18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
P................n 2012-08-07, 22:46 9
white_rabit napisał/a:

ciekawe jakie pizdy lubią tego typu filmiki i stawiają piwa? nie dość że świat się już prawie całkowicie popierdolił przez takich debili to jeszcze to całe gówno zaczyna opanowywać sadistic.pl ...



Portal ma sadyzm wpisany w nazwę, a filmik jest sadystyczny, jakby nie patrzeć.
Postawienie piwa za zjeba szczającego na śpiącego biedaka czy znęcającego się nad dzieckiem, albo psem nie znaczy, że się tych przyjebów popiera i na ich miejscu postąpiło podobnie, albo będąc obok klaskało i patrzyło z podziwem.
Wiadomo, że tępa "gimbaza"uderza na takie portale jak ten, bo jest złakniona cycków i bezsensownej przemocy i widoku cierpienia, ale oni z tego wyrosną - przynajmniej większość.

Bardziej niepokoi akceptacja społeczna dla dresiarskiego buractwa i szpanerstwa. Gdyby akcje takie jak gościa z filmiku wyżej były z miejsca piętnowane i uznawane za frajerskie/ lamerskie -bo tym przecież są!- to nie byłoby lania na bezdomnych i chwalenia się tym w necie...
Zgłoś
Avatar
BuryRabarbar 2012-08-07, 23:10
me vs nublet nieprawda frajerze, mam najlepsza dupe w miescie
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-07, 23:11
dobrze prawisz kapitanie ;] szkoda że bezdomny się nie obudził i nie urwał mu tego dyndola
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-07, 23:24
Kurwa z ZOO mi spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-08-08, 1:46
ja nie winię czarnego za to. Widocznie dziadkowie sikali na jego rodziców, rodzice na niego samego, a on na przypadkowo spotkanych ludzi. Może tylko oznaczał swoje terytorium, a bezdomny spał akurat na miedzy ?!
Zgłoś
Avatar
LeHajt 2012-08-08, 2:04 1
co się dziwić, czarni dopiero zeszli z drzewa, nie ma co oczekiwać od nich takich cech jak chociażby szacunek... grzebiąc sobie w dupach raczej się tego nie nauczą.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2012-08-08, 13:15 1
BuryRabarbar napisał/a:

moja laska jest mocna w gebie jesli wiecie o co chodzi heheh


wiemy że jest dobra,ja bym powiedział że najlepsza,jeśli wiesz o co chodzi heheh
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-08, 14:06
Też cholera wie czy nie miał butelki z wodą w ręce jak ten troll z youtube, coś za szybko skończył a strumień był dość mocny.
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-08-08, 14:12
Cytat:

ciekawe jakie pizdy lubią tego typu filmiki i stawiają piwa? nie dość że świat się już prawie całkowicie popierdolił przez takich debili to jeszcze to całe gówno zaczyna opanowywać sadistic.pl ...



Wybacz ale ja dałem piwo za to że ktoś dał tu ten filmik . Dałem za materiał a nie za jego treść. Przynajmniej tyle że większości userom to na szczęście nie imponuje...

Pokazuje on jak bardzo człowiek potrafi być nieludzkim, rozumiem pobić typka jakiegoś, ukraść coś ze sklepu, ale nasikać na bezdomnego to jest prawdziwe skurwysyństwo ...
Zgłoś
Avatar
MlodyPoliglota 2012-08-08, 14:17
"być może dom z rodziną zabrał mu ogień siłą, zostawił w grobie miłość wtedy kiedy zamieniał wodę w wino, lub stało się coś o czym nie masz pojęcia, wiesz co? nie tylko ma się marzenia na zdjęciach"
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-08, 14:49
Nie wiem czy ktos to przeczyta, bo juz sporo spamu, ale przytocze historie ze swojego dziecinstwa.

Mialem wtedy z 8-9 lat i z 2 kolegami szwedalismy sie po osiedlu. Pod smietnikiem zaczelismy zaczepiac wlasnie takiego bezdomnego szperacza, ktory szukal cos w kontenerach. Po chwili facet sie poplakal i powiedzial nam, ze jest bezdomnym od 3 miesiecy, dlatego, ze zona pewnego dnia zmeinila zamki i znalazla sobie kochanka, a jego rzeczy wywalila przed drzwi.
Do tego facet powiedzial, ze uczyl na uniwersytecie, mial stopien doktora.

Pamietam jego twarz, pomimo, ze minelo juz ponad 14 lat.

Tak apropo tego, ze nigdy nie wiadomo, gdzie nas zycie poprowadzi...
Zgłoś
Avatar
w3n5zu 2012-08-08, 15:03
Cytat:

Mialem wtedy z 8-9 lat i z 2 kolegami szwedalismy sie po osiedlu. Pod smietnikiem zaczelismy zaczepiac wlasnie takiego bezdomnego szperacza, ktory szukal cos w kontenerach. Po chwili facet sie poplakal i powiedzial nam, ze jest bezdomnym od 3 miesiecy, dlatego, ze zona pewnego dnia zmeinila zamki i znalazla sobie kochanka, a jego rzeczy wywalila przed drzwi.
Do tego facet powiedzial, ze uczyl na uniwersytecie, mial stopien doktora.

Zgłoś
Avatar
denonus 2012-08-08, 16:26
zlać czarnucha i obciąć mu pałę!!!!!
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-08-08, 16:37
No to już wiem dlaczego bezdomni zawsze jebią szczunem
Zgłoś
Avatar
OrmoMM 2012-08-08, 16:55
bezdomny lepiej ubrany od niego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie