18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
madufo 2023-02-13, 12:01 3
Bambrych napisał/a:


014



Odklejony, bo nie wspieram PROLIFE ? Ktoś tu z psychiatryka spierdolil.
Konfa za mocna weszła.
Zgłoś
Avatar
JeremaKorybut 2023-02-13, 12:18
Pewnie tak wygląda 50 % użytkowników sadistica
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-13, 13:02 20
Angevil napisał/a:

A ja jestem za aborcją prawaków, co poskutkuje jednocześnie eliminacją katoli w dłuższym wymiarze czasu



A ja jestem za tym by takich jak ty zamykać w obozach pracy ..... Nic nie ma gorszego dla lewaka niż uczciwie pracować na siebie
Zgłoś
Avatar
n................l 2023-02-13, 13:47 7
madufo napisał/a:

Odklejony, bo nie wspieram PROLIFE ? Ktoś tu z psychiatryka spierdolil.
Konfa za mocna weszła.


Odklejony bo jako mężczyzna pozbawiasz się prawa do potomka - tym jest aborcja na życzenie kobiety. Co z tego masz że jakaś kobieta będzie mogła zabić twojego syna?
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-02-13, 14:11 12
Dałbyś tłumaczenie, to więcej osób by się pośmiało, ech. Nagranie trochę bez kontekstu (nie ma początku), ale amatorska transkrypcja może coś rozjaśnić.

* kamerzysta* - ... Jest tutaj z nami Pan, który chce wesprzeć ruch "pro choice" [ruch promujący prawo do aborcji — przyp. tłum.]. Proszę Pana, czy oni mają rację? Dlaczego kobiety powinny mieć prawo do zabicia dziecka w ich łonie?

*gościu w okularach, dalej zwany lewakiem — Po pierwsze, to nie są dzieci. Po drugie, ja nie muszę ich kurwa wspierać, bo nie zrobię sobie aborcji [nie mam macicy — przyp. tłum.].

*kamerzysta* — Aha, czyli obrażasz nas... *jeb w kamerę* Ha ha. To właśnie to, co robicie *lewak drze ryja*.

*głos w tle* - [lewak] Próbuje cię wkurwić.

*lewak* - wcale nie.

*głos w tle* - jeżeli spróbujesz mi zajebać, to będzie napaść.

*lewak* - no tak, w sumie tak zrobiłem.

*kamerzysta* - technicznie rzecz biorąc, to nawet kilka razy.

*lewak* - jego mordy (głosu w tle) nie pokazujesz, bo ma sensowne argumenty, ale mnie już filmujesz, bo mogę ci wpierdolić.

*kamerzysta* - no, dawaj! Dawaj! Dlaczego odchodzisz?

*lewak* - jesteś jebaną pizdą, zrób coś ze swoim życiem.

*kamerzysta* - idź już sobie, żółwiu ninja. Nie mówisz żadnych argumentów. Tylko obrażasz ludzi.

*lewak* - Już swoje powiedziałem, ale masz to w dupie. Pewnie jesteś konserwatystą [ruch polityczny w USA - przyp. tłum.], który lubi gnębić takich jak my jak jebana gnida.

*głos w tle* - Uciekaj. *drżacym głosem* No, idź sobie [pizdeczko - przyp. tłum.].

*kamerzysta* - Porozmawiałbym z Tobą więcej, gdybyś był w stanie, ale jedyne co robisz, to obrażasz nas i się rzucasz... Dlaczego ruch antyaborcyjny?

*lewak* - Bo na świecie jest za dużo dzieci.

*kamerzysta* - Aha, więc ograniczenie dzietności to twoje rozwiązanie problemu?

*lewak* - Chyba tak. A gdybym mógł, to bym zabił i ciebie.

*kamerzysta* - wiem, żebyś chciał, ale nie możesz. Więc, morderco, dlaczego uważasz, że zabijanie ludzi sprawi, że świat stanie się lepszy? Których ludzi mamy zabić według ciebie?

*lewak* - nie jesteśmy ludźmi.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-02-13, 14:17 1
Piwo dla pana za TMNT
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2023-02-13, 14:45 3

Angevil napisał/a:

A ja jestem za aborcją prawaków, co poskutkuje jednocześnie eliminacją katoli w dłuższym wymiarze czasu



Ale świat nie znosi próżni, lewaku, i wiedz, że twój świat się zawali gdy po eliminacji katolików zapełni się muzułmanami. A się zapełni z pewnością.
Zgłoś
Avatar
chlebowymazut 2023-02-13, 15:00 1
Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe spierdoliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odjebali ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-02-13, 15:08 5
madufo napisał/a:

Dobra miejsce na wrzucanie takich materiałów. Faktycznie na Sadistic wszyscy są PROLIFE i mają ołtarzyk grzegorza brauna u siebie na biurku.
Co jak co, ale byłem jestem i będę za aborcją. NIe taką, że zbiera się naklejki i za 12 w roku jest nagroda w postaci martwego płodu w formalinie, ale taka normalna do 3-4 miesiąca.



Też popieram, żeby lewary się abortowały i poddawały masowo eutanazji. To samo z antifami, tranzystorami, pedałami, nazifeministkami, brudasami, smoluchami i resztą tego syfu. W końcu śmieci trzeba utylizować.
Zgłoś
Avatar
Bona1 2023-02-13, 15:10 14
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe spierdoliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odjebali ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Co ty pierdolisz?

Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-02-13, 15:11 3
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe spierdoliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odjebali ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Podwiążcie sobie jajowody i zróbcie vasectomie, a po 30tce eutanazja. Rozwiążecie problemy tego świata w kilkadziesiąt lat.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-02-13, 15:37 6
chlebowymazut napisał/a:

Piękny prawacki ból dupy. Aborcja była, jest i będzie i chu... z tym zrobicie. Tabletki bezproblemowo kupuje się z dostawą do PL więc prawackie tłumoki mogą sobie w wzajemnie obciągać kontemplując ból dupy. Ogólnie można zauważyć, że prawactwo mocno w odwrocie. Albo powymierali na covid (w sumie antyszczepinkowe spierdoliny to było głównie upośledzone prawactwo.) albo rodzice profilaktycznie odjebali ścierwa, by durne potomstwo nie przynosiło im wstydu.



Po której szczypawce tak ci się zrobiło?
Zgłoś
Avatar
mateuszkorzen86 2023-02-13, 15:57 4
dontdonut napisał/a:

jak nie chcesz aborcji to jej kurwa nie rób jebane tępe pedofilskie prawaki



Czy ten sam relatywizm moralny można zastosować także do kradzieży? Mokebe pyta.
Mam już wymyślone hasła aby tępy motłoch mógł je wykrzykiwać na pro-złodziejskich manifach:
"Nie chcesz kraść to nie kradnij."
"Każdy powinien decydować co robi ze swoją ręką."
"Moja ręka, moja sprawa."
"Ukradłem 10 razy i co mi zrobisz."
Polecam także zamienić słowo "kradzież" na "zaspokajanie potrzeb" aby lepiej to wyglądało w telewizji.
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-02-13, 16:07
Jestem za aborcją kiedy wiadomo, że dziecko będzie ćwierć inteligentnym warzywem bo wtedy skazujemy co najmniej dwoje ludzi na dożywocie w mękach - warzywo i jego opiekuna. Jestem za aborcją kiedy ciąża jest wynikiem gwałtu bo co ma czuć matka kiedy patrząc na swoje dziecko widzi podobiznę swojego oprawcy. Natomiast wszystkim lewackim kurwiszonom które zaliczyły wpadkę w kiblu na dyskotece tego prawa bym odmówił. Tak to widzę.
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-02-13, 16:55
Łysiejąca spierdolina po 30-stce w koszulce ze szmateksu marszcząca freda przed snem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie