18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-10, 2:24
mieszał napisał/a:

Omajgat oczym Wy wszyscy pierdolicie.


Materiał chujowy, to dyskusja zeszła na kluczowe dla sadoli tematy. Jeszcze Halmana brakuje, tego sadolowego nadautorytetu podpartego milionami piwek.
Zgłoś
Avatar
cygar85 2024-05-10, 8:08
Adrian12378 napisał/a:

Na TikToka z takim syfem, a nie na sadola



Twoja stara na tik toku twerkuje jak jebana więc od tik toka się odpierdol
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2024-05-10, 10:07 1
Ależ to potwornie drastyczne.....
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-10, 12:11
Velture napisał/a:

Przepraszam użytkowniku. Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic.pl więc Twoja opinia nic tutaj nie znaczy.



Powiedziała to osoba która wysłała film po angielsku na Polski portal myśląc, że wszyscy zrozumieją o co chodzi. Ci powiem, że inteligencją to Ty nie grzeszysz. Zdrowymi kończynami też
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-05-10, 18:25
ActAnonymous napisał/a:

Powiedziała to osoba która wysłała film po angielsku na Polski portal myśląc, że wszyscy zrozumieją o co chodzi.



osoba wstawiająca też obawiam się, nie zrozumiała o co biega
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-10, 18:44
Jeżeli masz coś bardziej chujowego to i tak będzie lepsze od gówna, które zapodałeś
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-11, 8:46
SkoPio1 napisał/a:

Tak, debile zawsze chcą skurwić język polski. Jesteś członkiem
Goralenvolku?
Jaka pogoda pod Kasprowym?
;>>>
Oczywiście szanuję twoje prawo do wpierdalania gówna i krzyczenia, że ci smakuje.
Ale ty musisz szanować w takim układzie moje prawo do domagania się choć podstaw poprawnej pisowni.
I nie, nie masz racji - tylko kompletny chuj może bredzić, iż czepiam się pierdół. Wiele z nich odpuszczam, ale cwelowe (!) wstawianie spacji przed znaki interpunkcyjne jest już poza granicą tolerancji dla tłuków.



Skurwiła to się twoja matka, jak cię robiła.
Z tego skurwienia wyszedł purysta, który udziela się na sadolu. Mam nadzieję, że to nie jest szczyt twoich* osiągnięć.

*zaimek umyślnie z małej litery.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-11, 11:26
kris1978 napisał/a:

z małej litery



*małą literą [ta pani od polskiego co się tak wymądrza też tego nie wiedziała (ale ją nauczyłem, choć mam turbo-dysmózgię)]
Zgłoś