01, 17:51
Pater patriae napisał/a:

DR_DRE, mam takiego kaca, że Ci zazdroszczę, ale tylko dzisiaj, bo on minie, a wspomnienia zostaną.
i pewnie rzeżączka



Jakim cudem masz wspomnienia i kaca? Albo jedno albo drugie.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-01, 18:00
DMN napisał/a:

@Kawagawa to zajebiscie, ze wykorzystales moment zeby sie pochwalic jaki to nie jestes towarzyski.
Jak widzicie gosc spedzil sylwka jak spedzil, nie ma kompleksow i na pewno nie potrzebuje takich rad
Piwo za dystans do siebie.



Nie chwalę się, czym tu się chwalić, to jest właśnie normalne, w przeciwieństwie do siedzenia samemu na sylwestra.

Z dziewczyną to sobie można posiedzieć w każdy inny dzień, nie wiem po co siedzieć we dwoje jak się ciągle ze sobą siedzi w chałupie
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-01-01, 18:05
Nie pamiętasz Sylwestra to chuj z tym zobaczysz go już wkrótce na sadolu. Jeżeli go nie pokażą to znaczy, że był chujowy i niewart zapamiętania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie