18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
nowynick 2019-07-05, 8:33 27
Kiedyś podobną akcję widziałem na żywo, starszej kobiecie jakiś Seba zerwał łańcuszek wyskakując z tramwaju tuż przed zamknięciem drzwi i zniknął w podziemiach Centrum. Sam łańcuszek chuj, obolała babcia mówiła, że nie pamiątka, ale co ją współpasażerowie musieli uspakajać żeby zawału nie dostała...

Ten chuj to samo życie małego dziecka dla kilkuset złotych łupu? Mam nadzieję, że to jeden z tych Da Silvów co mu gdzieś na głównej Sadola rozsierdzony tłum wymierza porządny samosąd...
Zgłoś
Avatar
Stonka 2019-07-05, 10:58 9
Ludzie to straszne kurwy
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-07-05, 12:26 5
nowynick napisał/a:

Kiedyś podobną akcję widziałem na żywo, starszej kobiecie jakiś Seba zerwał łańcuszek wyskakując z tramwaju tuż przed zamknięciem drzwi i zniknął w podziemiach Centrum. Sam łańcuszek chuj, obolała babcia mówiła, że nie pamiątka, ale co ją współpasażerowie musieli uspakajać żeby zawału nie dostała...
Ten chuj to samo życie małego dziecka dla kilkuset złotych łupu? Mam nadzieję, że to jeden z tych Da Silvów co mu gdzieś na głównej Sadola rozsierdzony tłum wymierza porządny samosąd...



Jeśli kiedykolwiek znajdzie się partia polityczna z jajami która obieca eksterminacje Sebiksów to głosuję w ciemno.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-07-05, 14:46 1
Dla takiego skurwiela rak odbytu to najniższa kara
Zgłoś
Avatar
htp 2019-07-05, 15:10
Budrys2000 napisał/a:

Dla takiego skurwiela rak odbytu to najniższa kara



Co tu wszyscy mają z tym odbytem? Czemu nie rak płuc, albo mózgu?
Zgłoś
Avatar
S................i 2019-07-05, 15:24 4
@up
Bo taki Sebek nie ma mózgu, a raka płuc prędzej czy później i tak dostanie od szlugów (o ile przeżyje).
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-07-05, 15:26
- Chciał ukraść naszyjnik.
- Porwał matkę z dzieckiem...
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2019-07-05, 22:57
Mina kota bezcenna
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-07-06, 16:04
elegancko prawie udało mu się załatwić gówniaka, jak ja nienawidzę bachorów jakbym mógł to bym je rozpierdalał petardami
Zgłoś