18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gówniaczek 2013-04-30, 18:37
Bobicz napisał/a:

To filmik nie o zjaranych tylko o kolesiu z zespołem downa. Zachowuje się jak by miał lagi na mózgu a nie thc w organizmie.

Skoro tak się wypowiadasz, to chyba w życiu nie wychyliłeś nosa poza Polskie granice. Tam macie gówno, nie zioło, nawet nie wiecie jaką odmianę kupujecie. Wyjedź gdziekolwiek indziej, to przy ustawce z dilerem się Ciebie spyta co chcesz i ile. Mało tego, torba będzie tak wypchana, że w Polsce byście za to balowali przez tydzień... polakee biedakee.
Zgłoś
Avatar
dEKKS 2013-04-30, 19:26
@up zdziwilbys sie jakie palonko mamy my "polaky biedaky", a co do odmian palenia i wypchanych toreb to chyba dilerow na gg szukales, albo po prostu znajomych nie masz
Zgłoś
Avatar
paul000 2013-04-30, 19:37 1
Też sobie zajaram za chwile, a co
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-04-30, 19:55
@up i musisz się pochwalić jak gimbazjalista ? Japierdole,
Zgłoś
Avatar
1chimaru 2013-04-30, 22:26
"ciekawy i trafny materiał "

ciekawy?? tak, jak filmiki tego łysego dzieciaka od "piłki"
trafny ?? taa jasne..
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-04-30, 23:02
Kto na tym filmiku jest niby zjarany?
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-04-30, 23:24
Hahaha to z policją dobre, mi najbardziej podoba się palpitacje serca i to uczucie, że się za chwile umrze. Albo kiedy łapiesz kilkukrotnie wdech beztlenowego powietrza też w chuj dobre.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-05-01, 0:00 1
kothletino napisał/a:

Hahaha to z policją dobre, mi najbardziej podoba się palpitacje serca i to uczucie, że się za chwile umrze. Albo kiedy łapiesz kilkukrotnie wdech beztlenowego powietrza też w chuj dobre.



Musisz mieć jak error stary.. wymagany restart, zrób sobie przerwę 60 dni.
Zresztą każdemu kto pali zalecam przerwę 60dni... zróbcie to dla siebie. Ma to same plusy.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-05-01, 0:33 2
Ja jaram od 8, nie sorry, już od 9 lat i powiem WAM WSZYSTKIM "serdeczne spierdalać". Już przestały mnie śmieszyć naciągane teksty "wszczykujcie sobie te/to świństwo ćpuny", gdyż jest to tylko objawem Waszej głupoty, nietolerancji i niewiedzy - ta, ta ta, wielcy świeccy. Owszem, zioło ogłupia, zwłaszcza, gdy jarasz po około 1g dziennie (jak ja - ale nie o sobie i swoim przechwalstwie chciałem tu mówić), ale nie pierdolcie smutów. Kto chce zajara, nie odmówi, a może i się wciągnie - trudno, w końcu jego sprawa - lecz niech nie wypowiadają się "specjaliści" od jednorazowych przygód, jak i niech nie pierdolą smutów wielcy książkowi moraliści . Jak i z drugiej strony, niech nie pierdolą farmazonów idioci, którzy nasłuchali się mediów, mocherów i chuj wie kogo/czego jeszcze. Masz łeb na karku? To jaraj i dzień w dzień. Nie masz? To nie ruszaj.

Sprawa wydaje się prosta, a wy kurwa drążycie jakby chuj wie jaki to był narkotyk i chuj wie jakie skutki wywoływał. Każdy jest osobowością indywidualną, więc i na każdego indywidualnie oddziałuje.

Pierdoleni specjaliści od smęcenia.
Dziękuję, wypierdalać

Ps. Uprzedzam spinodupczych, że ja tyłka nie spinam/ Tylko objaśniam i uświadamiam, a jeśli kogoś to co napisałem "uderzy" (a może i zaboli) to kurwa powiem krótko - jebie mnie grubo Wasz smutek.

Ps 2. @MudPie Masz piwko u mnie. Co do przerwy to masz rację. Po 2 miechach przerwy... zioło (znów) mocniej kopie ;]
Zgłoś
Avatar
lisu.cht 2013-05-01, 8:56
co wy pierdolicie.? litości kurwa
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-01, 9:21
prawda jest taka ze kazdy mial lub bedzie miec jakiegos tripa albo bedzie kleczal zasmarkany nad muszla klozetowa ;p
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-01, 9:40
@Ryuk, chyba za dużo se tego świństwa wszczyknołeś, już tego nie rób, dobrze?
Zgłoś
Avatar
KubaRekin 2013-05-01, 10:49
Niesamowicie słaby filmik, nie mówiąc o tym, że jebie gimbazą na kilometr ;]
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-05-01, 15:06
gówniaczek napisał/a:

@Ryuk, chyba za dużo se tego świństwa wszczyknołeś, już tego nie rób, dobrze?



Pół żartem, pół serio - Nie będziesz mi życia układał
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-05-01, 18:52
Marichuana ogłupia jak gówno
Zgłoś