18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
terefereqwerty 2013-01-26, 23:36 1
pod wpływem alkoholu nic nie rozumiem z tego bełkotu
Zgłoś
Avatar
DonBoczini 2013-01-26, 23:44 19
Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma kurwa pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy chuj wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-26, 23:49 32
@up kojelny obrońca pedałów?
Zgłoś
Avatar
DrMike 2013-01-26, 23:49 13
Nie ma dzieci ale nie zabrania wam ich mieć, ma bardzo zdrowe podejście a pani redaktor chuja wie bo tylko jego na oczy mogła widzieć, rzuca zdaniem wyczytanym najprawdopodobniej w jakimś beznadziejnym tygodniku, na dodatek jej argumenty nie opierają się kompletnie na niczym sensownym. Siedzi tam tylko dla tego, że ma względnie ładny ryj, pewnie oburzajcie się szczerze mam na to wyjebane ale to będzie wasza wina jak wam "kolega" będzie syna pompował w drugim pokoju, wtedy możecie mieć pretensje tylko do siebie
Zgłoś
Avatar
pomidorro 2013-01-26, 23:51 32
Taak broncie gejow idioci... Niedlugo zaczniecie bronic szmatoglowych i czarnuchow . Mam nadzieje ,ze dzieki tej tolerancji obudzicie sie za pare lat z czarnym kutasem w dupie .
Zgłoś
Avatar
dun 2013-01-26, 23:51 3
coz ja sie z Pania zgadzam
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-26, 23:51
Na tej stronie można napisać list do tych 46 posłów PO, którzy głosowali przeciwko dalszym pracom nad projektem. Oczywiście po to, żeby im nawrzucać:

liberte.pl/zwiazki-tak/
Zgłoś
Avatar
DonBoczini 2013-01-26, 23:52 8
Hej to znowu ja, obejrzałem drugie pół filmiku. Pozdro dla autora jeżeli naprawdę uważa że Pani K zniszczyła panią dziennikarkę
współczuje kiepskiego postępu w rozwoju intelektualnym.
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2013-01-26, 23:54 8
ruchałbym blondyne
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-01-26, 23:54
ciemnej masy nie poruszysz :d
Zgłoś
Avatar
Asz 2013-01-26, 23:55 10
profesor z bożej laski.. chamska Pisowa krzykaczka i tyle.. ale ok, dla niektórych jak ktoś jedzie pedałów to jest bohaterem jakkolwiek by jego caloksztalt pogladow byl durny
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-01-26, 23:55 22
DonBoczini napisał/a:

Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma kurwa pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy chuj wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.


A Ty co wiesz o homo?
Ja uważam, że pani prof. ma rację. Homoseksualiści nie wnoszą niczego pozytywnego do społeczeństwa, a jedynie zgorszenie. Zadaj sobie pytanie, chciałbyś mieć dwóch tatusiów? Chodzić do szkoły i opowiadać jakich masz świetnych tatusiów? Dlaczego państwo ma łożyć na nich pieniądze, na homo-małżeństwa? Od kiedy naturalnym jest by mężczyzna kopulował z innym mężczyzną? Po coś natura sprawiła, że jedni rodzą się chłopcami a jedni dziewczynkami...
Zgłoś
Avatar
Pentryt 2013-01-26, 23:56 3
DonBoczini napisał/a:

Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma kurwa pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy chuj wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.



To żeby wypowiadać własne zdanie o homoseksualistach trzeba być jednym z nich?
Zgłoś
Avatar
Raziel91 2013-01-27, 0:03 12
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się ruchania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale kurwa takie są fakty.

Obrazek



Cóż "Single" są jak to Pani profesor powiedziała "społecznie bezużyteczni" i dlatego Państwo ich nie promuje , nie mają oni żadnych przywilejów. Problem w tym że homoseksualiści też są bezużyteczni społecznie, a domagają się takich samych przywilejów jakie mają małżeństwa heteroseksualne.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-01-27, 0:07 3
anonymousm napisał/a:

Na tej stronie można napisać list do tych 46 posłów PO, którzy głosowali przeciwko dalszym pracom nad projektem. Oczywiście po to, żeby im nawrzucać:

liberte.pl/zwiazki-tak/

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie