18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
w................4 2013-01-27, 0:43 4
Mogła bardziej zniszczyć tą lewacką kurwę :/
Zgłoś
Avatar
BUBi 2013-01-27, 0:45 1
Kobieta, która żyje szarą rzeczywistością. Na pewno też poświęciła swoje życie czemuś co uznała ważniejsze od rodziny. Co jest dla niektórych chore a dla niektórych czymś co można podziwiać. Z seksem miała najprawdopodobniej tyle wspólnego co z lądowaniem na marsie. Ale mimo wszystko ma racje i przedstawia to najprostszym faktem. Nie włączając do tego religii, polityki i etyki. A całe pedalstwo , którego w skład wchodzą cioty, feministki, złodzieje żydo-komuny (każdy polityk), ciapaci i cyganie... Nie są w stanie tego pojąć. Tego czysto formalnie przedstawionego faktu. I będą się o to zabijać, podpalać i pokazywać cycki papieżowi... kurwa gdzie ja żyje...
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-01-27, 0:45 3
anonymousm napisał/a:

Geje są użyteczni społecznie. Może nie jako reproduktorzy, ale to nie jest jedyny sposób, w jaki człowiek może przysłużyć się społeczeństwu.



W dobie obecnych problemów demograficznych kwestia rozrodczości i polityki prorodzinnej jest kluczowa nawet nie tyle dla rozwoju co przetrwania państwa. Sam nie jestem zwolennikiem instytucji małżeństwa, ale właśnie w tego rodzaju związkach rodzi się najwięcej dzieci. Liczby w tym wypadku nie kłamią. Ile dzieci urodzi się w homo małżeństwie!?
Zgłoś
Avatar
BUBi 2013-01-27, 0:46 1
Nie ma dzieci ale nie zabrania wam ich mieć, ma bardzo zdrowe podejście a pani redaktor chuja wie bo tylko jego na oczy mogła widzieć, rzuca zdaniem wyczytanym najprawdopodobniej w jakimś beznadziejnym tygodniku, na dodatek jej argumenty nie opierają się kompletnie na niczym sensownym. Siedzi tam tylko dla tego, że ma względnie ładny ryj, pewnie oburzajcie się szczerze mam na to wyjebane ale to będzie wasza wina jak wam "kolega" będzie syna pompował w drugim pokoju, wtedy możecie mieć pretensje tylko do siebie
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-01-27, 0:48 1
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się ruchania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale kurwa takie są fakty.
Obrazek



Czyli stare panny i kawalerowie to homoseksualiści z góry? Jebany idiota...
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2013-01-27, 0:48 3
dziwnym sposobem znowu bezksztaltna kurwa ktorej nikt zaplodnic po 27463532748 browarach nie bedzie chcial glosi swe prawa, ja za gejami nie jestem spoko niech zyja tylko mnie nie dotykaja, ale kurwa jedzie po fajnej dupce, jak wie ze argumentu ni bedzie miala to drzeglosno pizde a tak na serio nic nie wnosi.... aha to pis?! wiec nie potrzbnie pisalem....
Zgłoś
Avatar
eboleq 2013-01-27, 0:49 3
VanillaBear napisał/a:

I dlaczego ktoś jej tu wypomina bezdzietność? Ona, w przeciwieństwie do pedałów, nie żąda z powodu swojego statusu żadnych przywilejów. Logika tępej kurwy z polsatu, która pyta, czy single są użyteczni. Co to ma do rzeczy; czy ktoś widział singla, który chce 'związków singielskich (?)' dających przywileje za bycie samotnym?
Kilka dni temu eurosocjaliści, dzisiaj stronnictwo progejowskie na sadolu. Co się z Wami do kurwy dzieje?


bo to są pierdolone chorągwie, ktore same nie wiedza czego chcą. jak pedał coś zrobi głupiego to jest na sadolu "pedaly do gazu". A jak baba z pisu powie coś na pedałów "o kurcze przeciez to ciemnota". Jebani idioci...
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-01-27, 0:49 4
a co źle gada ,cała prawda o gejostwie ,jaki z tych pacanów pożytek niech sie rypią nikt nie broni maczac kutasa w gównie ale niech nie oczekują takich samych praw jak związki hetero no bez jaj do huja ,jaki z nich pożytek dla społeczeństwa ,zróbmy poske z samych gejów i co będziemy kurwa dzieci z afryki importować ,kto na nas będzie robił na nasze emeryturki jebane
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2013-01-27, 0:51 1
przemas1234 napisał/a:

a co źle gada ,cała prawda o gejostwie ,jaki z tych pacanów pożytek niech sie rypią nikt nie broni maczac kutasa w gównie ale niech nie oczekują takich samych praw jak związki hetero no bez jaj do huja ,jaki z nich pożytek dla społeczeństwa ,zróbmy poske z samych gejów i co będziemy kurwa dzieci z afryki importować ,kto na nas będzie robił na nasze emeryturki jebane


jestes z sosnowca, tam gdzie mama madzi i bongman, popelnij samobojstwo..
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-27, 0:56 2
Sajgonski napisał/a:



W dobie obecnych problemów demograficznych kwestia rozrodczości i polityki prorodzinnej jest kluczowa nawet nie tyle dla rozwoju co przetrwania państwa. Sam nie jestem zwolennikiem instytucji małżeństwa, ale właśnie w tego rodzaju związkach rodzi się najwięcej dzieci. Liczby w tym wypadku nie kłamią. Ile dzieci urodzi się w homo małżeństwie!?



No toż mówię, że przydają się spłeczeństwu inaczej niż rodząc dzieci, a ty mnie pytasz, ile rodzą dzieci. Bysty jesteś jak "prof." Pawłowicz.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2013-01-27, 0:57 2
BUBi

1. Nikt nie mówi o małżeństwach homo
2. Jak nie będą mieli tych "przywilejów" typu rozliczanie się z podatku (i w sumie takie pierdoły, bo nic więcej nie dostaną - niby po co?) to nie powiedzą "eh, jebać to, nie mamy taryfy ulgowej to jednak będziemy hetero". Zagrożenie dla cywilizacji też z nich żadne, bo to czy na nich się mówi pedały, geje, dupojebcy czy brygada kakaowego oka - to nic nie zmienia, dzieci nadal nie spłodzą, a pracują tak samo, płacą takie same podatki i tak samo mają przejebane w tym kraju. Oni są i taka jest prawda, ale kurwa, debatujemy o homoseksualistach, podniecamy się tym, toczymy nasze małe wojenki, a dług jak rósł tak rośnie...
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-27, 0:57
@REMS chyba żartujesz ? ruchali się po nocy a potem wracali do żon i dzieci ? W starożytnym rzymie i grecji ruchali się w bramach i na cmentarzach za dnia z kobietami z mężczyznami. i to była norma.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-27, 1:01 2
Możecie w dupe sobie wsadzić te obrazki że ta baba nie jest panna, bo nie zrozumieliście że państwo tworzone przez pedałów może sobie istnieć przez jedno pokolenie, no chyba że będą importować bachory rodzone in vitro ^^
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-01-27, 1:01 3
Kto tu wpuścił tą starą prukwę ?!!!
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-01-27, 1:03 6
zróbmy jak ta baba - zamknijmy oczy zakrzyczmy wszystkich dookoła
autor posta powinien zmienić tytuł - jak zrobić z siebie debila przed kamerą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie