18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak zmarnować 350.000 zł z publicznych pieniędzy?

W 4 akademikach Politechniki Warszawskiej administracja zamontowała studentom takie niezbędne barierki chroniące ich żeby nie wypadli przez okna (nie żeby ktoś zamierzał, ale administracja wie lepiej). Co ciekawe ,w ramach troski o celowość wydatkowania publicznych pieniędzy, supernowoczesne barierki są montowane teraz nawet na parterze...

Tryb montażu tego ustrojstwa - "Lekko" podchmieleni robotnicy dostali klucze z administracji, wchodzą kiedy chcą do pokoi, montują robiąc przy tym niemiłosierny burdel i wychodzą...




Źródło
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-12-12, 8:52 5
o co ci chodzi? przeciąg nie zrzuci studentom teraz flaszek z parapetu.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-12, 9:06 79
zamontowali im wieszak na pranie, a ci narzekają

idealnie przy kaloryferku
Zgłoś
Avatar
snout 2013-12-12, 9:20 2
zajebista barierka
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-12-12, 9:30 17
jakość wykończeń zajebista
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-12-12, 9:34 11
Studencie, teraz siedąc na parapecie nie spadniesz na podłogę!
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-12-12, 9:37 12
Pewnie robił to jakiś bęcwał po politechnice.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-12-12, 10:16
to taki przykaz nie wychylaj się przez okno
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-12-12, 10:25 5
ale jaki profesjonalny montaż...
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-12-12, 10:29
Proszę, wreszcie koniec wysłuchiwania od kolejnych pokoleń, jak to się u nich 'misja na marsa' odbyła ;P

A serio - patrząc na poziom kolejnych pokoleń, to może administracja boi się, że studenci będą okna z drzwiami mylili...

Albo jak to w Polsce - po prostu syn rektora ma sklep metalowy i trochę rur mu się nie sprzedało.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-12, 10:38
Komuna, po prostu kurwa komuna.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-12, 11:20 28
Doświadczyłem czegoś podobnego. Wróciłem z Anglii i widzę, że w bloku zamontowali mi domofon. Raz już był, jakieś 15 lat temu, działał może miesiąc. Nie wiem ile hajsu na niego wyłożyli, ale nie mało, bo jest bardzo nowoczesny. Problem w tym, że administracja nawet nie zapytała żadnego mieszkańca, czy chcemy ten zajebany domofon, każdy kogo o to pytam mówi "a na chuj nam to?! Tyle lat nie było i było ok", sam uważam podobnie, no i co najważniejsze - w bloku i dookoła jest co najmniej 5 pilniejszych spraw do zrobienia, takich jak: Powiększenie parkingu, odmalowanie klatki, odnowienie piwnic, ogarnięcie i posprzątanie terenów zielonych, bo syf jak chuj. Ale nie, koleś kolesia z administracji pewnie ma firmę, która zakłada domofony, więc czemu by tu nie dać kolesiowi zarobić, bo koleś przecież wystawi i tak zawyżoną fakturę, a różnica pójdzie do kieszeni prezesika wspólnoty.
Jebany polski syf
Zgłoś
Avatar
garota 2013-12-12, 12:24 2
BongMan ale Ty masz bogaty bagaż doświadczeń. Wiem że w cenie jest opowiadać swoje historie, ale jak są ciekawe. Takie sytuacje czy to z domofonem, czy to z ogrodzeniem zapyziałego trawniczka, czy malowaniem po 3 razy w roku klatek schodowych ma każdy. Wyobraź sobie że każdy zacznie tak obrazowo jak Ty opowiadać co im się stało w życiu. Syf i malaria by powstał. A wystarczy już że Cholera panuje na sadolu. Więc jako samozwańczy reprezentant Sadola, proszę Cię: PRZESTAŃ!!!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-12, 14:29 5
@up
W takim razie może jakby każdy o takich historiach opowiadał i wyrażał swoje zbulwersowanie to może coś by się zmieniło? Bo skoro jełopy nie reagują, znaczy że akceptują. Prawda?

Jakby w bloku znalazło się oprócz mnie jeszcze chociaż 9 osób, które by ze mną poszły do administracji i powiedziały, gdzie mogą sobie ten domofon wsadzić, to w przyszłości taka sytuacja by się nie powtórzyła. Ale jak każdy woli pobąkać pod nosem niż cokolwiek zrobić, a jednostka gówno może, więc chujnia trwać będzie dalej, zawsze i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-12-12, 14:58 1
Warszawiacy tacy zacofani i pierdolnieci ze trzeba im montowac barierki zeby nie wyskoczyli, prawie jak amerykanom...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie