18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-03-31, 16:53 35
hehehehehehe.... kurwa, coś w tym jest; telemarketerzy miejcie sie na baczności!
Zgłoś
Avatar
Cynski 2020-03-31, 16:57 1
O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-31, 17:20 1
Pewnie z Wrony albo Back Getu dzwonią...
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2020-03-31, 19:34 3
Kiedy dzwonią do Ciebie z tik-toka, ale podałeś zły numer

Zgłoś
Avatar
S................n 2020-03-31, 19:35 18
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



Oho pierwsza słuchawa się ujawniła BTW. Możesz się bronić, "zmień pracę i weź kredyt"
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-03-31, 19:39 2
Dobry stary trol
Zgłoś
Avatar
htp 2020-03-31, 20:09 5
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



Może się rozłączyć, to też forma obrony.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-03-31, 23:14
Pewnie pokrywką i tak zakończyła połączenie.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-03-31, 23:36 4
Kurwa jak ja nie cierpię jebanych akwizytorów, jebanych ankiet i każdego chuja który dzwoni na mój numer mimo iż mu go świadomie i dobrowolnie nie podawałem...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-04-01, 1:56 1
fieryangel napisał/a:

Kurwa jak ja nie cierpię jebanych akwizytorów, jebanych ankiet i każdego chuja który dzwoni na mój numer mimo iż mu go świadomie i dobrowolnie nie podawałem...



Podawałeś, podawałeś, nikt do ciebie nielegalnie już nie dzwoni. A to, że jesteś debil, to inna sprawa. Dobra rada, pazerność nie popłaca.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-04-01, 7:02 2
Cynski napisał/a:

O słabości świadczy wyżywanie sie na tych, którzy nie mogą się obronić.



No przecież babcia się broni. ???

Mors_Nigra napisał/a:

Podawałeś, podawałeś, nikt do ciebie nielegalnie już nie dzwoni. A to, że jesteś debil, to inna sprawa. Dobra rada, pazerność nie popłaca.



ullalla. Dobry jesteś mistrzu. Masz jakieś niebywałe szczęście bo ja w tym roku miałem, ze 4 takie telefony na zasadzie, że wygrałem i na pytanie skąd mają mój numer to usłyszałem, że został wygenerowany losowo przez komputer. I nikomu nic nie podawałem.
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-04-01, 9:38
Smokw napisał/a:

na pytanie skąd mają mój numer to usłyszałem, że został wygenerowany losowo przez komputer. I nikomu nic nie podawałem.



to zglaszaj to od razu do jakiegos uokik czy gdzies, firma nie moze zadzwonic pod 'wygenerowany losowo numer' na to sa paragrafy
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-04-01, 9:49
IOI napisał/a:

to zglaszaj to od razu do jakiegos uokik czy gdzies, firma nie moze zadzwonic pod 'wygenerowany losowo numer' na to sa paragrafy



Oczywiście, że może, nie gadaj głupot jak nie wiesz. I nie, nie jestem telemarketerem, tylko po prostu wiem. Sam numer telefonu nie jest daną osobową, musi być powiązany z imieniem, nazwiskiem, adresem itp. żeby był, tak więc jeśli miła Pani/Pan w telefonie powie np.: "Panie Jarosławie , Pana numer został wygenerowany losowo", to znaczy że gunwo prawda, muszą mieć czyjeś dane (kupione, ukradzione itp.) i wtedy można kręcić aferę, ale dopiero jak ustalimy administratora danych w takiej firmie i zgłosimy to pisemnie (pocztą) do GIODO. Jakby było jak mówisz to dawno jakieś papugi by ich zagryzły, a jednak nie...
Zgłoś
Avatar
razak 2020-04-01, 12:27
kurwa zrobie tak hahaha jakie złoto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie