18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Adrian12378 2024-05-09, 17:41 43
Na TikToka z takim syfem, a nie na sadola
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-09, 17:56 7
Adrian12378 napisał/a:

Na TikToka z takim syfem, a nie na sadola



Przepraszam użytkowniku. Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic.pl więc Twoja opinia nic tutaj nie znaczy.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-09, 18:05 6
Adrian12378 napisał/a:

Na TikToka z takim syfem, a nie na sadola



~Velture napisał/a:

Przepraszam użytkowniku. Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic.pl więc Twoja opinia nic tutaj nie znaczy.



Dobra dobra, a o chuj chodzi ?

Mnie w latach 80siatycz ubiegłego wieku nie uczyli angielskiego w podstawówce. Ktoś to opisze co on i pierdolą ?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-09, 18:25 6
Ja także uczyłem się języka Tołstoja. Przetłumaczy ktoś ten bełkot?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-09, 18:37 7
~Velture napisał/a:

Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic



1. Nie „posiadasz”, ale „masz”.
2. Pokaż punkt regulaminu Sadola, że istnieje rzekomy obowiązek zakładania tematów.
3. Nie ma punktu trzeciego.

psotny_fiutek napisał/a:

Ktoś to opisze co on i pierdolą ?



Po co ta spacja przed pytajnikiem?
;>

A pierdoli od rzeczy jakiś biały debil, że jeśli jest jakaś biała kretynka, to nie może nosić jakiejś szmaty na głowie, bo on taki pomysł z dupy wyciągnął.
Mechanizm taki sam jak w cytacie powyżej...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-09, 18:38 10
psotny_fiutek napisał/a:

Dobra dobra, a o chuj chodzi ?
Mnie w latach 80siatycz ubiegłego wieku nie uczyli angielskiego w podstawówce. Ktoś to opisze co on i pierdolą ?



A chuj wie o co mu chodzi. Często wrzuca gówno, do tego po angielsku. A jak ktoś coś napisze, to robi skrina profilu z czerwoną strzałką na zero tematów - tak jakby wrzucanie syfu miało być lepsze
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-05-09, 18:49 23
~Velture napisał/a:

Przepraszam użytkowniku. Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic.pl więc Twoja opinia nic tutaj nie znaczy.



Przeprasza użytkowniku, niestety nie posiadasz 2 sprawnych nóg, więc nie masz prawa DOCHODZIĆ do takich wniosków.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-09, 19:01 1
dżonyłojlker napisał/a:

A chuj wie o co mu chodzi. Często wrzuca gówno, do tego po angielsku. A jak ktoś coś napisze, to robi skrina profilu z czerwoną strzałką na zero tematów - tak jakby wrzucanie syfu miało być lepsze



Hehehe ok, to się w sumie zgadzałoby hahahahahaha.

Łap piwko
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-09, 19:03 1
Velture napisał/a:

Przepraszam użytkowniku. Niestety nie posiadasz żadnego tematu założonego na sadistic.pl więc Twoja opinia nic tutaj nie znaczy.



No, nie do końca.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-05-09, 19:16 4
psotny_fiutek napisał/a:

Dobra dobra, a o chuj chodzi ?
Mnie w latach 80siatycz ubiegłego wieku nie uczyli angielskiego w podstawówce. Ktoś to opisze co on i pierdolą ?



kluczem jest wyrażenie cultural appropriation, czyli przywłaszczenie kulturowe, facet robi sobie jaja, krzyczy, że skoro gość jest biały, to nie ma prawa nosić arafatki
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-05-09, 20:19
SkoPio1 napisał/a:


Po co ta spacja przed pytajnikiem?
;>.


No nie ma jak się przypierdalać o takie gówno
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-09, 20:41 4
psyhepl napisał/a:

No nie ma jak się przypierdalać o takie gówno



Po wyrazie "gówno" powinieneś postawić kropkę.

Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-09, 21:44 2
psyhepl napisał/a:

No nie ma jak się przypierdalać o takie gówno



Tak, debile zawsze chcą skurwić język polski. Jesteś członkiem
Goralenvolku?
Jaka pogoda pod Kasprowym?
;>>>

Oczywiście szanuję twoje prawo do wpierdalania gówna i krzyczenia, że ci smakuje.
Ale ty musisz szanować w takim układzie moje prawo do domagania się choć podstaw poprawnej pisowni.
I nie, nie masz racji - tylko kompletny chuj może bredzić, iż czepiam się pierdół. Wiele z nich odpuszczam, ale cwelowe (!) wstawianie spacji przed znaki interpunkcyjne jest już poza granicą tolerancji dla tłuków.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-05-09, 21:51 1
Omajgat oczym Wy wszyscy pierdolicie.
Zgłoś