18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Na przykładzie Batman Arkham City.
Widać, jak ludzie przykładają się do swojej roboty, emocje, wczucie w postać, przez co wychodzi coś fajnego.



Jak powstaje polski dubbing ?
Oglądałem kiedyś sporo filmów "making of" polskiej wersji, na YT, czy to dołączonych do wydania gry. W każdym pojawia się zwrot typu
"Dubbing gier to świetna zabawa ! Ciekawe doświadczenie, ale przede wszystkim świetnie się bawiłem" Masz kurwa pracować, a nie się bawić, bo później wychodzi taki szmelc jak to:
Zgłoś
Avatar
ENTON999 2013-11-09, 0:11 2
wam tez sie wydaja ogladajac ten filmik z BF4 ze jakos tak zalatuje postaciami ze Shrecka ?
Zgłoś
Avatar
Lenart 2013-11-09, 23:56
da się w Polsce zrobić dobry dubbing do filmu czy gry. Beyond (poza tą kurwą Sochą), Warfighter z zeszłego roku czy absolutny kurwa kocur The Last of Us.

Problem jest taki że zamiast zajebistych voice actorów zatrudnia się największe kurwy polskiego szołbizu. Nikt mi kurwa nie powie że J. Jabłczyńska się nadaje do takich projektów. Ona ma 3 dychy na karku a głos jak 4 latka. Bałbym się ją nawet ruchać żeby mi prokurator nie wjechał na chatę.

Tak jak ze wszystkim, chcesz mieć zajebisty efekt? Zrób to porządnie i zatrudnij ludzi którzy się na tym znają.
Zgłoś
Avatar
Whiteroom 2013-11-11, 8:43
Nikt kurwa nie grał w D2 albo W3? Pierdolicie, że nie ma konkretnych polskich dubbingów.
Zgłoś