18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Dziewczyna wystawiła kolesia w dzień ślubu (wybiegła sprzed ołtarza). Ten niewiele myśląc postanowił się zemścić. Posprzedawał wszystko (auto, meble itd.), kumpel zapewnił mu lot odrzutowcem i pożyczył klucze do willi na Teneryfie. Pod pozorem przypadkowego spotkania namówił ją na kilkudniowy wypad za granicę. Dalsza historia poniżej



Nie jestem zwolennikiem tych seriali ale muszę przyznać, że scenarzyści dali dobry popis w tym odcinku
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-21, 19:54 6
Nie rozumiem, on sie zemscil na kumplu, czy na niej...o co tu chodzi? -.,-
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-10-21, 19:57 1
Albo ludzie którzy w tym grają dostają niebotycznie wielkie pieniądze albo to skończeni debile, że w ogóle na casting do tego gówna idą.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2012-10-21, 20:00 14
ru_ziolo napisał/a:

Albo ludzie którzy w tym grają dostają niebotycznie wielkie pieniądze albo to skończeni debile, że w ogóle na casting do tego gówna idą.

To są z reguły zawodowi aktorzy a nie ludzie z łapanki tyle że grają po miejskich teatrach albo statystów w filmach. Wiadomo, że zwykli ludzie też są ale nie w głównych rolach

A w filmiku wystawiła ONA jego w dzień ślubu i on postanowił się na niej zemścić zabierając ją na tą wyspę.
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-10-21, 20:02 70
Wczoraj przypadkowo oglądałem ten "program". Pomysł na tą zemstę zajebisty, ale kto ma kumpla z odrzutowcem, willą na Teneryfie itp?! No i jeszcze musi chcieć to wszystko za darmoche udostępnić.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2012-10-21, 20:22 1
Smuci mnie fakt że takie rzeczy istnieją i lecą w telewizji. Pomijam nawet ogólną chujowość wykonania i głupotę idei na serial ale podobną fantazję (nie, bez ślubów i tych spraw) miałem w podstawówce.
Napisz opowiadanie o tym i tamtym: 'i wtedy przyszedł bogaty supermilioner i dał wszystko co trzeba', te sprawy

Aczkolwiek finał był w miarę godny, mimo wszystko.
(nie, nawet finał nie przekona mnie do słuszności istnienia tego gówna gdziekolwiek)
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2012-10-21, 20:33 8
Kolo wygląda mi na gościa z reality show typu bar albo "amazonki" czy coś w tym stylu.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-10-21, 20:40 11
Haha, ten gosciu co w "Pamietnikach z wakacji" gral kuzyna bogatego goscia i w tym samym domu na "Teneryfie" bajerowal inna dupe. Ah te polsatowskie fantazje.
Zgłoś
Avatar
Grandez56 2012-10-21, 20:46 31
Uj że kijowy scenariusz, ważne, że babka Fajne cycki ma
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-10-21, 20:49 2
O kurwa jego mać, poziom aktorstwa nawet już nie jest śmieszny, jest żenujący do tego stopnia, że jak to oglądam to czuje jakby mózg mi się wyłączał
Zgłoś
Avatar
black88 2012-10-21, 20:50
"na wyjezdzie sie nie liczy"hehehe w sumie... to prawda;p
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-10-21, 20:54 3
Głupia kurwa jak tak leci na kasę to powinna stać na ulicy i dupy dawać. Tyle się jej należy z życia a nie normalny facet.
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2012-10-21, 20:59 3
kurwa! Jak przerzucam kanały w TV i widzę tego typu ścierwo to mnie aż telepie. Jeszcze, żeby robili takie programy dla beki, eh... Ale co to robi na sadolu?!? No kurwa, poważnie?!? Tutaj?!? Zasmuciłem się.
Zgłoś
Avatar
lg0r 2012-10-21, 21:02 1
gdzie przycisk "zabierz piwo" ?
Zgłoś
Avatar
przemo17xd 2012-10-21, 21:03
to nie sa aktorzy 2 moich znajomych wystapilo w takim czyms. znajoma w dlaczego ja i kolega w pamietnikach. jakas tam kase z tego maja a kolega byl na fajnych wakacjach ;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie