18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak zrobić zielone FRUGO?
Nap_Limak • 2012-05-25, 9:18
Przepisy na napoje wydają mi się nieco dziwne (jak zrobić niegazowaną Cisiowiankę?), ale jeśli ktoś już się tego podejmuje, to brawo dla niego. Znajdzie się ktoś chętny powtórzyć?

Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-05-26, 11:51
Co za mlot, nie dosc ze to robil prawie 10 min - film pociety - to musial nakupic oraz zuzyc skladniki ktorych koszt znacznie przewyzsza kupienie gotowego napoju tylko po to.. zeby pokazac ze jest ciota...
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-05-26, 12:27 1
Ja pierdole, ile tutaj jest cofniętych w rozwoju debili. Szkoda, że jest tak dużo polaczków a tak mało Polaków. Nie rozumiem jak można myśleć, że facet jest pedałem i gejem bo gotuje.

Ten gość zarabia teraz więcej niż wszyscy ci hejtujący debile tutaj będą zarabiać kiedyś łącznie. No, ale cóż klasa robotnicza też jest potrzebna.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-05-26, 13:24
Może jestem jegnięty ale wolał bym kupić w sklepie niż robić

A z kolesia zejdźcie bo też nie lubie jego maniery ale coś w życiu robi i robi to naprawde dobrze.
Zgłoś
Avatar
poll85 2012-05-26, 13:44 1
Beniu_Beniu napisał/a:

Wyjdź z tej kuchni geju i idź kup napój w sklepie jak prawdziwy facet! Kuchnia jest zarezerwowana dla kogo innego!



ale Ty jestes niedorozwiniety chopie. kto lepiej gotuje facet czy baba ? ile razy slyszales o szefowej kuchni ? (nie liczac Twojego domu) a ile o szefach ?

musisz miec naprawde ograniczone horyzonty
Zgłoś
Avatar
Póhó 2012-05-26, 13:46
• napisał/a:


On nie jest gejem.. Ma dziewczynę z którą mieszka w Liverpoolu..



Tą dziewczyną jesteś pewnie Ty, że go tak bronisz i znasz jego życie? Prawda?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-26, 14:05
Chuja warte , za duże frugo dam do 6 zł , a żeby zrobić samemu za te wszystkie składniki dam 20 zł , czyli chuj nie interes .
Zgłoś
Avatar
fun88 2012-05-26, 14:36
Kurwa pedałkę zarobił frugo ktore kosztuje 1.90zł i wyszło go to około 4zł nie licząc prądu i wstydu na ulicy....
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-05-26, 14:41
Ja bym tam widział sok z guarany, ale jak on woli z guany niech mu będzie ; )
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2012-05-26, 15:24
"A teraz wrzućmy 125ml soku z zielonych jabłek"..
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-05-26, 17:21 2
Kurwa odpierdolcie się od kolesia. Jedziecie go tylko dlatego, że mu zazdrościcie. Chłopak ma swoje hobby, którego się nie wstydzi, kupę pieniędzy, dziewczynę i coś robi w życiu, a wy tylko fapujecie za monitorem i czekacie aż mamusia zrobi kanapeczkę bo sami nie potraficie, a to że koleś ma dziwny głos to nie znaczy od razu, że jest pedałem... próbujecie się tylko dowartościować

P.S.
też bym wolał iść do sklepu i kupić sobie to Frugo niż je samemu robić. Szkoda czasu i pieniędzy...
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-05-26, 19:16
Adiro napisał/a:

No, ale cóż klasa robotnicza też jest potrzebna.


Jeszcze się zdziwisz że Robotnik dostaje na rękę więcej niż budżetówka.
Zgłoś
Avatar
P0pekk 2012-05-27, 1:30
@upup

Fullmoon dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-27, 17:09
Fajny ma zestaw miarek. Przydatna rzecz.
Zgłoś