18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
stevn 2011-03-05, 1:41 1
z tym dziennikarzem to jak z sadisticem , niby wszystko piękne a jednak z niego baba z chujem
Zgłoś
Avatar
vass 2011-03-05, 4:31 1
Nie lubię chuja i już, cwaniaczek z miodem w uszach. Typowy psycho-katol.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2011-03-05, 9:07 1
Dziwne że jak ktoś ma coś do powiedzenia, to jest nazywany cwaniakiem..
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-03-05, 9:41 1
Ja go lubię, ma cwaniak jaja - mówi otwarcie o swoich poglądach wiedząc jakie mogą być tego konsekwencje, ma gdzieś cenzurę i poprawność polityczną. Idzie piwo.

Jebać hejterów
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2011-03-05, 10:12 12
Do Elbląga się nie chce przyznać ? A to zdradziecka kurwa.

Prokurator, jak dla mnie poglądy i religia powinny być traktowane jak własny penis. Nie chwalić się nimi na około i za nic w świecie nie wciskać ich dzieciom na siłę do gardeł.
Zgłoś
Avatar
Demagog 2011-03-05, 10:22
W pewnym odcinku swojego programu, sam się przyznał, że katolem jest tylko i wyłącznie z szacunku dla jego babki bodajże.
Zgłoś
Avatar
oumajgad 2011-03-05, 10:31
@AngryCow - bo to Polska własnie
Zgłoś
Avatar
dii 2011-03-05, 11:36 1
ateisci wierzac ze bez religii nie bedzie konfliktow napierdalaja na katolikow az im ryje puchna
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-03-05, 12:48 3
Ramsey007 napisał/a:

Cejrowski to taki imbecyl, który postępuje tak nielogicznie i takie farmazony plecie, że aż mi go żal...

z jednej strony - wszystko dla wszystkich! Jak pracownik się zgadza, żeby pracować w nieludzkich warunkach za niegodne pieniądze, bez ubezpieczenia i dokumentów - to jego sprawa, wolno mu

z drugiej - aborcja to zło! Nie można pozwalać ludziom na podejmowanie takich decyzji

bla bla bla bla...


Jeżeli piszesz że Cejrowski postępuje nielogicznie i jest imbecylem to albo nie wiesz o kim piszesz, albo nie masz pojęcia o logice i intelekcie.
Można mu zarzucić to że jest radykałem, ekscentrykiem, albo skrajnie prawicowym myślicielem(w mniemaniu gimbusów :katolem), ale pomimo jego przywar czy też usposobienia nie można mu zarzucić tego że facet jest inteligentny i bardzo bystry.
Zgłoś
Avatar
Nvijcov 2011-03-05, 13:01 1
Wojciech Cejrowski jest chrześcijaninem, ale nie powiedziałbym że katolikiem, a już na pewno nie według dzisiejszego KKK. Oczywiści łatwo kogoś zaszufladkować, poprzez ocenianie go przez pryzmat telewizji i szmatławców, nie zastanowiwszy się nawet dlaczego jest tak objeżdżany przez wszystkich. Do Pana Korwina-Mikke nic nie macie, a przecież są dosyć podobni w swoich poglądach (ofc poza ostrym prolife pana Cejrowskiego).
Zgłoś
Avatar
BarteQ 2011-03-05, 14:02
Nie zawsze taki cwaniaczek : dailymotion.com/video/xdydq0_bog-w-wielkim-mieycie-cejrowski-u-h_news

Nie zawsze taki cwaniaczek
dailymotion.com/video/xdydq0_bog-w-wielkim-mieycie-cejrowski-u-h_news
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-03-05, 17:09
potrafi dojebać
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-03-05, 17:49
No zajebiście o Olka się przypierdala, no zgasił dziennikarza siłą argumentów, a on co kurwa jakiś adwokat jego, będę sobie mówił jak chcę Olek chyba nie jest obraźliwe. Chuj mu na ryj.
Zgłoś
Avatar
jackblade1 2011-03-05, 17:53
nie nawiązując do filmiku to lepiej mu wychodzi ganianie za murzynami niż propagowanie swoich poglądów.
Zgłoś
Avatar
smilee 2011-03-05, 17:53
Dziennikarz z WarszawKI.. pierdolony śmieć z Parzęczewa pracujący w Warszawie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie