18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cobithree 2011-03-06, 13:18
Widzę, że tu ładna banda wchodzi. To, że Cejrowski utożsamia się z chrześcijaństwem nie czyni go go imbecylem(o ile znacie znaczenie tego słowa). Jak dla mnie większość z Was to właśnie cwaniaczki z miodem w uszach, a w dyskusji z C nawet byście się kurwa nie umieli wysłowić, a co dopiero mówić logicznie.

Wielcy sadyści kurwa, bo oglądają filmiki w necie.
Zgłoś
Avatar
t_3 2011-03-06, 18:29
Magik2501 napisał/a:

On zawsze popija Yerma mate. To jakaś oznaka krypto pedała? Wiesz coś o tym? Wszyscy tak robicie?



Jak juz coś panie znawco - to - Yerba mate a nie Yerma hahahahaha
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2011-03-07, 1:51
kamuha napisał/a:


Jeżeli piszesz że Cejrowski postępuje nielogicznie i jest imbecylem to albo nie wiesz o kim piszesz, albo nie masz pojęcia o logice i intelekcie.
Można mu zarzucić to że jest radykałem, ekscentrykiem, albo skrajnie prawicowym myślicielem(w mniemaniu gimbusów :katolem), ale pomimo jego przywar czy też usposobienia nie można mu zarzucić tego że facet jest inteligentny i bardzo bystry.



Jest bystry podobnie jak Wojewódzki na początku swojej kariery. Riposty wyuczucone, mimika odgrzewana i sztuczna, poglądy katofaszystowskie, generalnie - ze skrajności w skrajność + dziwkarskie populistyczne zagrywki.

Oto cały Cejrowski.
Zgłoś