18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak zrobić zielone FRUGO?
Nap_Limak • 2012-05-25, 9:18
Przepisy na napoje wydają mi się nieco dziwne (jak zrobić niegazowaną Cisiowiankę?), ale jeśli ktoś już się tego podejmuje, to brawo dla niego. Znajdzie się ktoś chętny powtórzyć?

Zgłoś
Avatar
303 2012-05-26, 6:09 3
Jest gejem, normalny facet wszystko sypie i leje na oko, a nie z miarki
Zgłoś
Avatar
JerzyKozak 2012-05-26, 7:43
20 sekund i mysle wez wypierdalaj ciulu.
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-05-26, 7:59
Guano - sraka nietoperza. pozdro.
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2012-05-26, 8:11
@Beniu_Beniu

lepiej żeby Ci stara nawet po 30 gotowała ...
Zgłoś
Avatar
Lee225 2012-05-26, 8:37
Nie wiem "czy taniej by wyjdzie" !
Zgłoś
Avatar
Alfons GRH 2012-05-26, 8:37 2
Wydaje mi się że prawdziwy facet nawet w kuchni udowodni kobiecie że jest lepszy
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-05-26, 9:01 3
@Beniu_Beniu, prawdziwy facet nie kupuje napoju... Prawdziwy facet w Polsce napierdala browary i wódę, a nie jakieś soczki
Zgłoś
Avatar
alhazar 2012-05-26, 9:08 40
Kurwa ludzie czy wy nie kumacie,że gość ma hobby,a dodatkowo jest zawodowym kucharzem w restauracji do której nigdy się nie wybierzecie? Sadistic schodzi totalnie na psy, albo sam hejter, albo samo gimnazjum. Każdy przepis gościa ogląda kilkanaście tysięcy osób, wiele z nich korzysta z jego rad. I nie siedzi przed kompem jak większość z was i tylkie pier##li,że to źle, tamto źle. Co drugi z was powinien rzucić się na linę i byłby święty spokój. Każdy post, każde zdjęcie, cokolwiek na tej stronie jest krytykowane. Albo macie zjebane mózgi,albo faktycznie jesteście sfrustrowanymi ludźmi. Jednemu i drugiemu nie chciało się robić Frugo, a on lachę na was kładzie i zrobił sobie sam. A wiecie dlaczego? Bo to lubi, to jest jego hobby.......w odróżnieniu do was HEJTERZY.
Zgłoś
Avatar
Demolka90 2012-05-26, 9:55 9
Ludzie są chorzy na tym portalu , bo ktos lubi gotowac to jest pedalem o00. Mam dziewczyna 4 lata lubie czasami ugotwac to znaczy ze jestem gejem HhhaaHHAAH to wszystkjie dziewczyny to lesby. Najlepsi kucharze to faceci a kobity gotuja nam bo nam sie nie chce ;] Ludzie powinni bana dostac za bezmogowe hejtowanie , to ze typo ma glos pedrila trudno ile mam ziomkow co maja takie glosy nic nie zrobisz mordy i glosu nie zmienisz. a Typo pewnie sie ustawil ladnie za granica ze eksperymentuje z takimi rzeczami bo na soczek frugo wydal tu prawie 100.
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-05-26, 9:56
Ja pierdole już ten sam aloesowy sok z aloesu kosztuje 7-9zł w sklepie to ja pierdole i miałbym już ze 4 frugo normalne bez babrania się z tym wszystkim..
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-05-26, 10:06
Dobry fryz, nie ma kurwa co.
Zgłoś
Avatar
Powell 2012-05-26, 10:08
ja jebe... wyjebać 2 czy 3 dychy żeby zrobić sobie napój za 2 zeta...
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2012-05-26, 10:29
W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Nawet jak trafi się zajebisty rząd z wiedzą ekonomiczną, socjologiczną i Bóg wie jaką, to co z tego? Ludzie są kurwy. Mentalność Polaków chyba nigdy się nie zmieni. Zapewne wszyscy ci którzy szydzą z tego kolesia zaraz zaczną komentować patriotyczny filmik o tym jaka ta Polska powinna być wielka. A chuj wam w dupę.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-05-26, 10:37
SzczypMojeSuty, dobrze, że Ty swoją nowoczesną mentalność Polaka jako wzoru ujawniłeś w poście powyżej
Zgłoś
Avatar
johny009 2012-05-26, 11:34 4
Beniu_Beniu napisał/a:

Wyjdź z tej kuchni geju i idź kup napój w sklepie jak prawdziwy facet! Kuchnia jest zarezerwowana dla kogo innego!



Przynajmniej coś umie, a ty poza trzepaniem kapucyna przed monitorem to nic nie potrafisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie