18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
werther 2019-08-09, 22:36 3
Ten nagrywający jest gorszą patologią niż nagrywany...
Zgłoś
Avatar
P................7 2019-08-09, 23:01 1
loda_szmato napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. (Czy tam ojca.)
"W dupie byłeś, gówno widziałeś''. Nie masz pojęcia o życiu i o problemach alkoholizmu. Więc proszę, nie zabieraj głosu w takich sprawach.
Pisałem to już wiele razy wcześniej; "polaczki" bez wiedzy mają tendencje do wypowiadania się i wydawania osądów bez jakiejkolwiek znajomości tematu.
Nie pierdol więc głupot, które łykną jak pelikany "pseudo piętnastoletni sadyści".
Cóż, może kiedyś zmądrzejesz, może nie...
Póki co, chuj Ci w dupę i na drogę.



Dobra,pierdol się...I tak mam rację ok i każdy kto realnie patrzy na świat to wie
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-08-09, 23:35 1
Pimp187 napisał/a:

I tak mam rację i każdy kto realnie patrzy na świat to wie



Obyś nigdy nie dowiedział się z od życia, jak bardzo się mylisz.
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2019-08-10, 2:08 1
chirurgiem na bank nie bedzie
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2019-08-10, 9:09 1
loda_szmato napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. (Czy tam ojca.)
"W dupie byłeś, gówno widziałeś''. Nie masz pojęcia o życiu i o problemach alkoholizmu. Więc proszę, nie zabieraj głosu w takich sprawach.
Pisałem to już wiele razy wcześniej; "polaczki" bez wiedzy mają tendencje do wypowiadania się i wydawania osądów bez jakiejkolwiek znajomości tematu.
Nie pierdol więc głupot, które łykną jak pelikany "pseudo piętnastoletni sadyści".
Cóż, może kiedyś zmądrzejesz, może nie...
Póki co, chuj Ci w dupę i na drogę.



Co ty pierdolisz?
To jest ich wybór!
Ilu jest ludzi którzy mieli gorzej przejebane w życiu i jakoś ciągną dalej? (vide Keanu Reaves)
Ilu wyszło z alkoholizmu, bo chciało?
W Warszawie mnóstwo osób wyciąga do nich rękę, mogą za darmo mieszkać i jeść. Mogą pracować .
Pod warunkiem, że przestaną pić i będą się leczyć. Wielu z tego wychodzi. Ten patus założę się na 100% że ma problem z rzeczywistością albo z powrotem do niej.
Takim księciuniom w głowie się nie mieści, że musieliby wstać trzeźwi o 6 rano i zapierdalać do roboty gdzie ktoś będzie im rozkazy wydawał.
W sumie to czasami im zazdroszczę
Ale ni chuja nie zlituje się nad nimi!!!
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-08-10, 20:09
Pimp187 napisał/a:

Ja wiem czego doświadczył:od najmłodszych lat był jebanym patusem,w wieku 12 lat chlał już piwska, wódę i dlatego w wieku ok. 40 lat trzęsie się jak galareta



przecież on ma 23 lata
Zgłoś