18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Jak załatwić szmatogłowych
GranatPL • 2013-03-27, 16:59
Wczoraj do knajpy mojego ojca zawitało trzech arabskich brudasów. Zamówili (po angielsku), podkreślając że kategorycznie ma być kurczak. Wpieprzali, że mało im turbany się nie porozplątywały. Popili, pojedli, pogadali (tak, allah akbar tez było) zapłacili i poszli. I tak się teraz zastanawiam - czy jest szansa, że ktoś im przetłumaczy paragon? Konkretnie pozycję "paszteciki wieprzowe"?
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-27, 19:52 7
no i co w nich takiego zlego ?

przyszli kulturalnie zjeść, a tu masz taki chuj polaczek (pewnie zyd) wlasciciel knajpy robi ich w chuja, a synalek (pokolenie fejsbukowych pedałów) leci na jakis portal obwiescic wszem i wobec (to zapewne najwazniejsze wydazenie jego zycia w tym miesiącu) jak to obydwaj zrobili w chuja "bande arabusów terrorystów kozojebców"

pogratulować głupoty i zawisci,
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-03-27, 19:54 2
Za pedała to możesz zaraz wpierdol po pysku obskoczyć.
Zgłoś
Avatar
AdekZbójnik 2013-03-27, 20:20
przyszli grzecznie zjeść i chuj w to. na drugi dzień już mogą iść grzecznie walczyć z niewiernymi i wybijać ich(czyli nas)więc nie pierdol. jebać ciapatych
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-03-27, 20:24
Teraz po pasztecikach się będą bali robić bum bo jak już opierdolili to im dziewice pospierdalały
Zgłoś
Avatar
skalar 2013-03-27, 20:39
oczywiście, bo muzułmanie są tacy kurwa głupi jak ty i nie wpadli na to, że w polsce mogą im podać nie takie mięso jakie normalnie jedzą i wpierdolili pasztet. Jak ktoś ma chuja zamiast łba to w tę historię uwierzy.
Zgłoś
Avatar
duzymietek 2013-03-27, 20:47
Jasne, proszę: فطائر لحم الخنزير
Zgłoś
Avatar
metanadren 2013-03-27, 21:37
Turbany noszą sikhowie, a nie muzułmanie.
Zgłoś
Avatar
housit 2013-03-27, 21:47
Przypomnę, że mamy Polskę i dziki kapitalizm, więc jakiś "pracodawca" zapewne sprzedał właścicielowi tej restauracji pasztecik wieprzowy z koniny, posypany solą drogową trutką na szczury, środkiem przeciwpchelnym itd. (niektóre rzeczy mogą się przydać), a nawet w wypadku reklamacji nie wolno powiedzieć, kto to taki, bo ucierpi jego "dobre imię".

Spokojnie, muslimy nie złamały swoich przykazań.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-28, 0:00
Prawdziwy Polak! Wystawił ciapatej KURWIE paragon. A ciapate kurwy tego nie robią!. Ktoś zwrócił uwagę>?. Te kurwy emitują za dużo dziury w dziurze. Dlatego już u siebie jednego ciapatego "zlikwidowałem". Jak? . HE. US'em . Ta konfiturafon ze mnie. Ciapate kurwiszcze terrorem brać. Kanapa z friko! I z polski szybko by ciapate gówno by zrezygnowało.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-03-28, 1:23
Było już podobne ostatnio z gościem na wymianę studentów czy coś i mu dali schabowego. Jak dla mnie było.pl.
Zgłoś
Avatar
Iron96 2013-03-31, 16:59
Jakby się dowiedzieli to miałby przejebane, a jak się nie dowiedzą to po chuj to w ogóle robić?
Zgłoś
Avatar
alter_ego. 2013-04-26, 2:17
Kurczak hrum hrum
Zgłoś