18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
A................N 2011-06-21, 20:38
Zagrałem w nowego Djika Forewer.. totalna żenua.
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2011-06-21, 20:47
@up

dokładnie, Fail of the King, Baby.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-21, 22:37 1
piwko za:
DeusEx
Jedyny prawdziwy Duke Nukem 3D (ten nowy, może trochę dobrych pomysłów ale ogólnie to strasznie słabo)
Zgłoś
Avatar
chybeck 2011-06-22, 12:05
być może Duke Nukem 3D nie będzie jedynym prawdziwym Duke'iem, ponieważ fani księcia robią remake na nowym silniku Unreal'a i mam ogromną nadzieję, że im wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2011-06-22, 17:04 5
Duke Nukem Forever nie był robiony z myślą o zrewolucjonizowaniu rynku gier. To miał być stary dobry Duke i faktycznie, grając w niego można momentami poczuć się jak te kilka(naście?) lat wcześniej, gdy myszka na kulkę była wyposażona w dwa przyciski, monitor zajmował całe biurko, a pikseloza wcale nie odstraszała.

I nie zgodzę się też, że współczesne gry nie mają klimatu, bo raz na jakiś czas naprawdę trafia się jakiś dobry fps, który przykuwa do kompa na długie godziny.
Zgłoś
Avatar
mario-s3 2011-06-22, 23:17
aj duke nukem to był kiedyś klasyk.. ;p Do dziś pamiętam momenty gdy w niego szpilałem gdy miałem z 7 lat. Jak się tak powróci do tej gry to nieważne czy jest zjebana grafika czy dobra, wtedy wszystkie momenty sobie przypominamy ;p
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-06-23, 11:35 45
Tak to dziś wygląda.
Zgłoś
Avatar
AngelusNL 2011-06-23, 21:25 1
Nie wiem kto to robil ale już jak dał achievement z x'a to mogl dac i przycisk z x'a a nie z ps3 i na odwrot...
Zgłoś
Avatar
robal321 2011-06-23, 21:56
A do tego dał grę z peceta. To dopiero hultaj
Zgłoś
Avatar
Miska 2011-07-07, 18:13
Gówno prawda z tym HUD-em, teraz twórcy starają się właśnie umieścić na ekranie jak najmniej gówien.
Zgłoś
Avatar
Jaro07 2011-07-07, 18:19
haha Przecież nie musicie grać w te gry, ja tam kocham Fifę i tylko w nią gram, oczywiście przez inetnet(xboxlive), bo z komputerem gra niema sensu. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2011-07-07, 19:27 2
@up
Ty sie chwalisz czy sie żalisz?
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2011-07-07, 19:28 3
Jaro07 napisał/a:

oczywiście przez inetnet(xboxlive), bo z komputerem gra niema sensu. Pozdrawiam

jak ja lubie takie wypowiedzi. ze niby chcesz sie pochwalic ze masz internet czy ze masz xboxlive jakies? czy moze ze tak jestes niesamowitym wymiataczem ze kazdego ogrywasz?
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-07, 21:15 6
Dokładnie. Dopisuję się całym sobą !
Dzisiejsze gry to wodotryski ale puste w środku. Nic nie oferują poza obrazkiem. Żadnego przesłania, żadnej głębi.
A pamięta ktoś Ufo Enemy Unknown, albo Elite II Frontier ?
Wiem że to nie ten gatunek ale wylatałem na nich tysiące godzin i żyłem w ich wykreowanym świecie ! Były wspaniałe !

W dodatku powiem Wam cos jako programista (programista a nie "projektant aplikacji" !)
Nieśmiertelny David Braben twórca gry elite i elite II frontier zrobił grę która w całości zmieściła się w pamięci spectrum 48KB !! Nic dziwnego ? A wiecie że w tej grze (elite) można dolecieć do kilkuset milionów (to nie błąd) gwiazd i układów planetarnych ? SETEK MILIONÓW ! Czyli dla stu milionów lokalizacji w tej grze na spectrum na jeden BIT (nie bajt) informacji przypadało ponad 250 różnych układów planetarnych !

Dzisiaj już nie ma w nowym pokoleniu prawdziwych programistów "koderów". Ludzi z tak sprawnymi mózgami że świat dla nich się kręci o wiele za wolno ! Są za to "projektanci aplikacji" którzy umieją za pomocą potężnych narzędzi zrobić fajny design gry/programu, ale nie potrafią przeliczyć w głowie hexów na binarny i spowrotem. Strata cholerna..

Pozdrówki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie