18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-08-26, 9:22 20
Gimbaza i absolwenci LO już lecą robić popcorn.
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2018-08-26, 9:42 10
Włożył popcorn w wydech, ot filozofia. Trzeba być debilem, żeby uwierzyć i większym, żeby sprawdzić.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-26, 10:02 66
Cupracabra napisał/a:

Włożył popcorn w wydech, ot filozofia. Trzeba być debilem, żeby uwierzyć i większym, żeby sprawdzić.


Salwa honorowa dla kapitana
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2018-08-26, 10:25 9
Sprawdziłem to na moim rowerze. Działa
Zgłoś
Avatar
Sowa_wln 2018-08-26, 10:27 2
Hmm jak chcę z maselkiem to wymieniam olej silnikowy na roztopione masło?. Bo nie wiem czy się brać
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-08-26, 12:24 2
smutne jest tylko to, że na tym świecie są idioci którzy w to uwierzą i zaleją potem internet hejtem "dlaczego to nie działa", albo "silnik wydaje teraz dziwne dźwięki lub nie działa". Podejrzewam, że w tej grupie znajdą się ludzie, którzy wcześniej próbowali ważyć się na ipadzie lub wsadzili telefon do mikrofali.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-26, 13:11 2
SirMajkel napisał/a:

smutne jest tylko to, że na tym świecie są idioci którzy w to uwierzą i zaleją potem internet hejtem "dlaczego to nie działa", albo "silnik wydaje teraz dziwne dźwięki lub nie działa". Podejrzewam, że w tej grupie znajdą się ludzie, którzy wcześniej próbowali ważyć się na ipadzie lub wsadzili telefon do mikrofali.


Nie przesadzajmy. Nawet jak jakiś kretyn to łyknie i rozbierze dolot za przepływkę to nic się nie stanie jeśli wsadzi kolbę kukurydzy w dolot. Przecież kurwa w najgorszym możliwym wypadku (przy zadziwiająco dziwnej konstrukcji dolotu tylko) to ta kolba wleci max do przepustnicy. Nawet jeśli przeleci do kolektora jakimś niewyobrażalnym zbiegiem chuj wie jakich okoliczności to zwyczajnie tam skończy swoją podróż.

Raczej debilom nic nie grozi poza rozbieraniem dolotu.
Zgłoś
Avatar
DaroZ 2018-08-26, 15:22 2
Kuwa! Ale zajebioza! Ciekawe czy muj Golfina to tesz umi?
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-08-26, 16:52 2
DaroZ napisał/a:

Kuwa! Ale zajebioza! Ciekawe czy muj Golfina to tesz umi?



To zalezy czy ma intercooler czy nie. Jak nie masz to dobrze, a jak masz to trzeba go sciągnąć i wtedy jeździć.
Zgłoś
Avatar
C................I 2018-08-26, 17:14
Sprawdzałem... działa tylko z silnikiem benzynowym.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-08-26, 18:04 1
@up, ale musi dużo brać oleju, a na LPG wychodzi ligt
myślę że amerykanie są w stanie w to uwierzyć
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2018-08-26, 21:59 1
w moim skuterze też działa
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2018-08-26, 23:28
Abraxus napisał/a:


Salwa honorowa dla kapitana



Pif Paf! RAtatata!
Zgłoś
Avatar
AlexUnder 2018-08-26, 23:54
Takie durnoty trzeba dementować od razu, masa ludu to tępe osły zdolne do przetestowania czegoś takiego. wykorzystywanie tego faktu jest jednym ze szczytów skurwysyństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie