18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lisek244 2013-04-30, 14:41 1
on se chyba mefke pierdolną osobiście po paleniu to mi się dupy nie chciało ruszać jest się spokojnym i nie ma takich akcji jak na filmiku więc filmik to ściema faktem jest że sie lubi jeść no ale to również też trochę odmóżdża uważam że każdy musi spróbować zanim się na ten temat wypowie "sam nie pale ale jestem za legalem "
Zgłoś
Avatar
kondzio1c 2013-04-30, 15:01 1
Jak pod każdym tematem o Maryśce obecni są znawcy , którzy zapalili raz w życiu i wielce Alfa i Omega
Zgłoś
Avatar
tomex13 2013-04-30, 15:26
Zanim przeczytałem tytuł filmu, myślałem że to będzie wycieczka po planie "Kiepskich"
Zgłoś
Avatar
Bobicz 2013-04-30, 15:27 3
To filmik nie o zjaranych tylko o kolesiu z zespołem downa. Zachowuje się jak by miał lagi na mózgu a nie thc w organizmie.
Zgłoś
Avatar
Suub 2013-04-30, 15:45 9
Filmik się zgadza. Tak to mniej-więcej wygląda. Kiedyś, w czasach szkolnych jeszcze, pojechałem do kumpla na działkę nad jeziorkiem. Słońce, woda, piwko, grill, dupy. Jednym słowem wakacje. No i przywiozłem ze sobą mnóstwo zioła. No i pewnego dnia na zewnątrz lało cały dzień więc się z kumplem zabunkrowaliśmy w domku i zaczęliśmy jarać i oglądać taki cykl dokumentalny "Podróże z dinozaurami". Jak zaczęliśmy było nas dwóch. Ja i mój kumpel. Pod koniec seansu (a kumpel miał całą serię na DVD więc trwało to prawie cały dzień) w małym domku gnieździło się jakieś 20-30 osób. Wszyscy zjarani. Wszyscy oglądają "Podróże z dinozaurami". Następnego dnia zamiast butelek po piwie wynosiliśmy z domku opakowania po chipsach i zupkach chińskich. I tu małe rozczarowanie drodzy sadole. Nikt nie żygał, nikt se łba nie rozpierdolił, nikt nie płakał, nikomu film się nie urwał, nikt nie skończył na wytrzeźwiałce. 100% chillout. Historyjka, gdyby wyciąć wątek o zielsku, wygląda jak rozrywki kółka różańcowego, ale kto jarał ten wie, a kto nie jarał ten nie wie ;P. Jedno wiem na pewno. Jeszcze nigdy w życiu nie zrobiłem sobie krzywdy ani nikomu w otoczeniu po jaraniu i nie widziałem żeby ktoś był agresywny albo stwarzał jakieś zagrożenie dla otoczenia po zielsku. Po alkoholu wiadomo, że jest różnie.

Pozdro dla napinaczy.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-04-30, 15:45 13
Zgłoś
Avatar
malinp 2013-04-30, 15:55 1
Nie pojmuje was ludzie, jak już palicie coś co jest nie legalne to palcie dla siebie ale nie afiszujcie się tym, w internecie też nie.
Chuj z wami, ale jak przez takie coś się wjebiecie się z tematem to narobicie dużych problemów chłopakowi który chce sobie zarobić latając z ty syfem. tak wiem nic byście nie powiedzieli, jesteście JP !
aha ok ; )
Chill dla ogarniętych ludzi
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-30, 15:58 2
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-04-30, 16:01
0:47 wygląda jak debil.
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-04-30, 16:03
Co to tutaj robi ?!
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-04-30, 16:14 4
Suub napisał/a:



Pozdro dla napinaczy.



Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-30, 16:33
cpajcie dalej narkozjeby skun jest gorszy od hery rozpierdala beret stopniowo i niespiesznie najcześciej jest tak ze dopiero jak juz jestes zajebanym mułem idiota to orientujesz sie ze pierwsze na co masz ochote z rana to joint i dzien bez cpania jest dniem straconym dlatego szacun dla trzezwych umysłów i pozdro dla cpunerkow
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-04-30, 16:48 2
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-04-30, 17:45
HiHtitmamnan napisał/a:

@adagioo a ty po wSZCZyknięciu jak się zachowujesz?



mam to komentować...?!
Zgłoś
Avatar
qwased 2013-04-30, 17:46
Zastanawiam się na chuj mu ta czapka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie